• Reklama

Magazyn Marketingowy, ecommerce

na co poświęcasz każdą chwilę wolnego czasu

Moderator: Kitka

Magazyn Marketingowy, ecommerce

Postprzez KamSte w 25 Lip 2018, 11:08

Hej,
prowadzę firmę i ostatnio coraz bardziej ciekawą mnie tematy związane z marketingiem. Czy znacie jakieś książki na ten temat, które warto przeczytać? Obecnie prenumeruję jedynie magazyn Marketer Plus, który jest dla mnie dużym źródłem wiedzy. :)
KamSte
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Lip 2018, 14:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Re: Magazyn Marketingowy, ecommerce

Postprzez kowiec w 27 Lip 2018, 10:12

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa...I którego nic nie spotyka.
Awatar użytkownika
kowiec
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Lip 2018, 10:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez adzik8 w 07 Wrz 2018, 14:01

KamSte napisał(a):Hej,
prowadzę firmę i ostatnio coraz bardziej ciekawą mnie tematy związane z marketingiem. Czy znacie jakieś książki na ten temat, które warto przeczytać? Obecnie prenumeruję jedynie magazyn Marketer Plus, który jest dla mnie dużym źródłem wiedzy. :)

Jeśli jesteś w stanie sam prowadzić sprawy związane z SEO w Twojej firmie to bardzo dobrze, gdyż możesz na prawdę wiele osiągnąć, ale czasami gra nie jest warta "świeczki". Sam przez pewien czas działałem z tematem SEO, jednak pochłaniało to zbyt wiele czasu. Dopiero, gdy przeczytałem wpis ze strony https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/jak-zatrzymac-spadek-ruchu-i-osiagnac-wymarzone-efekty-w-seo-case-study-waptekapl,97.html i dowiedziałem się co to są na prawdę wysokie efekty w SEO skontaktowałem się z agencją seo. Co prawda sam również odnosiłem efekty, ale nie aż w takim stopniu :) Dopiero, gdy agencja zaczęła działać w moim temacie okazało się, że pozycjonowanie na prawdę działa ;) Przy tym jak samo to robiłem nie było tak wielkiego efektu.
adzik8
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Gru 2017, 10:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez rongsok2a w 14 Wrz 2018, 15:14

Niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym temacie. To nie moja dziedzina wiedzy.
Ale ten świat odchodzi.
Awatar użytkownika
rongsok2a
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 13 Wrz 2018, 19:57
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Powróć do Hobby

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości