Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Naturalna znaczy skuteczna !

Każdy z nas miał lekcje biologii na której omawiano układ rozrodczy człowieka. Gdy przyszedł czas na temat miesiączki, chłopcom kazano opuścić klasę. Za zamkniętymi drzwiami dziewczyny były wtajemniczane w szczegóły kobiecego świata. Wszystkie czułyśmy się skrępowane a najbardziej sam nauczyciel biologii. Wówczas dla większości z nas okres był wyrokiem na resztę życia, koniec z dziecięcą beztroską, wszystkie staniemy się kobietami. Rozdano próbki podpasek i z tą przerażającą informacją puszczono nas do domu.

Wiedza najistotniejsza dla naszego przyszłego życia i rozwoju podana była w sposób wstydliwy i tajemniczy o cyklu menstruacyjnym i zapłodnieniu mówiono, jakby dotyczył bezkręgowców a nie nas samych. Nic dziwnego, że młodzież za skuteczną metodę antykoncepcji uważa: płukanki z coca-coli, gorące kąpiele czy skakanie na jednej nodze. Mało która dojrzała kobieta wie czym jest owulacja i aż wstyd się przyznać połowa z nas nie zna swojego organizmu i myśli, że do zapłodnienia może dojść w każdym momencie cyklu. Kompletnie nie zdając sobie sprawy, że płodną jest się zaledwie przez 4% swojego życia.

 

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele metod, antykoncepcji. Najpopularniejszą z nich nadal jest pigułka. Choć widać już tendencję spadkową. Po wielu latach beztroskiego faszerowania nas chemią w końcu przyszedł trend na bycie eko. Eko-mama to nowa wersja kobiety. Mądra dbająca o siebie i swoją rodzinę. Zdrowo się odżywia pierze w kasztanach nosi ubrania z ekobawełny często kupione w second hand i dba o środowisko segregując odpady. Zaczynamy wsłuchiwać się w naturę, wsłuchajmy się też w samych siebie, nauczmy się swojego organizmu, poznajmy prawa które rządzą naszym cyklem. Metody naturalne planowania rodziny wracają do łask, tylko, że teraz ich skuteczność poparta jest wieloma badaniami i wsparta nowoczesną technologią. Już nie trzeba prowadzić kalendarzyka, czy też badać śluzu, nie trzeba zastanawiać się nad interpretacją i bać się złego wyznaczenia dni płodnych, niepłodnych czy owulacji. Wystarczy mieć jeden z komputerów cyklu Lady-Comp lub Pearly, każdy z nich o skuteczność 99,36%. Stosowanie tego typu urządzeń sprawdza się zarówno w przypadku antykoncepcji co potwierdza pozytywna opinia PTG jak i świadomego zaplanowania dziecka a nawet jego płci. Kobiety korzystające z komputerów cyklu uczą się rozpoznawać swoją płodność, a wspomniane braki w wiedzy już im nie doskwierają. Nie pozwólmy wykorzystać naszej nieświadomości przeciwko naszemu zdrowiu, kształtujmy następne pokolenia w miłości i poszanowaniu własnego ciała i natury. Bądźmy eko-ludźmi.

 

 

Magdalena Kornaś

 

 

kontakt dla mediów:

Magdalena Kornaś

magdalena.kornas(at)ladycomp.pl

 

***

Komputery cyklu Lady-Comp i Pearly to urządzenia medyczne wskazujące dni płodne niepłodne i owulację, na podstawie codziennych pomiarów temperatury w jamie ustnej, z wykorzystaniem zaawansowanych metod statystycznych oraz w oparciu o bazę danych ponad miliona cykli różnych kobiet. W 2010 roku komputery te uzyskały pozytywną opinie Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego a ich wysoka skuteczność -99,36% została potwierdzona. (wskaźnik Pearl'a 0,64). Uzyskany wynik jest porównywalny ze skutecznością antykoncepcji hormonalnej.

więcej : www.ladycomp.pl

Osoby, które odwiedziły tę stronę przeczytały również:

Inne artykuły z tej kategorii

mama-wie-co-robic_315.png

 Aby_twoj_pecherz....jpg

nieboli24_banerek_315px.jpgkomputercyklu_baner_1.jpg

banerek_rower_edited-2.jpg

 

elektrostymulator_banerek_edited-1.jpg

 

kobiecopl_315.jpg

babystyle.jpg