• Reklama

rozwód bez orzekania o winie

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Re: rozwód bez orzekania o winie

Postprzez Dusia w 18 Kwi 2018, 16:21

Pomoc prawna przy rozwodzie to bardzo mądre posunięcie, nikt nie jest alfą i omegą żeby wszystko wiedzieć, jak postępować, jak wypełnić wszystkie dokumenty, wnioski czy pisma. Mojej znajomej znacznie pomogła kancelaria adwokacka Wojas Pawlak, która bardzo dobrze ją poinstruowała co i jak ma się zachować oraz przygotowali ją na chociażby na najmniej oczekiwane problemy, bo zawsze może coś pójść nie tak, mąż może się rozmyślić i będzie chciał orzekać winę itp. Dlatego na pewno warto się nad tym zastanowić i poważnie przemyśleć co możemy ugrać dzięki temu.
Dusia
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Maj 2017, 16:29
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez palinka213 w 30 Kwi 2018, 16:43

Jaki jest dobry adwokat rozwodowy, który pomoże mi przejść przez cały rozwód. Wolę zdecydować się na rozwód bez orzekania o winie, ale chciałabym dobrze wywalczyć swoje prawa, jeśli chodzi o dzieci. Wiadomo, że zostaną z matką, ale jest kilka kwestii do wyjaśnienia.
palinka213
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 14 Lis 2017, 00:22
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez kacperek34we w 02 Maj 2018, 10:57

Bardzo rzadko w Polsce jest rozwód bez orzekania o winie .
Zazwyczaj jest tak że małżeństwo bije się w sądzie o każdą złotówkę.

Nowicjuszka

Dołączenie: 02 Maj 2018, 10:54
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Postprzez piękniutka w 13 Maj 2018, 20:46

ja miałam kiedyś styczność z kancelarią JST z Warszawy, akurat sprawa dotyczyła ZUSu, więc prowadził ją adwokat Tomasz Tomaszczyk, ale kiedyś też chyba zajmowali się prawem rodzinnym...
piękniutka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 04 Kwi 2018, 22:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez tamarka w 03 Wrz 2018, 15:53

Rozwód bez orzekania o winie to zdecydowanie wariant optymistyczny. Przy dobrze przygotowanym pozwie, Są orzeka rozwód wtedy nawet na pierwszej rozprawie. Nie ma więc batalii sądowej, małżonkowie rozchodzą się z klasą i bez kłótni. Oczywiście nie obejdzie się tu bez pomocy adwokata, który będzie reprezentował Nas w Sądzie. Ja polecam mecenas Laskowską, z kancelarii warszawskiej https://www.adwokat-laskowska.pl/ . To świetna prawniczka w dziedzinie rozwodów/ prawa rodzinnego/ alimentów etc.
tamarka
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2016, 10:53
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez TuliPanna w 12 Paź 2018, 13:32

powiem Wam, że o tym czy rozwód bedzie z orzekaniem o winie czy bez bardzo dużo zależy od prawnika. Była już zona mojego brata wniosła pozew z orzekaniem o winie dlatego Mateusz od razu zdecydował się na wsparcie dobrego adwokata - mecenasa Budrewicza. Dzięki jego doświadczeniu udało się odeprzeć bzdurne argumenty bratowej i doprowadzć do rozwodu bez winy. Nie powiem, bo przeprawa była cięzka ale doświadczenie mecenasa zrobiło swoje. Świetnie sobie poradził i utarł nosa tej jędzy.
TuliPanna
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 24 Mar 2017, 10:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85
Poprzednia

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości