• Reklama

Kosmetyki

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Re: Kosmetyki

Postprzez kikiki w 28 Sie 2017, 09:00

Wybór odpowiedniego kosmetyku to kwestia mocno indywidualna ponieważ każda z nas ma inny rodzaj cery i dla każdej z nas co innego będzie się sprawdzać. Ja na przykład mam cerę wrażliwą i suchą i jeśli zmagacie się z podobnymi problemami to ze swojej strony mogę polecić serię kosmetyków z Visplantis http://www.visplantis.pl/produkty/avena-vital-care/. Kremy nawilżające na dzień, wyciszające na noc. Plus za naturalny skład.
kikiki
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez urodomanka w 30 Sie 2017, 11:00

Ja też zamawiam kosmetyki przez Internet. Jest taniej, a jakoś tak ogólnie cały proces zakupu jest wygodniejszy dla mnie. Tym bardziej, jeśli jest to drogeria przyjazna klientom. Niestety nie każda taka jest.
urodomanka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 14 Lut 2017, 13:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez Kambodza w 30 Sie 2017, 15:56

od dłuższego czas zakupy kosmetyczne jak i te ciuhcowe robie przez internet. Dużo szybciej można znaleźć jakieś nowości, których w lokalnym sklepie nie spotkamy. Tak miałam z tymi kosmetykami z asianclub wcześniej słyszałam o kosmetykach z azji ale nie wiedziałam gdzie je dostać.
Kambodza
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 06 Lip 2017, 18:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez alvaroo29 w 27 Wrz 2017, 22:10

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
W naszym życiu przychodzą chwile strapienia i nie można ich uniknąć, bo zdarzają się nie bez powodu.
Awatar użytkownika
alvaroo29
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Wrz 2017, 19:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez katrina369 w 01 Paź 2017, 12:11

ja mam bardzo, ale to bardzo wrażliwą cerę, dlatego też nie wszystkich kosmetyków moge używać. czasami nawet mam podrażnioną twarz po tym jak mój facet dotknie jej brodą ;/ musze naprawde ostrożnie dobierać kosmetyki do makijażu i co chwilę zmieniać pędzle, które sa strasznym źródłem bakterii. u mnie podstawa to krem nawilżający pod makijaż - bez niego ani rusz. kosmetyczka mi kiedys powiedziala, ze moze pelnic funkcje ochronna i w sumie tutaj znalazłam http://www.vichy.pl/blog/podk%C5%82ad-pod-makijaz-czyli-jakie-kremy-stosowac-pod-podk%C5%82ad/vmag64420.aspx info że rzeczywiscie tak jest. zazdroszcze dziewczynom ktore maja piekna, delkatna cere twarzy. u mnie najgorszy okres wlasnie nadchodzi. koniecznie musze pomyslec o ochronie na zime
katrina369
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 18 Kwi 2017, 19:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez Kambodza w 02 Paź 2017, 12:27

Ostatnio bardzo spodobał mi się ekologiczny tusz do rzęs , nie byłam wcześniej nastawiona na ekologiczne kosmetyki ale miałam okazje korzystać z nich u mojej znajmej. Jeżeli chodzi o jakość i wpływ na moją cere to są super. Lepsze niż normalne wypełnione chemią.
Kambodza
Pisarka
Pisarka

Postprzez Kambodza w 06 Gru 2017, 16:00

Takie zabiegi warto znaleźć kogoś sprawdzonego. Wydaje mi się, ze dobra kosmetyczka Lublin http://kosmetyczka.zlublina.pl/ sprawdziła by się tutaj idealnie. Od czasu do czasu warto w coś takiego zainwestować.
Kambodza
Pisarka
Pisarka

Postprzez kamilaadada w 14 Gru 2017, 14:14

W kosmetyki lepiej jest nie zalowac. Widac zdecydowana roznice miedzy uzytkowaniem tych najtanszych, a np dobrej jakosci dermokosmetykow. Ja odkad stosuje kremy z https://www.topestetic.pl/ zauwazylam, ze moja skora diametralnie sie polepszla.
kamilaadada
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Gru 2017, 14:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez oficjalna w 17 Gru 2017, 16:19

