• Reklama

Pomysł na własną działalność

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Re: Pomysł na własną działalność

Postprzez MammaMia w 28 Sie 2017, 10:32

Co do drukarni http://www.viperprint.pl to śmiało mogę polecić. Często zamawiam tam wizytówki i ulotki oraz plakaty. Bardzo fajna firma, nastawiona frontem o klienta, nawet w najtrudniejszych przypadkach.
MammaMia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 28 Sie 2017, 10:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez tridemia w 31 Sie 2017, 13:46

Własna działalność to przede wszystkim spora odpowiedzialność. Jednoosobowa działalność wiąże się z samodyscypliną, przy zespole pracowników również trzeba ich odpowiednio motywować do pracy. W przypadku wszelkich spotkań dobrze jest o odpowiednią organizację. Grupę może zmotywować jakieś fajne wydarzenie. Warto podpatrzeć pomysły innych na przykład na stronie http://caveni-events.pl. Wszystkie rozwiązania możemy zastosować w trochę inny sposób, liczy się inspiracja oraz dobra organizacja wszelkich przedsięwzięć.
tridemia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 12:42
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez Sleale w 02 Wrz 2017, 22:57

Własna działalność to super rozwiązanie jeśli chce sie byc niezależnym finansowo. A jeśli kiedyś będziesz potrzebował dodatkowych rąk do pracy to zawsze istnieje taka możliwość jak wynajem pracowników tymczasowych. Podobno coraz więcej firm korzysta z takiego rozwiązanie, więc i Ty możesz :)
Sleale
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 21:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez Ela78 w 11 Wrz 2017, 17:32

Pomysłów jest bardzo dużo ale trzeba wiedzieć co chce się robić. Mój mąż po dość długim czasie postanowił że założy firme transportową. Już ma 6 samochodów, kierowców też znalazł, pozałatwiał sporo już, zostało mu jeszcze załatwić też sprawy rozliczanie wynagrodzeń pracowników bo nie chce sam się tym zajmować więc zatrudni firmę zewnętrzną.
Ela78
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 06 Mar 2017, 19:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66

Postprzez TomaszS w 18 Wrz 2017, 09:08

Zdecydowanie handel, wystarczy zdobyć trochę umiejętności interpersonalnych, być konsekwentny w tym, co się robi, dobrą rzeczą jest również zatrzymywać klientów na dłużej. Ja wspomagam się pakietem od tej firmy http://motivationdirect.myfreesites.net/, prawdziwi specjaliści, tak bardzo mi się podoba program lojalnościowy, który mi prowadzą, że zastanawiam się nad ich innymi usługami.
TomaszS
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Sie 2017, 09:10
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Sotyris w 18 Wrz 2017, 11:42

No tak, handel to dobra sprawa.
Zapraszamy na dobry portal randkowy: portal randkowy Holandia
Sotyris
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Wrz 2017, 11:41
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez elwi4 w 10 Paź 2017, 15:03

ja studiowałam kosmetologię i zastanawiam się właśnie czy by nie pójść w zabiegi kosmetyczne we Wrocławiu, nie paznokcie i typowa kosmetyczka,ale zabiegi typu depilacja, mikrodermabrazja, endermologia itp
elwi4
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 28 Wrz 2017, 12:19
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez wandzia10 w 23 Lis 2017, 21:33

@elwi4 powiem Ci ze to naprawde dobry biznes... tylko trzeba go sobie dobrze poukładać. zadbac o odpowiednie wyposazenie, o sprzety no i o personel. klient musi czuc sie komfortowo w gabinecie zeby do niego wracac - musi zaufac! ja siedze w tym juz 10 lat i wlasnie otworzylam trzeci punkt. dobrze tez znalezc dobrych partenrow. ja juz dluzszy czas pracuje z firma kerpro - wlasciwie wyposazyli mi juz dwa ganinety i zamawiam od nich kosmetyki. klient docenia jakosc
wandzia10
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Cze 2017, 09:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 20

Postprzez amis w 26 Lis 2017, 11:33

własny biznes jest niekiedy naprawdę bardzo opłacaln, trzeba tez pamiętać, żeby umiejętnie stworzyć wizerunek w sieci, można skorzystać także z pomocy, projektowanie stron internetowych w Lublinie może być pomyslem na stworzenie wszystkiego jak należy
amis
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Lis 2017, 11:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13
Poprzednia

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości