Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Odchudzanie

• Reklama

Odchudzanie

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Odchudzanie

Postprzez kobylka w 10 Mar 2016, 21:47

Dziewczyny chce zajść w ciążę, ale najpierw muszę trochę zrzucić. Wiadomo, dieta, ruch na ile mogę i chciałam się czymś wspomagać. Nie wiem czy jakieś herbaty czy lepiej tabletki wspomagające? Nie jestem jakimś fanatykiem zdrowej żywności,a na WF miałam zwolnienie, po 25tce niestety zaczęło się przybieranie. Nigdy wcześniej nie miałam problemów z nadwagą. Jestem zdrowa. Chciałam brać te popularne tabletki therm line fast, dla kobiet są podobno, wiadomo lepiej brać dopasowane niż ogólne dla mężczyzn i kobiet, my inaczej metabolizujemy. Czy takie tabletki na prawdę działają? W ulotce pisze że mają Sinterol czytałam że to świetny składnik, bardzo wspomagający przy redukcji, chodzi o te ekstrakty roślinne z pomarańczy, cytrusów ogólnie. Ja jestem przekonana ale chciałabym jakąś rzetelną opinię.
kobylka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Lut 2016, 11:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Re: Odchudzanie

Postprzez KimK w 14 Mar 2016, 14:52

Raczej nie wiem czy tabletki to dobry sposób. Może obrałaś zupełnie złą drogę jeśli chodzi o odchudzanie. Wolałabym jak już zacząć od naturalnych metod tracenia zbędnych kilogramów. Bardzo wiele ciekawych informacji możemy znaleźć na https://rodzinazdrowia.pl Wiele artykułów i opinii ekspertów z każdej dzieciny zdrowia. Co o tym sądzisz ? Jeśli znajdziesz tam coś dla siebie to daj komentarz :)
KimK
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 02 Lut 2016, 13:59

Postprzez marcelaa w 15 Mar 2016, 07:03

Ja słyszałam, że podobno dobre efekty daje taka elektrostymulacja. Zobacz tu można więcej przeczytać o tym sprzęcie kosmetycznym. Chociaż moim zdaniem warto spróbować takich zabiegów.
marcelaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Sty 2015, 07:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez eni w 15 Mar 2016, 14:24

Jeśli potrzebujesz wsparacia w odchudzaniu to tylko naturalne preparaty takie jak Nopalinia Max- są w stu procentach naturalne, a ich działanie jest tak dobro, ponieważ odpowiednio dobrano proporcje składników roślinnych.
Samo spożywanie Nopalini to oczywiście za mało, ale na pewno pomaga w lepszej przemianie materii, prawidłowym metabolizmie i hamuje uczucie głodu. Kompleksowo polecam stosowanie diety dostosowanej do trybu życia, plus ćwiczenia plus wspomniana wcześniej Nopalinia Max.
Image
eni
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 17 Lis 2015, 17:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez haniaa w 18 Mar 2016, 20:53

Na odchudzanie najlepsze są dobre przepisy krokiety + super dieta.
haniaa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 02 Mar 2016, 20:59
Miejscowość: Warszawa

Postprzez gabrysia5 w 21 Mar 2016, 15:24

Proponuję zajrzeć na stronę http://obk.pl/ , w rozwinięciu odchudzanie bez kitów. Zapisane masz na tej stronie jakie witaminy są potrzebne jakie jest ich działanie. W dodatku masz również ćwiczenia na piłkach i gumach, moim zdaniem są one dość lekkie i jako poczatkująca powinnaś sobie dać z nimi radę.
gabrysia5
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 22 Lis 2015, 22:13

Postprzez kasiaaaa123 w 31 Mar 2016, 14:00

...a wiecie czego się dowiedziałam od dietetyka u którego byłam w zeszłym tygodniu? że jest teraz "moda" na wczasy odchudzające i najczęściej organizowane są w bardzo sympatycznych miejscach, w niektórych kurortach w Polsce na przykład w Polanicy - zdrój czy nad morzem w hotelu Primavera, ja z kolei jestem bardzo zainteresowana tą drugą opcją, gdyż jeszcze nigdy nie byłam nad polskim morzem. Wspomniał, że jego znajoma była na takich wczasach i wróciła bardzo zadowolona i lżejsza o kilka kilogramów;p Z tego co sprawdziłam na stronie http://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog ... hudzajace/ to mają kilka programów odchudzających do wyboru, dieta ustalana indywidualnie przez specjalistów, ćwiczenia z trenerem. Nawet na youtube można zobaczyć filmiki z tego miejsca. Myślę, że warto skorzystać, a wy jak sądzicie?
kasiaaaa123
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 04 Gru 2015, 13:46

