• Reklama

jak o siebie dbacie?

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Re: jak o siebie dbacie?

Postprzez AnnaMarie711 w 20 Paź 2017, 14:18

Ja bardzo pilnuje tego co kupuje. Zawsze sprawdzam etykiety produktów i staram wybierać tylko te najzdrowsze. Mimo tego i tak zawsze jakaś choroba się przypałeta do nas. Jak nie dzieci przyniosą ze szkoły to mąż z pracy, bo pracuje na zewnątrz. Bez porządnych leków u nas w domu się nie obejdzie. Staram się stosować naturalne metody jednak jesli chodzi o suchy kaszel to najlepszą opcją jest syrop levopront działa ekspresowo, pomaga nie tylko nam ale i dzieciom :)
AnnaMarie711
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 15 Kwi 2017, 15:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez florentynka w 23 Paź 2017, 06:03

Zdrowo się odżywiam, ćwiczę i robię regularnie badania. Ostatnio na https://glimbax.pl/dla-lekarza/ znalazłam wiele cennych informacji na temat zdrowia i czytam w wolnych chwilach.
Interesuje mnie ten temat, staram się poszerzać swoją wiedzę i korzystam z naturalnych środków leczenia jeśli jest taka możliwość.
florentynka
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 14 Maj 2015, 10:40
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez pingwin w 23 Paź 2017, 14:37

A co sądzicie o makijażu permanentnym? Ja się ostatnio skusiłam na zabieg na brwiach. Wykonywał go przemiły Pan Krzysztof w Vici Clinic w Krakowie. Póki co efekt jest super. W cenie mam też korektę, a teraz w październiku dostajemy dodatkowe 20% rabatu więc zdecydowanie warto się nad tym zastanowić.
pingwin
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 07 Paź 2016, 15:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez faszka w 15 Lis 2017, 14:02

Anna napisał(a):biegacie? plywacie? silownia? fitnesik? ;)

mam troche na tym punkcie fiola, 3 razy w tyodniu chodze na basen, a 2 razy w tygodniu na aerobic... zimna, bo latem to jezdze, plywam, biegam i w ogole...
ale to teraz mam duzo wolnego czasu, z tego co czytam to wy macie prace, mezow czasem dzieci... czy znajdujecie czas na jakies cwiczenia?

ja wlasciwie poza studiami i dorywcza praca nie mam obowiazkow

Byłam młodsza to też się tyle ruszałam. Teraz czas mi na to nie bardzo pozwala, ale staram się kilka razy w tygodniu coś pobiegać czy chociaż pojeździć na rowerze. Ale i tak z wiekiem zauważyłam, że kondycja nie ta co kiedyś, aż mi się przykro robi bo przecież czterdziestka dopiero co przekroczona. Pogadałam sobie o tym z moją znajomą dietetyczką, zaleciła mi dodatkowo przyjmować witaminy z grupy B i żelazo, najlepiej w formie płynnej. Kupiłam sobie po prostu Biovital, ma to wszystko w sobie i nawet drogo nie wychodzi. Piję od kilku tygodni i zauważyłam, że na pewno wolniej się męczę, czyli już jest postęp ;)
faszka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 18 Paź 2016, 18:17
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez janka88 w 19 Lis 2017, 09:49

Mój makijaż permanentny oczu wykonywany był przez Pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie. Jestem bardzo zadowolona. Tusz nie blaknie, kreski wyglądają przepięknie. To pewnie zasługa marki Biotek :)
janka88
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 11 Sie 2016, 09:06

Postprzez oficjalna w 17 Gru 2017, 12:48

Makijaż permanentny ostatnio jest bardzo na topie. Nic dziwnego - to rozwiązanie bardzo wygodne, które znacznie ułatwia wykonywanie makijażu każdego poranka :) Poczytajcie na stronie Vici Clinic z Krakowa trochę więcej na ten temat. U nich makijaż permanentny wykonuje Pan Krzysztof metodą Biotek. Polecam!
oficjalna
Maniaczka

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35

Postprzez igi45 w 19 Gru 2017, 18:40

Trzeba też regularnie robić sobie podstawowe badania i kontrolować swój stan zdrowia. Warto zrobić sobie badania genetyczne na raka i wiele innych. Jeśli się sporo wcześniej uda zapobiec pewnym chorobom, to unikniemy długiego leczenia. Warto kontrolować swoje zdrowie.
igi45
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 24 Lis 2017, 21:23

Postprzez oolusia w 20 Gru 2017, 12:20

Poza tymi wszystkimi zabiegami pielęgnacyjnymi, o których wspomniałyście ja lubię jeszcze od czasu do czasu wybrać się na masaż gorącymi kamieniami :) To taka chwila tylko dla mnie :) Chodzę regularnie do COCO-TIME we Wrocławiu. Można porządnie się odprężyć i odpocząć nie tylko fizycznie ale też psychicznie :) Po kilku zabiegach pozbyłam się uporczywych bólów pleców i lepiej radzę sobie ze stresem :)
oolusia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 31 Sie 2017, 19:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez kikiki w 21 Gru 2017, 08:56

Ja staram się dbać o dłonie, szczególnie teraz zimą gdy skóra narażona jest na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych jak chociażby mróz. Regularnie stosuję intensywnie nawilżające maseczki na dłonie NOVASILK, można je kupić w dobrej cenie w Mimari ( 10 sztuk kosztuje zaledwie 89 zł ). Szybka realizacja zamówień i bardzo rozbudowana oferta.
kikiki
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez Gabrysia53 w 21 Gru 2017, 12:33

Zdrowy tryb życia, a przy tym dbanie o siebie w pełnym tego słowa znaczeniu. Pamiętajmy, iż chodzi o rozległe działanie, od aktywności po odżywianie.
W deszczowe noce ledwo mogłem oddychać.
Awatar użytkownika
Gabrysia53
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 15 Gru 2017, 22:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 43

Postprzez olciu w 21 Gru 2017, 16:37

Ja jestem młodą mamą i nie mam czasu zadbać o siebie;/
olciu
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Lis 2017, 10:25

Postprzez PrzyszlaMama w 25 Gru 2017, 14:15

Ja poza prowadzeniem zdrowe stylu życia, zdecydowałam się na poszerzenie wiedzy na temat różnych chorób, na które zapada coraz więcej osób. Ostatnio pomyślałam o parodontozie, o której słyszę od lat, ale tak naprawdę nie wiem zbyt wiele na temat tego zapalenia. Znalazłam ciekawy artykuł tutaj > https://portaldlazdrowia.pl/paradontoza-zapalenie-przyzebia-parodontoza/ Treść zawarta w artykule wygląda na solidną i rozumiałam. Poza tym zawiera najważniejsze informacje. Ale czy ktoś czytał i może potwierdzić, że artykuł jest pomocny ?
PrzyszlaMama
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Gru 2017, 23:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 50

Postprzez franciszka w 30 Gru 2017, 22:00

no ja to zdrowo się odżywiam i uprawiam sporty. Nie przepadam jakoś za posiłkami, które zawierają żelazo, dlatego wspomagam się suplementem dicofer :) i czuję się bardzo dobrze
franciszka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 23 Gru 2017, 20:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 24

Postprzez pingwin w 31 Gru 2017, 10:09

Jeśli chcecie wyglądać naturalnie, a jednocześnie mieć na sobie lekki makijaż to polecam makijaż permanentny. To także ogromna wygoda - nie trzeba codziennie rano marnować czasu przed lustrem. Polecam Vici Clinic w Krakowie, gdzie makijaż permanentny Biotek wykonuje pan Krzysztof - przemiły facet. Jestem w tej chwili trzy miesiące po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.
pingwin
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 07 Paź 2016, 15:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez Zielonka w 05 Sty 2018, 21:08

Ja wreszcie zdecydowałam sie na coś o czym mój mąż slyszy jeszcze zanim sie pobralismy. Mam doslowna manie na punkcie swoich malych piersi... sa naprawde mikroskopijne co juz w szkole bylo przyczyna niefajnych zartow kumpli. Nigdy jakos nie bylo na to czasu, ale przed swietami zapisalam sie na zabieg powiekszania ale metoda uzupelnienia wlasna tkanka tluszczowa jak pisza zreszta tutaj http://www.wbienkowski.pl/chirurgia-pla ... ie-piersi/ Zabieg juz w lutym :) jestem mega podekscytowana
Zielonka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 01 Wrz 2017, 16:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 20
PoprzedniaNastępna

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość