• Reklama

łuszcząca się skóra

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Re: łuszcząca się skóra

Postprzez nikitka w 16 Lut 2018, 11:28

Ja miałam problem z łuszczącą się skórą na twarzy. Po kilku nieudanych próbowach pielęgnacji w domu wybrałam się w końcu na profesjonalny zabieg do salonu kosmetycznego. Mieszkam we Wrocławiu i chodzę do COCO-TIME. Kosmetyczka zaproponowała mi zabieg oxybrazjii i to był strzał w 10 :) Zabieg bezpieczny i przede wszystkim bardzo skuteczny. Fajnie sprawdza się też przy cerze naczynkowej i z problemami trądzikowymi.
nikitka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez mirandaa w 01 Mar 2018, 23:49

tu masz rewelacyjny środek ,krem mocznikowy który właśnie jest na problemy ze skórą, łuszczyce https://eapteka.pl/dermokosmetyki/probl ... uszczyca-1
mirandaa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Lut 2018, 18:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66

Postprzez HotSomer w 02 Mar 2018, 13:41

Od czasu do czasu warto wybrać się do jakiegoś dobrego salonu kosmetycznego. Nie potrzeba do tego dużego nakladu gotówki. Widziałam, że tutaj http://elite-kosmetologia.pl/o-nas/ , specjaliści wykonują takie zabiegi w nie duzych kwotach. A zobaczysz jak sama ze sobią lepiej się poczujesz.
HotSomer
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 11 Gru 2017, 17:24
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez Zielonka w 04 Mar 2018, 12:08

Zdecydowanie - też jestem za regularna pielęgnacją zwlaszcza jesli ma sie tak problematyczna cere. U mnie w sumie skóra twarzy łuszczy sie glownie zimą...praktycznie nie wchłania ani kremów ani niestety też podkladu przez co wyglada jak popękana skała ;/ Tutaj maja serię zabiegow pielegnacyjnych http://www.wbienkowski.pl/medycyna-este ... g-wishpro/ cały "myk" polega na tym, ze podczas kolejnych etapow skora jest oczyszczana, nawilzana i regenerowana. Staram sie robic sobie taka pielegnacje wlasnie po sezonie i przed, zeby odpowiednio zabezpieczyc cere
Zielonka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 01 Wrz 2017, 16:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 20

Postprzez palinka213 w 28 Kwi 2018, 15:31

Takie objawy zdecydowanie mogą świadczyć o tym, że to łuszczyca. Pójdź do lekarza, aby potwierdzić lub wykluczyć diagnozę. Jeśli okaże się, że to łuszczyca to spróbuj sobie dermokosmetyków Dr Michaels. Są bardzo polecane i lubiane, pomimo tego, że kosztują troszkę więcej.
palinka213
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 14 Lis 2017, 00:22
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez pamietlik w 30 Kwi 2018, 14:06

łuszczyca to dziadostwo, wiem coś o tym, bo moja biedna córcia na to cierpi i jest coraz gorzej, ostatnio używamy specjalne kosmetyki cetaphil md dermoprotektor, które bardzo skutecznie niwelują "placki" i swędzenie u dziecka. I bardzo dobrze, bo przynajmniej mała nie płacze po nocach i chodzi uśmiechnięta.
pamietlik
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Gru 2016, 16:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12
Następna

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości