Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Siłownia w ciąży?

• Reklama

Siłownia w ciąży?

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Siłownia w ciąży?

Postprzez marczakmala w 29 Wrz 2016, 21:32

Witam,

moja żona która jest w 3 miesiącu ciąży chce wciąż uczęszczać na athletic Olsztyn - siłownia. Ja sądzę , że może to wywołać przedwczesny poród i zaszkodzi dziecku. Co Wy sadzicie na ten temat? Jeżeli jest to szkodliwe to jak mam wybić ten pomysł z głowy mojej ukochanej?
marczakmala
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Wrz 2016, 16:34
Wpisz liczbę między 11 a 99: 16

Re: Siłownia w ciąży?

Postprzez femka w 13 Paź 2016, 16:07

Jeśli nie wykonuje forsownych i intensywnych ćwiczeń w niczym dziecku nie zaszkodzi, przeciwnie, lżejszy poród będzie i dzieciątko dotlenionie, lepiej tak niż tylko leżeć i siedzieć i całą ciążę na dicopegu bo zaparcia męczą, spokojnie, niech ćwiczy na zdrowie :mrgreen:
femka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 13 Paź 2016, 15:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez versiroth w 16 Maj 2019, 22:56

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez Krystka w 08 Cze 2019, 23:44

Mozna cwiczyc owszem, ale z umiarem - ja np przez cala ciaze uzywalam bieznie - mam na mysli takie spacerki i szybki chod. Ta bieznia https://www.e-insportline.pl/1926/biezn ... model-2019 swietnie sie sprawdzila. Teraz z powodzeniem zrzucam na iej brzuszek i idzie mi calkiem dobrze ;)
Krystka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 26 Mar 2019, 21:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez versiroth w 22 Sie 2019, 14:07

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 3 gości