• Reklama

Pomysł na własną działalność

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Re: Pomysł na własną działalność

Postprzez MammaMia w 28 Sie 2017, 10:32

Co do drukarni http://www.viperprint.pl to śmiało mogę polecić. Często zamawiam tam wizytówki i ulotki oraz plakaty. Bardzo fajna firma, nastawiona frontem o klienta, nawet w najtrudniejszych przypadkach.
MammaMia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 28 Sie 2017, 10:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez tridemia w 31 Sie 2017, 13:46

Własna działalność to przede wszystkim spora odpowiedzialność. Jednoosobowa działalność wiąże się z samodyscypliną, przy zespole pracowników również trzeba ich odpowiednio motywować do pracy. W przypadku wszelkich spotkań dobrze jest o odpowiednią organizację. Grupę może zmotywować jakieś fajne wydarzenie. Warto podpatrzeć pomysły innych na przykład na stronie http://caveni-events.pl. Wszystkie rozwiązania możemy zastosować w trochę inny sposób, liczy się inspiracja oraz dobra organizacja wszelkich przedsięwzięć.
tridemia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 12:42
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez Sleale w 02 Wrz 2017, 22:57

Własna działalność to super rozwiązanie jeśli chce sie byc niezależnym finansowo. A jeśli kiedyś będziesz potrzebował dodatkowych rąk do pracy to zawsze istnieje taka możliwość jak wynajem pracowników tymczasowych. Podobno coraz więcej firm korzysta z takiego rozwiązanie, więc i Ty możesz :)
Sleale
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 21:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez Ela78 w 11 Wrz 2017, 17:32

Pomysłów jest bardzo dużo ale trzeba wiedzieć co chce się robić. Mój mąż po dość długim czasie postanowił że założy firme transportową. Już ma 6 samochodów, kierowców też znalazł, pozałatwiał sporo już, zostało mu jeszcze załatwić też sprawy rozliczanie wynagrodzeń pracowników bo nie chce sam się tym zajmować więc zatrudni firmę zewnętrzną.
Ela78
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 06 Mar 2017, 19:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66

Postprzez TomaszS w 18 Wrz 2017, 09:08

Zdecydowanie handel, wystarczy zdobyć trochę umiejętności interpersonalnych, być konsekwentny w tym, co się robi, dobrą rzeczą jest również zatrzymywać klientów na dłużej. Ja wspomagam się pakietem od tej firmy http://motivationdirect.myfreesites.net/, prawdziwi specjaliści, tak bardzo mi się podoba program lojalnościowy, który mi prowadzą, że zastanawiam się nad ich innymi usługami.
TomaszS
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 09:10
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Sotyris w 18 Wrz 2017, 11:42

No tak, handel to dobra sprawa.
Zapraszamy na dobry portal randkowy: portal randkowy Holandia
Sotyris
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Wrz 2017, 11:41
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez elwi4 w 10 Paź 2017, 15:03

ja studiowałam kosmetologię i zastanawiam się właśnie czy by nie pójść w zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu, nie paznokcie i typowa kosmetyczka,ale zabiegi typu depilacja, mikrodermabrazja, endermologia itp
elwi4
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 28 Wrz 2017, 12:19
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55
Poprzednia

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość