Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Podróż z maluchem

• Reklama

Podróż z maluchem

Moderator: Kitka

Re: Podróż z maluchem

Postprzez victoria99 w 09 Paź 2018, 12:25

Paula883 napisał(a):Podróże z maluchem mogą być dla niego super przygodą, jednak nalezy zadbać o to żeby zakupić odpowiedni fotelik samochodowy. Tutaj podsyłam bardzo dobry artykuł na ten temat .. Mi on bardzo się przydał.

Nie mówię że foteliki są złe, ale już tak się przyzwyczaiłam do smart kid belt że praktycznie tylko z niego korzystam.
victoria99
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Wrz 2018, 14:47
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Dannie w 09 Paź 2018, 14:22

Jeżeli wybierasz się na wakacje czy też wyjazd z małym dzieckiem, to koniecznie pomyśl o dodatkowym ubezpieczeniu. Bardzo często zdarza się, że podczas urlopu nie jesteśmy w stanie cały czas pilnować swojej pociechy, przez co jest ona narażona na dodatkowe niebezpieczeństwa i wypadki. Ja np. wyjeżdzając z rodziną na urlop czy po prostu na weekend za miastem mam spokojną duszę, gdyż wykupiłam dodatkowe ubezpieczenie na życie - https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ubezpieczenie-na-zycie dzięki temu ja i moja rodzina, jesteśmy zabezpieczeni w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. Posiadając dziecko i rodzinę, warto w pierwszej kolejności pomyśleć o jej bezpieczeństwie.
Dannie
Foremka
Foremka

Dołączenie: 22 Kwi 2016, 07:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez mamami w 25 Paź 2018, 11:25

Dziewczyn podróżowanie z dzieckiem nie jest takie straszne, wystarczy się odważyć. My z mężem przyzwyczailiśmy się do częstych podróży, wiec i nasz maluch musiał. Naprawdę wystarczy trochę odwagi a mina naszego szkraba jak poznaje świat jest bezcenna. W moich podróżach nieodłącznym gadżetem jest łóżeczko turystyczne Vegas. Zajrzycie do hurtowni wózków dziecięcych poznań maja świetne ceny i jakość.
mamami
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 23 Paź 2018, 12:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 54

Postprzez Dannie w 25 Paź 2018, 13:00

Z tego co widzę, dostałaś kilka bardzo ciekawych porad. Ja również zgadzam się z kilkoma z nich, jak np. o odpowiednim i dodatkowym ubezpieczeniu dla całej rodziny. Nie zauważyłam jednak, aby ktokolwiek napisał coś o profilaktyce zdrowotnej. Jeżeli wybieracie się za granicę, a tym bardziej w inną strefę klimatyczną, to warto wcześniej zastosować u malucha probiotyk jak np. https://www.acidolac.pl/produkty/dla-niemowlat-i-dzieci/acidolac-baby-saszetki Acidolac wspomaga uzupełnianie flory bakteryjnej jelit w przypadkach, gdy w przewodzie pokarmowym może dojść do zmian w składzie mikroflory, np. w podróży ze zmianą strefy klimatycznej. Myślę, że warto zastosować ten suplement diety, aby oszczędzić dziecku, ale i sobie niechcianych dolegliwości. Bo przecież co to za wakacje, które będziemy musieli spędzić w toalecie lub na pogotowiu. Oczywiście można stosować Acidolac, również podczas antybiotykoterapii lub bezpośrednio po jej zakończeniu.
Dannie
Foremka
Foremka

Dołączenie: 22 Kwi 2016, 07:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez Jabo w 26 Paź 2018, 10:47

A czy znacie może jakieś dobre apartamenty na terenie Warszawy? Ja mam właśnie dylemat z wyborem... Zastanawiam się obecnie, czy na przykład takie nowoczesne apartamenty będą ok. Co na ten temat myślicie?
Miliardy ludzi przychodzą na ten świat i z niego odchodzą - mówi - Ale nigdy nie będzie drugiej takiej jak ty.
Awatar użytkownika
Jabo
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Paź 2018, 07:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez paulewan w 26 Paź 2018, 13:26

maxi cosi są spoko i bezpieczne :)
http://skupaut-24.pl/ - skup używanych aut Warszawa i okolice
paulewan
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Paź 2018, 13:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez rosaroza w 28 Paź 2018, 22:52

Jeśli podróż z maluchem, szczególnie za granicę to zawsze z ubezpieczeniem. Ubezpieczenia turystyczne to dla mnie podstawa dla bezpieczeństwa mojego i dziecka. Dużo się teraz szłyszy o różnego typu sytuacjach i zagrożeniach. Zawsze warto zainwestować kilka groszy i mieć poczucie stabilizacji. Przed wyjazdem porównuję oferty i szukam najlepszego dla nas rozwiązania. Można je znaleźć na stronach jak chociażby ta: https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne. Zapoznanie się z tematem nic nie kosztuje a wato wiedzieć więcej.
rosaroza
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 17 Lut 2017, 23:52
Wpisz liczbę między 11 a 99: 43

Postprzez penozka w 09 Lis 2018, 09:35

mój maż pracuj w Holandii, więc zawsze biorę naszą małą Jadzię i jedziemy do niego na weekend. Całe szczęście,że są tanie przewozy do holandii i że jest to fajna alternatywa zamiast samolotu. Oczywiście, nie jeżdzę tam co tydzień, ale co drugi albo trzeci :)
penozka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Lis 2018, 18:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez asia84 w 02 Gru 2018, 19:02

Jeżeli wybieracie się gdzieś z dzieckiem, to pamiętajcie, że jest coś takiego jak medycyna podróży i warto o to zadbać, przed wyjazdem czy wylotem.
Warto sprawdzić i poczytać - http://przedszkole-warszawa.pl/
Awatar użytkownika
asia84
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 16 Sty 2018, 18:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 65

Postprzez kikiki w 08 Sty 2019, 22:48

Jeśli podróżujemy z dzieckiem samochodem to moim zdaniem najważniejszy jest odpowiedni wybór fotelika, który zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo. My sporo jezdzimy po kraju i na co dzień używamy modelu NINO z Easy Go. przeznaczony dla dzieci o wadze 9-36 kg. ma regulowany zagłówek i 5 pozycji pochylenia siedziska. dużym plusem jest też fakt zastosowania dodatkowego wzmocnienia bocznego side armour.
kikiki
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez judyta w 13 Sty 2019, 14:35

u mnie podróż z maluchem to duża logistyka. Synek jest niejadkiem więc zawsze muszę mu przygotować na drogę "wyprawkę" w postaci kolorowych przekąsek, czegoś do przegryzienia, napojów. Nie wiem, jak Wy macie z posiłkami na czas podróży ale ja zawsze muszę wszystko zaplanować. Więc mam pod ręką owoce w formie musu tymbarka, bidoniki z herbatką owocową, jakieś kanapki czy małe jogurty.
judyta
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 26 Lip 2016, 10:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez Truskaweczka89 w 12 Lut 2019, 11:51

Mojej Kasi zawsze na podróż biorę audiobooki :) Sprawdzają się świetnie do tego przekąska w postaci https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Zura ... -Food/3061 i możemy jechać nawet i 6 h :D Przyznam, że podróż z dzieckiem nigdy nie sprawiała mi problemu :)
Truskaweczka89
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez FattyHipa w 12 Lut 2019, 12:40

Będzie okej :)
FattyHipa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Lut 2019, 12:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33
Poprzednia

Powróć do Dziecko

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości