• Reklama

Oczyszczacz powietrza Białystok

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Oczyszczacz powietrza Białystok

Postprzez unikoripl w 06 Lis 2018, 15:58

Żyjąc w pobliżu Białegostoku, czujniki PM 2,5 wskazywały kilkukrotne przekroczenie dopuszczalnej normy. Postanowiłem kupić oczyszczacz powietrza Białystok to miasto bardzo zanieczyszczone przez fabryki i auta, więc wolę nie ryzykować i postawić na zdrowie. Po tygodniu działania oczyszczacza odczuwam, że powietrze jest świeższe i lepiej się oddycha. Spróbujcie sami bo zdrowie jest ważne.
unikoripl
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 02 Lis 2018, 09:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Re: Oczyszczacz powietrza Białystok

Postprzez Nola w 08 Lis 2018, 20:51

A to nie tylko w Białymstoku tak jest z jakością powietrza. Wpadnij do Warszawy z miernikiem to dopiero się zdziwisz :D Ciężka sprawa z tym smogiem dlatego też przynajmniej w mieszkaniu zawalczyłam o świeże i czyste powietrze kupując oczyszczacz Sharp kc-d60euw który dodatkowo nawilża je i jonizuje. Ulga ogromna bo różnice czuć już na wejściu do domu - od razu robi się przyjemniej w płuckach jak człowiek takiego czystego chausta powietrza weźmie. Oczywiście przy zakupie kierowałam się wieloma czynnikami a najbardziej zależało mi własnie na tym aby filtr starczał na długo i mam taki z 10 letnią żywotnością :D
Nola
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 09 Paź 2016, 13:53
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość