Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Przemoc w łóżku

Choć niechętnie się do tego przyznajemy, także my Polacy jesteśmy kreatywni i lubimy w łóżku różne zabawy- także te, opierające się na przemocy.

Dlaczego jednak wciąż nie potrafimy się do tego przyznać, a sex jest ciągle tematem tabu? Przecież sprawianie przyjemności drugiej osobie nie jest niczym złym… a podobno o gustach się nie dyskutuje. Pomimo tego, że sprawianie przyjemności drugiej osobie nie jest niczym złym- a wręcz przeciwnie, trzeba uważać, aby wszystko dokonywane było pod kontrolą. Związek dwojga ludzi opiera się przede wszystkim na partnerstwie, i także na seks ogromy wpływ mają nasze relacje partnerskie. Czy to w życiu, czy w łóżku zawsze jesteśmy partnerami, dlatego nie można robić niczego wbrew woli drugiej osoby.


Jednak do tej pory panuje przekonanie, że to mężczyźni dominują w łóżku a kobiety robią to, czego oczekuje od nich mężczyzna. Może mieć to powiązanie z tym, że mężczyzna jest ogólnie istotą silniejszą od kobiety oraz z tym, że same kobiety lubią być zdominowane przez mężczyzn, co wynika z ich uwarunkowań genetycznych, gdyż to zawsze mężczyzna był tym silniejszym osobnikiem, głową rodziny. Należy pamiętać, że czasy się zmieniły, i kobiety również mają coś do powiedzenia, dlatego niedopuszczalne jest, aby partner robił w łóżku coś, na co nie godzi się kobieta.


Trzeba jednak przyznać, że istnieje – i to nie mało - kobiet, którym podoba się pomysł przemocy w łóżku. Ciężko jednak jest do tego dojść, ponieważ same kobiety niechętnie się do tego przyznają. Boją się zapewne tego, że zostaną postrzegane jako dziwne, nienormalne, odczuwają wstyd. Także niektórzy mężczyźni mogą czuć się wręcz głupio, mówiąc partnerce o tego typu upodobaniach. Jeśli jednak zauważyliśmy u naszego partnera zainteresowanie owym tematem możemy przeprowadzić delikatną rozmowę.


Jeśli oboje partnerów wyraziło aprobatę dla używania przemocy w łóżku, pamiętajmy, aby z tą przemocą nie przesadzić. Nie używajmy od razu pejczy, kajdanek lateksów. Niech wszystko dzieje się spokojnie- tak, aby nikogo nie przestraszyć. Możemy zacząć od szarpnięcia za włosy, klapsa w pupę lub, jeśli nie obrazi to kobiety- używania wyzwisk pod adresem kobiety. Interesujące jest to, że kobiety, które praktykują przemoc w łóżku nie mają nic przeciwko używania przez mężczyznę wyzwisk i wulgaryzmów pod ich adresem, ale gdyby stało się tak w innej sytuacji, niż w łóżku nie byłyby tym już tak zachwycone.


Z biegiem czasu, nasze zabawy mogą mieć więcej pikanterii- wszystko zależy od pomysłowości i tolerancyjności kochanków.

Gdy po raz pierwszy usłyszymy o przemocy w łóżku, kojarzy się nam ona z czymś złym i wręcz niezdrowym. Jeśli jednak wszystko dzieje się za zgodą obojga kochanków, nie ma w tym nic złego czy też niemoralnego. Istnieją różne drogi, które urozmaicają życie seksualne i prowadzą do satysfakcji. Wszystkie z nich są dobre, pod warunkiem, że dzieją się za zgodą obojga kochanków i nie robią nikomu krzywdy.

Osoby, które odwiedziły tę stronę przeczytały również:

Inne artykuły z tej kategorii

mama-wie-co-robic_315.png

 Aby_twoj_pecherz....jpg

nieboli24_banerek_315px.jpgkomputercyklu_baner_1.jpg

banerek_rower_edited-2.jpg

 

elektrostymulator_banerek_edited-1.jpg

 

kobiecopl_315.jpg

babystyle.jpg