Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Medycyna estetyczna - warto?

• Reklama

Medycyna estetyczna - warto?

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Re: Medycyna estetyczna - warto?

Postprzez rosaroza w 22 Sty 2019, 10:49

Moim zdaniem wart korzystać z medycyny estetycznej, jednak wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Ja gabinet medycyny estetycznej w sulechowie odwidziałam już kilka razy. Za każdym razem usuwałam jakiś swój mankament, jednak dbam o to, żeby wyglądać bardzo naturalnie. Czasami naprawdę niewielką ingerencją lekarza jesteśmy w stanie poprawić swój wygląd, a co najważniejsze, swoje samopoczucie.
rosaroza
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 17 Lut 2017, 23:52
Wpisz liczbę między 11 a 99: 43

Postprzez Manka11 w 22 Sty 2019, 13:26

Moje prywatne zdanie jest takie, że taka medycyna jest przede wszystkim dla ludzi, którzy mieli jakieś nieszczęście – rozległe poparzenia, okropne wypadki – i w wyniku odniesionych ran naprawdę potrzebują pomocy, by funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Nie widzę celu w upiększaniu się na siłę zdrowych, normalny ludzi. Oczywiście nikomu tego nie zabraniam – wszystko jest naturalnie dla ludzi. Wierzę jednak, że medycyna powinna służyć przede wszystkim naszemu, cóż, zdrowiu. Z tego też względu bardzo doceniam inicjatywy takie jak ta, którą podjęła fundacja Roche – chodzi mi tutaj konkretnie o projekt https://www.naukaratujezycie.pl/, która skutecznie i wymiernie wspiera rozwój polskich nauk medycznych oraz prowadzi edukację na temat ich owoców. Wierzę, że z takich projektów rodzi się naprawdę dużo dobra :).
Manka11
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Paź 2015, 08:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez pingwin w 23 Sty 2019, 16:36

Uważam, że wszystko jest dla ludzi i jeśli ktoś ma poważne kompleksy to nawet wskazane jest, aby za pomocą różny zabiegów pozbyć się tych kompleksów. Dlatego uważam, że chirurgia plastyczna też jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ważne jest tylko to, aby takie operacje robić w sprawdzonych miejscach. Jeśli interesuje Was Lublin to odsyłam do szpitala i przychodni Żagiel Med: https://zagielmed.pl/.
pingwin
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 07 Paź 2016, 15:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez KimK w 24 Sty 2019, 05:20

Tak, warto zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej, ale warto mieć świadomość tego, że nie każda klinika medycyny estetycznej wykonuje zabiegi równie profesjonalnie. Na szczeście w obecnych czasach w zasadzie każdy ma możliwość korzystania z internetu, w którym znajduje się prawie wszystko i bez trudu możemy poszukać opinii i konkretnych klinikach.
KimK
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 02 Lut 2016, 13:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez wojtek4487878 w 25 Sty 2019, 10:03

Ja do swojej twarzy korzystam z serum do twarzy . Moim zdaniem każda osoba powinna nad tym się zastanowić. Takie jest moje zdanie.
wojtek4487878
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Sty 2019, 10:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Postprzez krzysztofW w 28 Sty 2019, 16:19

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
Człowiek potrafi uczynić i to, czego nie zdoła ogarnąć jego wyobraźnia. Jego czoło przecina galaktykę absurdu.
krzysztofW
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 28 Sty 2019, 15:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez gabinowa w 30 Sty 2019, 15:47

Sądzę, że warto się w tym temacie doradzić znajomych. Na pewno będą w stanie pomóc.
Miłość była starsza od samych ludzi, a nawet od piasków pustyni, i powracała odwiecznie z tą samą siłą wszędzie tam, gdzie krzyżowały się dwa spojrzenia, tak jak spotkały się dzisiaj te dwa obok studni.
gabinowa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Sty 2019, 15:22
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez mileniaa w 08 Lut 2019, 10:42

Moim zdaniem zdecydowanie warto przynajmniej raz na jakiś czas udać się na odprężający i odżywczy zabieg. Nawet jakiś peeling ciała czy coś w tym stylu. Masaże są super, ale najlepiej na nie chodzić regularnie. No a na zabiegi chodzę do https://drparadowska.pl/ i zawsze wychodzę odprężona.
mileniaa
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Lut 2017, 16:19

Postprzez Krzysztof43332 w 27 Lut 2019, 10:15

Chciałbym państwa spytać czy ktoś z was korzystał z labioplastyka Poznań . Jeśli tak to bardzo prosiłbym o opinię bo od bardzo dawna szukam opinii na ten temat i znaleźć opinii nigdzie nie mogę.Jeszcze raz bardzo proszę o opinię.
Krzysztof43332
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Lut 2019, 10:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez elinaczar90 w 01 Mar 2019, 15:36

Bardzo warto. Ja przez wiele lat w milczeniu cierpiałam. I dopiero jak trafiłam na bardzo empatycznego ginekologi dr Tomasza Bastę o mi pomógł. Inni ginekolodzy patrzyli, widzieli i nie podejmowali tematu. A on mnie nakłonił do zabiegu labiolastyki za co jestem mu bardzo wdzięczna. O niebo lepiej się czuję.
elinaczar90
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 01 Mar 2019, 15:34
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Postprzez Ada99 w 06 Mar 2019, 09:28

Zakładając gabinet lekarski musicie pamiętać o odpowiednim wyposażeniu i sprzęcie. Sami doskonale wiecie jaką dziedziną się zajmujecie się, więc jesteście w satnie przewidzieć czego będziecie potrzebować. Ciekawą ofertę produktów medycznych widziałam na https://madens.pl/oferta/nici-wchlanialne/ Mają tam naprawdę dobrej jakości szwy, które przydadzą się w większości gabinetów chirurgicznych. Możecie zamówić na próbę i sprawdzić jak wam się sprawdzą takie produkty.
Ada99
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 05 Wrz 2017, 06:30

Postprzez Dusia w 08 Mar 2019, 13:11

Moim zdaniem wszystko zależy jakie zabiegi Cię interesują, z czym masz problem. Bo jeżeli o mnie chodzi, to poważnie interesuję się skutecznym wyleczeniem chrapania, które doskwiera mi od lat. A sporo w temacie słyszę o nich https://bezchrapania.pl że są skutecznie w działaniu i leczeniu tych i innych dolegliwości.
Dusia
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Maj 2017, 16:29
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Roksanka231 w 12 Mar 2019, 22:26

To zależy co się robi. Ja na pewno nic bym sobie nie wstrzykiwała, nie powiększała itd. Jednak jakieś drobne zabiegi - czemu nie. Wszystko jest dla ludzi, trzeba mieć jakiś umiar. Na przykład taki laser http://mimari.com.pl/pl/p/REFINE-Laser- ... y-CO2/2827 na zmarszczki czy rozstępy jest całkiem spoko. Na takie zabiegi mogłabym chodzić, muszę poszukać czy jakiś gabinet w pobliżu oferuje tego typu usługi.
Roksanka231
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Lis 2018, 14:08

Postprzez KarolinaS w 14 Mar 2019, 13:20

wiecie może gdzie w Wawie znaleźć najlepszą klinikę? Chciałbym uzupełnić sobie usta.
KarolinaS
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Sty 2019, 14:22
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55
Poprzednia

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości