• Reklama

Okulista Warszawa

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Okulista Warszawa

Postprzez arekwian w 29 Sty 2016, 11:42

Ponieważ kilka osób pomogło mi tutaj na priv dokonać pewnych decyzji których nie żałuję i jestem wdzięczny za te podpowiedzi mam do Was jeszcze jedno pytanie. Polećcie mi jakąś dobrą klinikę gdzie w Warszawie można wyleczyć oczy (wzrok się bardzo pogorszył po stosowaniu diety)
arekwian
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 21 Wrz 2015, 13:23
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Re: Okulista Warszawa

Postprzez sarkold w 29 Sty 2016, 11:50

Hej, ja korzystałem z tej: http://www.instytutoka.pl a dokładnie leczyła mnie
Dr med. Barbara Potyra. Chwalę sobie, ale na priv wyślę Ci dokładnie moją historię choroby.
sarkold
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 23 Paź 2015, 17:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 83

Postprzez Malina4 w 24 Lut 2016, 16:06

Oczy są super ważne, koniecznie o nie dbajcie. Ważne też jest odpowiednie dobranie okularów, czy soczewek, w tym celu polecam skonsultować się online ze specjalistami z http://www.okularowy.pl/kontakt , w sklepie mają teraz duże promocje na markowe okulary, może warto skorzystać?
Malina4
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 27 Paź 2015, 11:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez fili43p w 01 Cze 2016, 09:32

Czy ktoś może korzystał z ich usług?
fili43p
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 01 Cze 2016, 09:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez jonaszsz w 07 Cze 2016, 14:19

Ja korzystałem i mogę polecić
jonaszsz
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 07 Cze 2016, 14:13
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez WiolkaKlaman w 09 Cze 2016, 07:36

Jeżeli potrzebujesz okulisty Warszawa podsyłam całą listę specjalistów. Przyznam sie szczerze, że nie korzystałam jeszcze z ich usług, ale można poczytać opinie o danym lekarzu - co znacznie ułatwia sprawę. Widziałam ze dr Mariusz Rowiński ma bardzo dobre opinie.
WiolkaKlaman
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 20 Kwi 2016, 11:16

Postprzez oficjalna w 19 Cze 2016, 10:11

Polecam Tobie wybrać się na badanie wzroku jak najszybciej. W Warszawie jest wiele dobrych klinik okulistycznych, niektóre z nich oferują nawet bezpłatne badania. Najlepiej poszukaj opinii w internecie i wybierz takie miejsce, które ma najlepsze opinie.
oficjalna
Maniaczka

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez karminowa w 23 Sie 2016, 09:33

Z Warszawy niestety nie polecę, bo mieszkam w Krakowie, ale może sprawdź tu http://doradca.medinfo.pl/ . Udzielają informacji o lekarzach, placówkach, najkrótszych wizytach w ramach NFZ i możliwych opcjach wizyt prywatnych. A jaką to dietę stosowałeś, że popsuł Ci się wzrok?
karminowa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Kwi 2016, 09:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez FruziaZuzia w 21 Wrz 2016, 22:18

Ja mimo, że większość czasu spędzam w Warszawie ale jak ostatnio była u rodziców w Łodzi to byłam na wcześniej umówionych badaniach w Salonie Optycznym Łódka. Mogę polecić z całego serca. Panie są profesjonalne i pomocne. Kupiłam sobie bardzo fajne oprawki i już upatrzyłam następne. Jestem maniaczką okularów. A wybór mają bardzo duży. Też jestem ciekawa co to za dieta?
Awatar użytkownika
FruziaZuzia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Wrz 2016, 21:33
Miejscowość: Warszawa/Łódź
Wpisz liczbę między 11 a 99: 52

Postprzez Klaara21 w 29 Lis 2016, 23:00

Zobaczcie sobie przychodnię Optomedica - http://optomedica.com.pl/oferta/badanie-oct/ . Ja leczę się u nich i bardzo sobie chwalę tę przychodnie. Super podejście do pacjentów mają!
Klaara21
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Wrz 2016, 20:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez nela w 28 Sty 2017, 02:09

Kilka miesięcy temu higienistka skierowała córkę do okulisty, dała nam listę kilku sprawdzonych miejsc. Trafiłyśmy w sumie przypadkiem do CM Panorama, bo tam najszybciej nas przyjęto. Jeśli chodzi o wizytę to byłam naprawdę pod wrażeniem, bo lekarka ma super podejście do dzieci. Badania przebiegły sprawnie, co nie znaczy szybko, o nie. Każde oczko dokładnie badała po kilka razy i to przy pomocy różnych urzadzeń - komputera itd. Ostatecznie okazało się, że okularki będą konieczne. Dostałyśmy także namiary na dobrych i niedrogich optyków. Takie coś to się ceni, dlatego mogę szczerze dalej polecać ;)
nela
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Paź 2015, 16:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 53

Postprzez Asik w 26 Lut 2017, 16:03

Jeżeli szukasz poradni okulistycznej, która ma szeroki wachlarz wykonywanych badań to polecałabym Ci udać się do tej http://www.laserzielona.pl/oferta-laser ... z-oka.html . Sporo osób ją poleca ze względu na profesjonalizm. Myślę, że warto tam zajrzeć lub zadzwonić by się umówić :)
Asik
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 26 Sie 2015, 19:59

Postprzez Ivka w 09 Mar 2017, 23:03

Osobiście uważam, że szukają dobrego okulisty w Warszawie, nawet przy naprawdę ciężkich problemach ze wzrokiem, warto rozważyć wizytę w takim miejscu jak Centrum Mikrochirurgii Oka Laser http://www.okolaser.com.pl/ . Jest ono prowadzone przez profesora Szaflika, prawdziwy autorytet w dziedzinie okulistyki. Ponadto personele jest wysoko wykwalifikowany, a wśród dostępnych zabiegów, znajdziemy leczenie takich schorzeń jak m.in. nadwzroczność, astygmatyzm,AMD, zez . Myślę sobie, że w razie jakichkolwiek problemów z oczami, warto się tam wybrać.
Ivka
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 22 Lis 2016, 05:56

Postprzez faszka w 30 Mar 2017, 00:51

Bardzo nowoczesnym sprzętem okulistycznym dysponuje CM Panorama w Radzyminie. Polecam Ci umówić się z dr Bembenek na badanie, gwarantuję że trafisz w ręce najlepszego specjalisty. Ja byłam pod wrażeniem precyzji i dokładności, siedziałam w gabinecie chyba godzinę, przez cały czas dokładnie i skrupulatnie pani doktor badała moje oczy, dopytywała się o różne szczegóły związane z codziennym funkcjonowaniem itd. Jestem naprawdę zadowolona z tej wizyty
faszka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 18 Paź 2016, 18:17

Postprzez kikiki w 17 Lip 2017, 13:39

Jeśli chodzi o choroby oczu to warto skontaktować się z https://www.tourmedica.pl/kliniki/leczenie-zacmy/. Mają siedziby w każdym większym mieście na terenie kraju. To specjaliści jeśli chodzi o okulistykę, przeprowadzają zarówno zabiegi związane z zaćmą jak i innymi chorobami oczu. Miejsce sprawdzone i godne polecenia a według mnie wybór odpowiedniej kliniki to kluczowa kwestia.
kikiki
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33
Następna

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości