• Reklama

Pomysł na własną działalność

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Re: Pomysł na własną działalność

Postprzez Edyta126p w 13 Lip 2017, 07:24

Prowadzenie własnej działalności to teraz bardzo dobre rozwiązanie. Trzeba jednak zrobić wcześniej badanie rynku i wstrzelić się w niszę. Potem warto wziąć dofinansowanie lub dotację z Unii. Ja na przykład starałam się o dotację razem z firmą INNpuls http://www.innpuls.pl/. Pomogli mi napisać wnioski i przyznam, że bez problemu dostałam dotację . Bardzo przydatne pieniądze :).
Edyta126p
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Maj 2017, 11:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 16

Postprzez Supraserwis w 01 Sie 2017, 12:38

Gdy szukasz firmy zdobywającej środki z UE to musisz skorzystać z usług Supraserwis. Supra Serwis to grupa profesjonalistów w tej dziedzinie. Koniecznie odwiedź stronę Supraserwis.pl
Supraserwis
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 01 Sie 2017, 12:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez idhalia w 11 Sie 2017, 14:50

Zgadzam się z tym, że trzeba wstrzelić się w niszę. Ja na przykład założyłam kilka lat temu wraz z mężem hurtownię sprzętu szkolnego, wiecie, tablice, krzesła, nawet mikroskopy mamy w ofercie :). Wcześniej okoliczne szkoły zaopatrywały się w sprzęt w hurtowni położonej prawie 70 km od miasta, więc była przestrzeń do zagospodarowania. W każdym razie weszliśmy w tę niszę i biznesik kręci się już kilka lat. Przy okazji mam do Was pytanie, czy któraś z forumowiczek kojarzy tę e-drukarnię - https://www.viperprint.pl/produkt/KPUR04241? Szukam drukarni, która mogłaby w miarę tanio wydrukować nasz nowy katalog. Zetknęliście się z "viperpirnt". A może znacie jakąś inną dobrą drukarnię?
idhalia
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 18 Gru 2015, 11:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez barbi1 w 12 Sie 2017, 15:48

Popatrz na jakąś ofertę franczyzy.
barbi1
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Sie 2017, 12:47