• Reklama

jak o siebie dbacie?

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Re: jak o siebie dbacie?

Postprzez AnnaMarie711 w 20 Paź 2017, 14:18

Ja bardzo pilnuje tego co kupuje. Zawsze sprawdzam etykiety produktów i staram wybierać tylko te najzdrowsze. Mimo tego i tak zawsze jakaś choroba się przypałeta do nas. Jak nie dzieci przyniosą ze szkoły to mąż z pracy, bo pracuje na zewnątrz. Bez porządnych leków u nas w domu się nie obejdzie. Staram się stosować naturalne metody jednak jesli chodzi o suchy kaszel to najlepszą opcją jest syrop levopront działa ekspresowo, pomaga nie tylko nam ale i dzieciom :)
AnnaMarie711
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 15 Kwi 2017, 15:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez florentynka w 23 Paź 2017, 06:03

Zdrowo się odżywiam, ćwiczę i robię regularnie badania. Ostatnio na https://glimbax.pl/dla-lekarza/ znalazłam wiele cennych informacji na temat zdrowia i czytam w wolnych chwilach.
Interesuje mnie ten temat, staram się poszerzać swoją wiedzę i korzystam z naturalnych środków leczenia jeśli jest taka możliwość.
florentynka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Maj 2015, 10:40
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez pingwin w 23 Paź 2017, 14:37

A co sądzicie o makijażu permanentnym? Ja się ostatnio skusiłam na zabieg na brwiach. Wykonywał go przemiły Pan Krzysztof w Vici Clinic w Krakowie. Póki co efekt jest super. W cenie mam też korektę, a teraz w październiku dostajemy dodatkowe 20% rabatu więc zdecydowanie warto się nad tym zastanowić.
pingwin
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 07 Paź 2016, 15:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez faszka w 15 Lis 2017, 14:02

Anna napisał(a):biegacie? plywacie? silownia? fitnesik? ;)

mam troche na tym punkcie fiola, 3 razy w tyodniu chodze na basen, a 2 razy w tygodniu na aerobic... zimna, bo latem to jezdze, plywam, biegam i w ogole...
ale to teraz mam duzo wolnego czasu, z tego co czytam to wy macie prace, mezow czasem dzieci... czy znajdujecie czas na jakies cwiczenia?

ja wlasciwie poza studiami i dorywcza praca nie mam obowiazkow

Byłam młodsza to też się tyle ruszałam. Teraz czas mi na to nie bardzo pozwala, ale staram się kilka razy w tygodniu coś pobiegać czy chociaż pojeździć na rowerze. Ale i tak z wiekiem zauważyłam, że kondycja nie ta co kiedyś, aż mi się przykro robi bo przecież czterdziestka dopiero co przekroczona. Pogadałam sobie o tym z moją znajomą dietetyczką, zaleciła mi dodatkowo przyjmować witaminy z grupy B i żelazo, najlepiej w formie płynnej. Kupiłam sobie po prostu Biovital, ma to wszystko w sobie i nawet drogo nie wychodzi. Piję od kilku tygodni i zauważyłam, że na pewno wolniej się męczę, czyli już jest postęp ;)
faszka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 18 Paź 2016, 18:17
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez janka88 w 19 Lis 2017, 09:49

Mój makijaż permanentny oczu wykonywany był przez Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona. Tusz nie blaknie, kreski wyglądają przepięknie. To pewnie zasługa marki Biotek :)
janka88
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 11 Sie 2016, 09:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12
Poprzednia

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości