Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Książka czy film?

• Reklama

Książka czy film?

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Re: Książka czy film?

Postprzez ferbi w 15 Lut 2019, 11:11

U mnie wszystko zależy od czasu jakim dysponuje, nastroju i miejsca. Ogólnie uważam że zanim obejrzy się film powinno się przeczytać książkę bo wrażenia są zupełnie inne. Fajne filmy które mam chęć obejrzeć widziałam w tej https://www.gandalf.com.pl/filmy/ księgarni internetowej, zwłaszcza "Zimna wojna" mnie interesuje
ferbi
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Wrz 2018, 12:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Klaara21 w 12 Mar 2019, 13:17

W moim przypadku zdecydowanie książka. Filmy też lubię, ale jednak to jest coś zupełnie innego, wszystko pokazane, zero miejsca na wyobraźnie. A szczególnie ciekawie czyta się wszelki książki sensacyjne. Swoją drogą polecam tego ebooka - https://virtualo.pl/ebook/czas-przeszly-i235503/ Jak lubicie takie klimaty, dużo akcji i niewiadomych to ksiązka na pewno Wam się spodoba.
Klaara21
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 10 Wrz 2016, 20:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez cappucino w 02 Kwi 2019, 15:47

ojj zdecydowanie dobry film, zwłaszcza teraz jak mam szybki pakiet od upc, to aż chce się oglądać sporo ciekawych rzeczy https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ nawet internet mamy szybki, wiec seriale online to nasza specjalność :)
cappucino
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Sty 2017, 23:07

Postprzez gwiazdeczka7777 w 30 Kwi 2019, 21:36

Ja bardziej wolę oglądać filmy online, niż czytać książkę. Jakoś słabo mnie kręcą książki, jeszcze żadna mnie nie wciągnęła. No, a filmy wiadomo...Jest wiele interesujących pozycji, które są ciekawie nagrane. Można sobie zobaczyć chociażby tutaj https://movieneo.com . Na tym portalu można znaleźć wiele najróżniejszych filmów, czy seriali.
Ostatnio edytowany przez gwiazdeczka7777, 01 Maj 2019, 04:11, edytowano w sumie 1 raz
gwiazdeczka7777
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Sie 2018, 18:34
Wpisz liczbę między 11 a 99: 89

Postprzez Houston77 w 30 Kwi 2019, 22:14

Moim zdaniem ludzie powinni wybierać książki. Dlaczego? To jest klasyk. da się żyć bez filmu, jednakże bez książki już niestety nie... To jest ta różnica
Houston77
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Kwi 2019, 22:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 67

Postprzez gloria22 w 30 Kwi 2019, 22:31

To pytanie stare jak świat, ale odpowiedź jest tylko jedna - książka. Zazwyczaj. Czasem jednak szkoda czasu na marną powieść i lepiej uporać się z ekranizacją, która zabierze nam tylko dwie godziny z życia, zamiast np. dwunastu :p Tak jest o wiele bardziej ekonomicznie.
gloria22
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Kwi 2019, 17:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 43

Postprzez versiroth w 08 Maj 2019, 03:31

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez MistrzWojciech w 22 Maj 2019, 11:24

Zdecydowanie książki! Nie wiem jak ludzie mogą wybierać filmy zamiast papieru. Oczywiście szanuję to, ale jest tak wielu wspaniałych autorów jak umberto eco, że aż żal nie czytać jego arcydzieł. Ja jestem szczerze zachwycony postacią tego Pana i uważam, że jest to najlepszy pisarz wszechczasów :)
MistrzWojciech
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Maj 2019, 11:20
Wpisz liczbę między 11 a 99: 36

Postprzez MakaronowicZ w 22 Maj 2019, 13:28

Oczywiście, że film :)
MakaronowicZ
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Maj 2019, 13:28
Wpisz liczbę między 11 a 99: 68

Postprzez danna w 28 Maj 2019, 08:26

I to i to. Lubię i przeczytać dobrą książkę i obejrzeć dobry film. Chociaż fakt, że rzadko kiedy podobają mi się adaptacje książek. Jednak człowiek ma swoje wyobrażenie danego świata i to przedstawienie tego świata przez kogoś innego rzadko kiedy mi się podoba.
danna
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 21 Maj 2019, 07:39

Postprzez versiroth w 13 Sie 2019, 12:03

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
PoprzedniaNastępna

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 6 gości