Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Co aktualnie czytacie?

• Reklama

Co aktualnie czytacie?

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Re: Co aktualnie czytacie?

Postprzez MichniK_2 w 12 Lut 2019, 21:59

Aktualnie czytam klasykę rosyjskiej literatury :)
MichniK_2
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Lut 2019, 21:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez ferbi w 15 Lut 2019, 12:46

Właśnie przeczytałam "Srebrną Zatokę" i przymierzam się do zakupu jakiejś nowości w https://www.gandalf.com.pl/ksiazki/ ale nie zdecydowałam jeszcze którą wybiorę, widzę też w zapowiedziach kilka ciekawych pozycji
ferbi
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Wrz 2018, 12:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Roksanka231 w 19 Lut 2019, 22:59

Książek czytać nie lubię, ale portale owszem, ale nie takie plotkarskie, żeby nie było ;) Lubię takie, na których znajdę faktycznie wartościowe informacje. Obecnie moim ulubionym jest Nowe Pomorze http://nowepomorze.pl/ wszystkie wydarzenia lokalne, ale i nie tylko. Dzięki niemu zawsze jestem na bieżąco, a że telewizora nie posiadam to moje okno na świat.
Roksanka231
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Lis 2018, 14:08

Postprzez dabarek w 20 Lut 2019, 20:42

Zanim wszedłem na forum, żeby poczytać co nowego się tutaj dzieje, oddawałem się lekturze https://relacjeinwestorskie.edu.pl/ i przeczytałem bardzo ciekawy artykuł o rodzajach leasingu. Dotychczas nie miałem na ten temat wielkiej wiedzy, a teraz sądzę, że mógłbym się wypowiedzieć, a nawet doradzić komuś.
dabarek
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Lut 2019, 20:38
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez bob w 21 Lut 2019, 21:38

U mnie w biblioteczce czekają książki Mroza, ale aktualnie nie mam czasu by się za nie wziąć
_____
Investcongroup
bob
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 21 Lut 2019, 21:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez Anetlla w 22 Lut 2019, 16:45

Ja czytam jednocześnie autobiografię Wojewódzkiego i biografię Wandy Rutkiewicz ;)
Anetlla
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Lut 2019, 19:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 81

Postprzez Anielkaa211 w 25 Lut 2019, 23:44

Aktualnie czytam aż trzy książki . Jedna z nich to podręcznik biologiczny, bo ostatnio bardzo zainteresowała mnie ta nauka :) A pozostałe to kryminały, bo naprawdę uwielbiam ten typ powieści. Chyba najbardziej trzyma w napięciu!
Anielkaa211
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Lut 2019, 23:34
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Postprzez nikitka w 12 Mar 2019, 10:01

a ja przygotowywuje się do ważnego egzaminu zawodowego więc w ostatnim czasie czytam przede wszystkim książki branżowe ( księgowość). Zamawiam je przede wszystkim w wydawnictwie Wiedza i Praktyka https://www.wip.pl. Bardzo rozbudowana oferta, korzystne ceny i szybka realizacja zamówień.
nikitka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez Klaara21 w 12 Mar 2019, 18:45

Zdecydowanie polecam wszystkim tę pozycję - https://virtualo.pl/ebook/slepnac-od-swiatel-i151952/
Serial zrobił furorę ale to i tak nic w porównaniu do książki. Od niej trzeba zacząć. Jakub Żulczyk w naprawdę ciekawy sposób ukazał współczesną rzeczywistość, zaskakującą. Książka zdecydowanie zasługuje na miano bestsellera.
Klaara21
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 10 Wrz 2016, 20:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez janickaa w 24 Lip 2019, 07:50

oo nikitka to witaj w klubie ja też zamawiam publikacje branżowe w wydawnictwie " Wiedza i Praktyka" i jak najbardziej polecam to miejsce :) nigdzie indziej nie można znaleźć tak dużego wyboru branżowych książek :)
janickaa
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 31 Sie 2017, 19:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 53

Postprzez Mateusz754 w 24 Lip 2019, 09:21

Ostatnio dużo blogów lifestylowych
Mateusz754
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Lip 2019, 09:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 65

Postprzez Merowiski w 24 Lip 2019, 09:23

Aktualnie czytam książkę o losach jeńców wojennych w czasie I wojny światowej. Myślę, że bardzo mało mówi się o tej wojnie, a przecież pochłonęła pełno ofiar, więc warto się tym zainteresować.
Merowiski
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Lip 2019, 09:22
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Postprzez versiroth w 13 Sie 2019, 15:39

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
PoprzedniaNastępna

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości