Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Ulubione pozycje seksualne kobiet.

Przedstawiamy przetestowane przez kobiety pozycje seksualne, dzięki którym będziesz bardziej zadowolona z seksu. Wypróbuj jedną albo wszystkie już dziś!

1. Ona na górze

Pozycja, kiedy kobieta jest na górze jest doskonała gdy partnerka jest bardzo energetyczną i chętną do zabawy osobą. Gdy kobieta przejmuję kontrolę to ona decyduje czy pragnie orgazmu poprzez pieszczoty łechtaczki czy też punktu G, gdyż oba typy orgazmu są dostępne w tej pozycji. 
Zamiast zwykłych ruchów w górę i dół wypróbujcie ruchy poziome, aby spotęgować doznania. Aby zwiększyć szanse na stymulację punktu G, kobieta powinna oprzeć się do tyłu na rękach.

2. Ona siedzi

Po długim tygodniu pracy macie wreszcie czas na romantyczną kolację z winem. Jeśli dobrze rozegracie te karty to macie szanse na szybki i gorący seks. Możecie wierzyć lub nie ale kobiety często mają ochotę na szybki numerek zamiast długiego i ckliwego miłosnego maratonu.
Do tej pozycji możecie wykorzystać np. blat kuchenny albo stół. Partnerka siada na stole a partner staje przed nią. Kąt wejścia i siła pchnięć zapewnia megaorgazm w minimalnym czasie.
Seks w tej pozycji pobudza szybko punkt G partnerki, ale też mocno działa na doznania mężczyzny, dlatego może powodować szybki wytrysk, z powodu kąta wejścia i faktu, że żołądź penisa trze o wewnętrzną ścianę pochwy w taki sposób, że trudno będzie kontrolować orgazm.
Innym atutem tej pozycji jest jej nowość. Spontaniczny seks poza sypialnią, wszystkie chwyty dozwolone to wszystko razem powoduje bardzo przyjemne doświadczenia.

3. Pozycja misjonarska

Ta pozycja najbardziej konwencjonalna, lecz nie da się zaprzeczyć, że wszyscy ją lubimy, stara ale jara pozycja. Pozycja ta, poza innymi atutami, daje możliwość przeżycia uczucia bliskości między kochankami. Komfort zacisza sypialni to pewność, że będzie możliwość błogiego lenistwa po miłosnych uniesieniach.
Dodatkowym plusem pozycji misjonarskiej jest możliwość obdarowywania się pocałunkami, patrzeniem głęboko w oczy – to cała gama gestów ciała wewnątrz i zewnątrz.
Pozycja misjonarska jest bardzo zwyczajna, ale to nie znaczy, że nie może być niezwyczajna. Dodajcie trochę obrotów w biodrach. Pamiętaj, że kąt, pod jakim penis wchodzi do pochwy naprawdę ma znaczenie i jego zmiana może zmienić nawet zwykły seks w wybuch fajerwerków.

4. Na kotka

Jeśli pozycja misjonarska nie sprawia wam zawsze ogromnej przyjemności, to mała modyfikacja nie wymagająca zdolności akrobatycznych może zatrząść ziemią ;) Pozycja ta oferuje tzw. powolne spalanie, pozwala to seksualnemu podnieceniu rosnąć powoli, czego efektem będzie intensywny orgazm.
Pozycja ta nazywana seksualnym przymierzem jest bardzo prosta. Mężczyzna musi przesunąć się o około 5-10 cm dalej niż jest to w pozycji misjonarskiej. Ciężar ciała powinien spoczywać na ramionach niż na łokciach, tak aby ramionami objąć ramiona partnerki, tak, że ciało partnera opada na jej ciało. Wasze kręgosłupy powinny być proste, a podstawa penisa powinna masować jej łechtaczkę
Następny krok w seksualnym przymierzu to intensywne ruchy frykcyjne. Nogi partnerki powinny być proste i dotykać nóg partnera gdy partnerka unosi swoją miednicę o około 5 cm w górę. Partner powinien lekko naciskać na dół, aby dać partnerce lekki opór. Ruch powinien odbywać się w płaszczyźnie pionowej a nie w poziomej. Takie ułożenie ciała przyniesie Wam moc rozkoszy.

5. Na pieska

Generalnie większość mężczyzn preferuje pozycję na pieska. Moc i dobra stymulacja kobiecego punktu G daje megaorgazm. Stymulacja punktu G pod różnymi kątami może zdziałać cuda, a seks od tyłu daje takie możliwości. 
W tej pozycji z kochanków wychodzą zwierzęce instynkty. Nawet najlepiej wychowane osoby w tej pozycji tracą zmysły i maniery gdzieś umykają.
Mała wskazówka to powoli zwiększać siłę pchnięć, aby partnerce nie sprawić bólu. Pozycja na pieska jest świetna, jeśli chodzi o stymulacje punktu G, partner może spróbować pieścić łechtaczkę partnerki, aby zwiększyć jej doznania.

6. Na łyżeczki

Ta pozycja będzie doskonała dla mężczyzn, którzy zbyt wcześnie kończą. Ułożenie ciała obok siebie ogranicza zakres i moc ruchów, co skutkuje w dłuższym seansem.
Pozycja na łyżeczki wymaga ciągłego ruchu miednicy partnera, co pozwoli na utrzymanie erekcji. Jest to znakomita pozycja, aby szeptać partnerce komplementy prosto do uszka.

Osoby, które odwiedziły tę stronę przeczytały również:

Inne artykuły z tej kategorii

mama-wie-co-robic_315.png

 Aby_twoj_pecherz....jpg

nieboli24_banerek_315px.jpgkomputercyklu_baner_1.jpg

banerek_rower_edited-2.jpg

 

elektrostymulator_banerek_edited-1.jpg

 

kobiecopl_315.jpg

babystyle.jpg