Postprzez Mikołajka9 w 09 Kwi 2016, 16:18

Dobre na odchudzanie sa suplementy ale tylko te co mają w sobie składniki naturalne . W takim wypadku znam tylko therm line fast , który jak wiadomo ma w sobie pieprz kajeński , zieloną herbatę etc. One właśnie pozwalają m.in pozbyć się cellulitu oraz toksycznej wody z organizmu.
Mikołajka9
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Sty 2016, 12:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez polyanna w 25 Kwi 2016, 17:02

A czy ktoś stosował triapidix300 i może napisać coś o jego działaniu (lub braku działania)? Wypróbowałam już wiele suplementów diety, ale tylko wyrzuciłam pieniądze w błoto, a efektów brak :cry:
polyanna
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Mar 2016, 11:19
Wpisz liczbę między 11 a 99: 75

Postprzez WiolkaKlaman w 26 Kwi 2016, 08:05

Hmm ja jestem wierna fanką dietetyka z Wieliczki połączonego z aktywnością fizyczną. Dzięki temu gubi się kilogramy w łagodny i systematyczny sposób. Hmm a co do cudownych suplementów diety- no niestety ale do nich nikt mnie nie przekona!
Ostatnio edytowany przez WiolkaKlaman, 13 Maj 2016, 07:49, edytowano w sumie 1 raz
WiolkaKlaman
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 20 Kwi 2016, 11:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez samochodowa w 04 Maj 2016, 16:22

Jeśli chodzi o miejscową redukcję tkanki tłuszczowej to polecam kriolipolizę. Sama miałam chyba z 8 zabiegów na brzuszek :) Chodziłam do salonu Vici Clinic w Krakowie, jestem zadowolona z efektu. Jeśli dobrze pamiętam to jedno przyłożenie głowicy w Vici to koszt 100 zł.
samochodowa
Foremka
Foremka

Dołączenie: 27 Wrz 2015, 13:08

Postprzez malaaa w 09 Maj 2016, 14:24

Ja zaczęłam więcej czasu spędzać aktywnie np. rower, rolki, długie spacery, przestałam jeść słodycze i fast foody, widać że ubrania robią się co raz luźniejsze :D
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła
malaaa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Maj 2016, 13:08
Wpisz liczbę między 11 a 99: 26

Postprzez Dannie w 10 Maj 2016, 08:12

Pamiętaj tylko aby odchudzać się z głową, ograniczając znacząco wartość energetyczna posiłków ale starając się by nadal były bogate we wszystkie niezbędne witaminy i minerały. Jak wyczytałam na stronie http://naturalnawitaminazycia.pl/ nawet niedobory witaminy D mogą zasiać spustoszenie w naszym organiźmie, o magnezie którego rola w naszym organiźmie jest nieoceniona nie wspominając. Dlatego pamiętaj by swoją diete oprzec na swieżych warzywach i owocach oraz lekkim mięsie/nabiale. W sytuacji w której nie będziesz pewna czy dostarczasz sobie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, zawsze możesz sięgnąć po dodatkową suplementacje.
Dannie
Foremka
Foremka

Dołączenie: 22 Kwi 2016, 07:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez pniewo w 12 Maj 2016, 13:56

NIE POLECAM TABLETEK. GDY JUŻ BĘDZIESZ CHCIAŁA ZAJŚĆ W CIĄŻE TO BĘDZIESZ MIAŁA TZW. "CHEMIĘ" W SOBIE.
Szczypanie jest najgorszym sposobem bicia; gniewne spojrzenie jest najgorszym sposobem patrzenia.
Awatar użytkownika
pniewo
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Maj 2016, 18:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Postprzez maxx93 w 18 Maj 2016, 20:32

pniewo napisał(a):NIE POLECAM TABLETEK. GDY JUŻ BĘDZIESZ CHCIAŁA ZAJŚĆ W CIĄŻE TO BĘDZIESZ MIAŁA TZW. "CHEMIĘ" W SOBIE.

Oczywiście. Jeśli używasz jakichś z niskiej półki. Wybierając sprawdzone tabletki (dla przykładu African Mango), które w składzie mają wyłącznie naturalne składniki nigdy nie doświadczysz takich skutków.
maxx93
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Maj 2016, 20:18
Wpisz liczbę między 11 a 99: 20
Następna

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: zielona oraz 8 gości