Ostatnio wiele kobiet decyduje się na makijaż permanentny. Moim zdaniem jest to świetna i bardzo wygodna sprawa. Swoje kreski na powiekach robiłam u Pana Krzysztofa w krakowskim Vici Clinic. Polecam Biotek - makijaż wygląda naprawdę super.
oficjalna
Maniaczka

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Dannie w 20 Gru 2017, 09:24

W życiu bym nie zrobiła sobie makijażu permanentnego. Jestem zbyt zmienną osobą, która codziennie lubi mieć zrobiony inny makijaż, a często nawet chodzę bez makijażu. A jednak makijaż permanentny zmusza, nawet w małym stopniu do monotonii w makijażu. Nawet gdy są to tylko kreski na powiekach. A jeśli chodzi o kosmetyki to na prezent dla siostry starałam się znaleźć naturalne kosmetyki. I jak wyznaczę sobie takie zadanie to kosmetyk naprawdę musi być naturalny. W czasie poszukiwań tego prezentu okazało się, że masa producentów umieszcza na swoich produktach napis, że jest on organiczny czy naturalny, a wczytując się w skład wcale te produkty takie naturalne nie są. Przez moje poszukiwania stałam się o wiele bardziej świadomym konsumentem. W każdym razie w końcu wyszło na to, że znalazłam i kupiłam na https://www.naturativ.pl/sklep/k-5-wlos ... do-wlosow/ naturalną odżywkę do włosów. O dziwo firma, która ma w 100 % naturalne kosmetyki jest firmą z polski i to prowadzona jest do tego z pasją.
Dannie
Foremka
Foremka

Dołączenie: 22 Kwi 2016, 07:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez olciu w 21 Gru 2017, 16:35

Ja ci polecam na trądzik maść cynkową i Afonis.
olciu
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 30 Lis 2017, 10:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez pingwin w 31 Gru 2017, 10:40

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest makijaż permanentny. Ja swój robiłam w Vici Clinic w Krakowie, u Pana Krzysztofa (bardzo miły facet), on wykorzystuje urządzenia i produkty marki Biotek. W tej chwili jestem już jakieś trzy miesiące po zabiegu i przyznam, że bardzo fajnie to wygląda. No i jaka wygoda :)
pingwin
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 07 Paź 2016, 15:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez idhalia w 04 Sty 2018, 08:53

Ja ostatnio miałam poważny dylemat ,ponieważ świadkowałam na ślubie siostry i musiałam trzymać dobry wygląd przez całe wesele. Początkowo chciałam skorzystać z pomocy makijażystki, ale moja kuzynka, która się amatorsko interesuje makijażem, obiecała mi pomoc. Słowa dotrzymała i możecie mi wierzyć, że nie trzeba wielkiego wysilku, aby w ładny sposób utrwalić swój własny makijaż. Warte zainteresowania są takie sposoby jak stosowanie bazy, która przedłuża trwałość kosmetyków kolorowych. Info o tym mozna znaleźć tutaj - http://www.ezebra.pl/Jaki-makijaz-na-wesele-5-sprawdzonych-propozycji-blog-pol-1498744583.html
idhalia
Foremka
Foremka

Dołączenie: 18 Gru 2015, 11:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez kally82 w 04 Sty 2018, 11:29

Hej,
polecam dermokosmetyki sa bezpieczne i zdrowe. Nie uczulają i odżywają skórę, jeśli szukacie odpowiednich kosmetyków dla siebie zajrzyjcie na http://gostynintv.pl/ tutaj znajdziecie cenne porady i wskazówki :)
polecam i życzę zdrowia
kally82
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 02 Gru 2015, 14:20
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez femka w 07 Sty 2018, 11:15

Mi odpowiadają kosmetyki takie bardziej uniwersalne zwłaszcza kiedy planuję wyjazd wygodniej wziąć jeden krem do wszystkiego niż kilka różnych, bardzo lubię uniwersalny krem regenerujący do twarzy i ciała bielendy z olejkiem różanym
femka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 13 Paź 2016, 15:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12
PoprzedniaNastępna

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości