• Reklama

Kosmetyki

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Re: Kosmetyki

Postprzez kikiki w 28 Sie 2017, 09:00

Wybór odpowiedniego kosmetyku to kwestia mocno indywidualna ponieważ każda z nas ma inny rodzaj cery i dla każdej z nas co innego będzie się sprawdzać. Ja na przykład mam cerę wrażliwą i suchą i jeśli zmagacie się z podobnymi problemami to ze swojej strony mogę polecić serię kosmetyków z Visplantis http://www.visplantis.pl/produkty/avena-vital-care/. Kremy nawilżające na dzień, wyciszające na noc. Plus za naturalny skład.
kikiki
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez urodomanka w 30 Sie 2017, 11:00

Ja też zamawiam kosmetyki przez Internet. Jest taniej, a jakoś tak ogólnie cały proces zakupu jest wygodniejszy dla mnie. Tym bardziej, jeśli jest to drogeria przyjazna klientom. Niestety nie każda taka jest.
urodomanka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 14 Lut 2017, 13:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez Kambodza w 30 Sie 2017, 15:56

od dłuższego czas zakupy kosmetyczne jak i te ciuhcowe robie przez internet. Dużo szybciej można znaleźć jakieś nowości, których w lokalnym sklepie nie spotkamy. Tak miałam z tymi kosmetykami z asianclub wcześniej słyszałam o kosmetykach z azji ale nie wiedziałam gdzie je dostać.
Kambodza
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 06 Lip 2017, 18:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez alvaroo29 w 27 Wrz 2017, 22:10

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
W naszym życiu przychodzą chwile strapienia i nie można ich uniknąć, bo zdarzają się nie bez powodu.
Awatar użytkownika
alvaroo29
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Wrz 2017, 19:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez katrina369 w 01 Paź 2017, 12:11

ja mam bardzo, ale to bardzo wrażliwą cerę, dlatego też nie wszystkich kosmetyków moge używać. czasami nawet mam podrażnioną twarz po tym jak mój facet dotknie jej brodą ;/ musze naprawde ostrożnie dobierać kosmetyki do makijażu i co chwilę zmieniać pędzle, które sa strasznym źródłem bakterii. u mnie podstawa to krem nawilżający pod makijaż - bez niego ani rusz. kosmetyczka mi kiedys powiedziala, ze moze pelnic funkcje ochronna i w sumie tutaj znalazłam http://www.vichy.pl/blog/podk%C5%82ad-pod-makijaz-czyli-jakie-kremy-stosowac-pod-podk%C5%82ad/vmag64420.aspx info że rzeczywiscie tak jest. zazdroszcze dziewczynom ktore maja piekna, delkatna cere twarzy. u mnie najgorszy okres wlasnie nadchodzi. koniecznie musze pomyslec o ochronie na zime
katrina369
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 18 Kwi 2017, 19:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez Kambodza w 02 Paź 2017, 12:27

Ostatnio bardzo spodobał mi się ekologiczny tusz do rzęs , nie byłam wcześniej nastawiona na ekologiczne kosmetyki ale miałam okazje korzystać z nich u mojej znajmej. Jeżeli chodzi o jakość i wpływ na moją cere to są super. Lepsze niż normalne wypełnione chemią.
Kambodza
Pisarka
Pisarka

Postprzez Kambodza w 06 Gru 2017, 16:00

Takie zabiegi warto znaleźć kogoś sprawdzonego. Wydaje mi się, ze dobra kosmetyczka Lublin http://kosmetyczka.zlublina.pl/ sprawdziła by się tutaj idealnie. Od czasu do czasu warto w coś takiego zainwestować.
Kambodza
Pisarka
Pisarka

Poprzednia

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości