Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Choroby młodych ludzi

• Reklama

Choroby młodych ludzi

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Re: Choroby młodych ludzi

Postprzez Josticka w 02 Kwi 2019, 13:38

Ja niestety, ale często chorowałam na zapalenie migdałów. Mój lekarz co chwile przepisywał mi antybiotyki. Postanowiłam poprosić go aby dał mi skierowanie do laryngologa. Udałam się do jednego z najlepszych laryngologów w Rudzie Śląskiej, który stwierdził, że choruje na przewlekłe zapalenie migdałów... W szpitalu zostały mi usunięte migdały i od tego czasu wizyty u lekarza rodzinnego się zmniejszyły :D!
Josticka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Sty 2019, 09:26
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Postprzez Ada99 w 24 Kwi 2019, 13:57

Ja nigdy nie byłam w podobnej sytuacji, ale wydaje mi się, że przede wszystkim udałabym się do dobrego psychologa. Nie ma się czego wstydzić. Jeżeli macie taki problem to po prostu trzeba odwiedzić osobę jaką jest psycholog dziecięcy poznań Dzięki temu na pewno szybko się uspokoicie i uporacie się z problemem. Wydaje mi się, że taka dobra rozmowa może naprawdę dużo dać.
Ada99
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 05 Wrz 2017, 06:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Truskaweczka89 w 25 Kwi 2019, 08:58

Długo myślałam, że mnie i moich dzieci nic nie dopadnie, nie wiem człowiek żyje przekonany w jakiejś bańce bezpieczeństwa, że na 100% na nic nie zachoruje. Jednak ostatnio u mojego maluszka zaobserwowałam dziwne plamy na skórze głowy i ciele , zastanawiam się czy to nie https://www.febumed.com.pl/Luszczyca-u- ... 34555.html :( Zapisałam się już do lekarza. Czy może w śród was jest ktoś kto wie jak radzić sobie z tą chorobą , gdy dotknie ona noworodka?
Truskaweczka89
Maniaczka

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45
Poprzednia

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości