• Reklama

Problemy ze wzrokiem po operacji zaćmy

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Re: Problemy ze wzrokiem po operacji zaćmy

Postprzez lejdi w 16 Sie 2018, 11:08

Pewnie, że warto jechać do Czech na zabieg usunięcia zaćmy, bo tam przyjmą Was od ręki. Popatrzcie na stronie kliniki renomowanej http://operacjazacmy.info/ , a w ramach refundacji NFZ możecie wybrać soczewkę wewnątrzagałkową, macie ubezpieczenie, opiekę polskich lekarzy, leki osłonowe w cenie zabiegu, dokumentację medyczną w języku polskim etc. Ja bardzo zachwalam takie miejsca, bo to prawdziwy komfort dla pacjenta!
lejdi
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Sie 2018, 11:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez andina w 17 Sie 2018, 12:58

Moja babcia miała operację na zaćmę i mogę potwierdzić, że uskarżała się na gorsze widzenie przez jakiś czas po operacji. Dziwiłoby mnie, gdyby po takim zabiegu wrażliwy organ, jakim jest oko, widziałby wszystko normalnie. Ale jeśli ktoś będzie skrupulatnie przestrzegać zaleceń lekarza po zabiegu - nie korzystać z komputera, nie schylać się, nie dźwigać dużych ciężarów - to myślę, że nie ma powodów do niepokoju. Oko musi się zaleczyć po zabiegu, jak każdy inny organ po ingerencji chirurga i trzeba mu dać czas na to.
andina
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Sie 2018, 12:04
Miejscowość: Poznań
Wpisz liczbę między 11 a 99: 84

Postprzez Darko w 19 Sie 2018, 09:40

Powikłania często się zdarzają, wic udaj się do swojego okulisty.
Darko
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Sie 2018, 09:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości