Ta strona używa plików Cookies. Są one potrzebne do poprawnego działania strony. W dowolnej chwili możesz je zablokować w ustawieniach Twojej przeglądarki.

 

Trzy sposoby na poprawę życia erotycznego w stałym związku

Już kilka tygodni bez seksu w stałym związku sprawia, że relacja może ulec osłabieniu. Wszystko oczywiście zależy od seksualnego temperamentu. Jeżeli obie strony zgadzają się, że współżycie raz na dwa tygodnie jest dla nich częstotliwością satysfakcjonującą – nie ma problemu. Jeżeli jednak jedna ze stron okazuje większe zainteresowanie seksem, w relacje mogą wkraść się wzajemne obwiniania, niedopowiedzenia i żale. Co robić, by życie erotyczne było zadowalające dla obu stron?

Porozmawiajcie o Seksie

Po pierwsze, rozmawiajcie o seksie. Nie rozmawiamy bo nie potrafimy i zwyczajnie nie umiemy się przełamać. Utarło się powiedzenie: „O tym się nie mówi, to się robi.”  Ale, żeby to robić tak, żeby była z tego obopólna przyjemność i ochota na więcej, trzeba o tym rozmawiać. Kobiety bardzo często boją się, że ich śmiałe wyznania erotyczne mogą sprawić, że partner będzie postrzegał je jako zbyt wyuzdane i wulgarne. Mężczyźni z kolei w ogóle nie potrafią mówić o miłości fizycznej. Dyskurs, który kulturowo został im przypisany jest ordynarny i płytki.

Jak więc mówić o seksie? Szczerze. Na początku mogą się przydać kartki i długopisy – wypisanie pragnień czy fantazji może być bardziej komfortowe niż wypowiedzenie ich na głos.

Można też bardziej na czasie – smsowo lub na czacie ;) Ustalcie również jak będziecie nazywać swoje intymne części ciała, żeby każdemu z Was to odpowiadało i budziło gorące skojarzenia a nie przyprawiało o …. Wielu ludzi często ostatnim razem głośno używało tych słów na biologii w liceum. Oswójcie się nie tylko fizycznie ale również w warstwie werbalnej.

Mapy Waszych Ciał

Po drugie, poznajcie swoje ciała. Wywołanie orgazmu poprzez powtarzanie rytmicznych ruchów jest możliwe ale nie konieczne ;) Nie wstydźcie się i nie bójcie zbadać każdego milimetra swojego ciała. Zobaczcie jak reagujecie na pocałunki w szyję, pieszczoty sutków, pośladków, pachwin. I dokładnie obejrzyjcie swoje narządy intymne! Szczególnie w przypadku kobiet jest to kwestia zasadnicza! Kobiety masturbują się dużo rzadziej i całą odpowiedzialność za osiągnięcie orgazmu zrzucają na mężczyznę. W przypadku kobiety konieczna jest sesja z lusterkiem i dokładne poznanie własnych narządów. Dopiero kobieta świadoma własnego ciała może w pełni świadomie doświadczać orgazmu, stopniować i przeciągać rozkosz. Mężczyzna z kolei oprócz samego prącia posiada również bardzo wrażliwe jądra, wędzidełko napletkowe czy powierzchnię między moszną a odbytem. Do seksu trzeba się przyłożyć! Ten najbardziej satysfakcjonujący, to ten w którym eksplorujemy swoje ciała!

 

Wizyta w Sex Shopie

Po trzecie, odwiedźcie... sex shop. Współcześnie sklep z gadżetami erotycznymi to już nie ponury barak w dzielnicy o złej renomie. Często są to nowoczesne salony o pięknym wystroju wnętrz, z kompetentną i dyskretną obsługą. A dla tych, którzy mimo wszystko się wstydzą lub po prostu nie mają czasu, sex shop dostępny jest również w wersji on-line. Sklepy internetowe mają bogaty asortyment, każdy produkt jest wyczerpująco opisany i zilustrowany, a dodatkowym plusem są opinie innych klientów. Lubrykanty, masażery, dilda czy kulki gejszy to gadżety, które podgrzeją atmosferę w każdej sypialni. Już sam wspólny wybór asortymentu do Waszej szuflady przyjemności Was zbliży i erotycznie nakręci. Warto mieć wspólne tajemnice. A te erotyczne są najbardziej pożądane…

 

Źródło: Sklep-Intymny.pl

Osoby, które odwiedziły tę stronę przeczytały również:

Inne artykuły z tej kategorii

mama-wie-co-robic_315.png

 Aby_twoj_pecherz....jpg

nieboli24_banerek_315px.jpgkomputercyklu_baner_1.jpg

banerek_rower_edited-2.jpg

 

elektrostymulator_banerek_edited-1.jpg

 

kobiecopl_315.jpg

babystyle.jpg