Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Przesyłka do Irlandii

• Reklama

Przesyłka do Irlandii

czyli jak żyć w związku i nie oszaleć ;)

Moderator: Kitka

Przesyłka do Irlandii

Postprzez Natka93 w 10 Cze 2019, 12:55

Jakiś czas temu moja mama wyjechała za pracą do Irlandii i póki co, to jej się tam podoba. Niestety, zostawiła w domu zapas witamin i ubrań, bo myślała, że będzie miała przepustkę po miesiącu, a tu figa, przyjedzie dopiero za miesiąc. Dlatego zastanawiam się, kto może mi tak na szybko dosłać te potrzebne jej rzeczy. Może jakiś kurier z bardziej znanych - DPD, GLS? Jak to się wszystko ma?
Natka93
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 09 Wrz 2017, 11:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Re: Przesyłka do Irlandii

Postprzez lusia w 14 Cze 2019, 13:53

Kurierów przecież nie brakuje, dostęp do internetu na pewno Pani masz, dlaczego nie skorzystasz? Tam nie tylko znajdziesz typowo kurierskie firmy , ale i brokerów kurierskich (pośredników, u których możesz takie usługi zamówić) , a i na pewno odpowiedni kalkulator się znajdzie. Jestem przekonana, że nie dając Ci ryby, więcej Ci pomogę, bo wędką możesz wyłowić najlepszego kuriera według siebie, a nie według mnie.
lusia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Maj 2019, 08:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 58

Postprzez Mężatka987 w 19 Cze 2019, 16:38

Dziękuję za twoją pomoc koleżanko wyżej, w sumie to dużo mi na ten temat powiedziałaś. Przydałoby się jeszcze żeby ktoś polecił typowego przewoźnika, którego należy wynająć, bo doskonale wiem że z Pocztą Polską bywa różnie. Nie będę tutaj nikogo oczerniać, ale oni nie są tani. Wydaje mi się że niezależny kurier będzie zdecydowanie tańszy, niż oni i że taka przesyłka może szybciej dotrzeć.
Mężatka987
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 26 Kwi 2018, 15:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Postprzez Ela78 w 26 Cze 2019, 18:35

Dużo można by w tym temacie napisać, ale tak naprawdę pewności nie ma, czy ktoś z nas się ni myli. Dlatego ja zamiast się tu wymądrzać, po prostu powiem Ci, żebyś się do Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ odezwała. Oni mają odpowiednią wiedzę o koszcie transportu takiej paczki oraz o kanałach przesyłowych. Najrzetelniej Ci wszystko przedstawią i będziesz wiedziała, czy z nimi wysyłać, czy nie.
Ela78
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 06 Mar 2017, 19:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66

Powróć do Partnerstwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości