Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Zdrada w związku...

• Reklama

Zdrada w związku...

czyli jak żyć w związku i nie oszaleć ;)

Moderator: Kitka

Re: Zdrada w związku...

Postprzez kally82 w 08 Sty 2019, 14:04

hej,
u mnie też doszło do zdrady, bardzo długo starałam się udowodnić winę męża aż w końcu dzięki pomocy detektywa, którego możecie znaleźć na detektyw udało mi się udowodnić jego zdradę. Polecam fachowa pomoc i wsparcie
kally82
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 02 Gru 2015, 14:20
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Budziora w 08 Sty 2019, 22:17

Jeśli rozwód z orzeczeniem winie to adwokat jest koniecznością. Przykro mi, że musisz przez to przechodzić ale przygotuj się na bardzo nieprzyjemny proces. Rozwody są strasznie i wywlekanie wszystkich brudów.
Budziora
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Sty 2019, 22:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Postprzez Greta w 23 Sty 2019, 11:45

Według mnie o wiele lepszym rozwiązaniem jest zajęcie się tym samemu. Na stronie https://sklep-seko.pl/ można znaleźć bardzo ciekawe urządzenia, dzięki którym można łatwo i szybko udowodnić zdradę - jeśli taka ma rzeczywiście miejsce.
Awatar użytkownika
Greta
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 13 Lip 2017, 07:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 69

Postprzez CałaJa w 13 Kwi 2019, 18:38

Zdrada w związku to nic przyjemnego i na pewno nie można tego zostawić tak po prostu. Detektyw to chyba najlepsze co można zrobić, by dowieść tego i się upewnić, że jest tak a nie inaczej. Zerknij na ofertę tego biura - https://www.detektywipl.pl/oferta/oferta-dla-osob-prywatnych/zdrada/. Wydaje mi się, że to bardzo dobra firma, mająca dobrą opinię, a sami specjaliści z pewnością rozwiązali już masę takich spraw i mają doświadczenie.
Image
CałaJa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Wrz 2016, 13:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez versiroth w 07 Maj 2019, 02:59

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez kasiakowa06 w 13 Cze 2019, 09:02

Jeśli zależy Ci na orzeczeniu o winie koniecznie musisz zwrócić się do prawnika. Ostrzegam jednak, że to są bardzo skomplikowane sprawy i czasem najdrobniejszy szczegół może spowodować, że są uzna obustronną winę. Dlatego bez pomocy prawdziwego profesjonalisty, który siedzi w temacie na pewno nic nie wskórasz. Polecam http://grozdanovic.pl/kontakt-2/.
kasiakowa06
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 13 Cze 2019, 08:17
Wpisz liczbę między 11 a 99: 26

Postprzez zielona w 15 Lip 2019, 09:55

tez zostalam zdradzona przez męza.. dowiedzialam sie przypadkiem, bylam na kontrolnej cytologi ktoa pokazala nieprawidlowy wynik, potem kolposkopia i wynik zarazenie HPV. Na poczatku placz i rozpacz bo przeciez on powoduje raka szyjki ale gdy lekarz mnie uspokoil, zaczelam kuracje żelem papilocare zaczelam szukac przyczyny zarazenia. Sama o siebie dbam wiec nie podejzewalam zarazenia w publicznej toalecie czy na basenie i wzielam pod lupe męża. Nie musialam dlugo czekac by wykminic co sie dzieje. Jestesmy w trakcie rozwodu, ja koncze swoje leczenie i zaczynam zycie od nowa
zielona
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 01 Wrz 2017, 18:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 67

Postprzez kamizko w 16 Lip 2019, 18:16

Fajny artykuł o tym się pokazał w sieci poolecam http://www.malemen.pl/skuteczne-srodki- ... co-wybrac/
kamizko
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 10 Mar 2019, 12:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Postprzez versiroth w 12 Sie 2019, 11:22

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
versiroth
VIP

Postprzez versiroth w 18 Paź 2019, 12:32

versiroth
VIP

Poprzednia

Powróć do Partnerstwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości