Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - jaka najlepsza dieta ?

• Reklama

jaka najlepsza dieta ?

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Re: jaka najlepsza dieta ?

Postprzez Wiki w 07 Sty 2018, 18:02

Dla mnie najlepsza jest ta z WygodnejDiety! Jem smacznie, zdrowo i do syta, nie chodzę głodna a posiłki są urozmaicone więc się nie nudzą. W zasadzie w ogóle nie czuję, że jestem na diecie a efekty są widoczne!
Wiki
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 07 Sty 2018, 16:24
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez PrzyszlaMama w 08 Sty 2018, 17:44

Ja czytam najpierw na temat zdrowego odżywania a później ułoże sobie dietę. Czytał ktoś ten artykuł > https://portaldlazdrowia.pl/12-krokow-z ... ho-europe/ ? Zainteresowały mnie te zasady zdrowego odzywiania i jestem ciekawa czy ktoś się do nich stosował ? Artykuł opisał je po krótce, ale zawarł najważniejsze informacje, w dodatku napisane prostym językiem. Po pierwszym przeczytaniu wiem od czego zacząć, ale czy warto ?
PrzyszlaMama
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Gru 2017, 23:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 50

Postprzez jjusti18 w 31 Sty 2018, 20:43

Z dietą to trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Trzeba pamiętać o produktach, które mają pozytywny wpływ na nasz organizm i nie tylko. Dostarczanie niezbędnych składników organizmowi może przynieść wiele pozytywów, chociażby przykładowo polepszyć naszą pamięć http://bizneswiki.pl/co-jesc-aby-miec-lepsza-pamiec/ .
jjusti18
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 27 Kwi 2017, 15:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Tabo w 08 Mar 2018, 22:48

Od kiedy kupiłam wyciskarkę do soków Muke to cały czas przygotowuje sobie świeże soki z owoców i warzyw!

Najlepsze w nich jest to, że mają mnóstwo witamin i dostarczają wielu substancji odżywczych!

Wcześniej się tym nie interesowałam, ale soki z takich wyciskarek są znacznie zdrowsze i tańsze niż te kupne a nawet te z sokowirówek, bo wyciskane owoce nie tracą wartości odżywczych i nie ulegają utlenianiu.

A co ważne - oprócz pozytywnych skutków dla zdrowia i wspomagania diety - oszczędzam sporo pod względem finansowym.
Tabo
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 15 Maj 2017, 18:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez asia84 w 11 Mar 2018, 21:10

Moja ulubioną dieta jest dieta 8 godzinna która potrafi fajnie zredukować i oczyścić organizm. Na początku w nią nie wierzyłam, ale okazało sie, że ma fajne efekty. Warto spróbować.
Warto sprawdzić i poczytać - http://przedszkole-warszawa.pl/
Awatar użytkownika
asia84
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 16 Sty 2018, 18:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 65

Postprzez Mercredi w 15 Mar 2018, 11:49

Ja właśnie zaczęłam drugi tydzień stosowania diety Chodakowskiej. Ciekawa jestem czy efekt będzie faktycznie taki, jak reklamują, na razie poprawiła mi się praca jelit.
Mercredi
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Mar 2018, 11:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez Majkaaa w 04 Kwi 2018, 15:28

Ja mam sportową z wygodnej diety i jestem nią zachwycona! Jem smacznie, zdrowo, świeżo a co ważniejsze regularnie ;)
Majkaaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 08 Wrz 2017, 19:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez margaret w 04 Kwi 2018, 16:43

W moim przypadku najlepszą dietą ogazało się zrezygnowanie ze śmieciowego jedzenia, zaczęłam sama przygotowywać sobie posiłki do pracy i jeść regularnie co 3 godziny a mniejsze porcje, nie słodzę i piję głównie wodę. Efekt zauważyłam bardzo szybko, zleciało kilka kilogramów, lepiej się czuję i zaoszczędziłam dużo kasy. Na początku było trochę ciężko, bo brakowało mi tych wszystkich przekąsek, ale początki zawsze są trudne. Co jakiś czas zaglądam na blog http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/ i tam znajduję ciekawe porady jak się zmotywować,niby nic nowego ale zawsze dodaje takiego jakiegoś kopa do działania.
margaret
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Mar 2018, 17:26
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez Amarthnen w 04 Kwi 2018, 19:27

Nie słuchaj głupot o błonniku itd, ulozenie diety nie jest trudne i dieta nie oznacza ograniczenia jakiegokolwiek jedzenia. Poczytaj o dietetyce troche badz wez dietetyka ktory diete ulozy po przeprowadzeniu wywiadu i na podstawie badan (niedobory, hormony itd)
Amarthnen
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 04 Kwi 2018, 19:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 65

Postprzez bulinka w 10 Kwi 2018, 10:24

Przede wszystkim dostosowana do potrzeb organizmu i do stylu życia. Dieta to nie głodówki, ale przede wszystkim prawidłowe odżywianie organizmu, dzięki czemu nie potrzebuje on dodatkowych kalorii w postaci słodyczy czy słonych przekąsek. Poza tym woda, dużo warzyw, owoców, orzechów i pestek. No i ryby, a nie tylko mięso i mięso.
Przed takimi zmianami jednak warto zrobić sobie niezbędne badania i udać się do dietetyka, żeby ewentualnie je skonsultować i ustalić plan działania. W końcu chodzi o to, żeby sobie nie zaszkodzić, ale pomóc! A czasami samemu to wcale nie jest takie łatwe.
bulinka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Kwi 2018, 14:57
Wpisz liczbę między 11 a 99: 26

Postprzez oficjalna w 11 Kwi 2018, 10:16

Dla mnie najlepszą dietą jest dieta z dowozem. Nie zawsze mam czas na gotowanie, dużo czasu spędzam w pracy. Wybieram więc wygodne rozwiązanie - codziennie zbilansowane posiłki z dowozem do mojego domu. Dzięki temu jem smacznie i zdrowo.
oficjalna
Znawczyni

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35

Postprzez Sandra w 11 Kwi 2018, 13:02

Wiele firm oferujących dzisiaj catering dietetyczny oferuje dowóz, więc nie ma w tym żadnej innowacji. Ja sama korzystam z Wygodnej Diety i dostawa nie dość że jest punktualna, to jest darmowa. Jakby kogoś interesowało, jak taki catering wygląda, to zachęcam do poczytania informacji zawartych na https://www.wygodnadieta.pl/catering_dietetyczny. :wink:
Sandra
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Maj 2017, 10:23
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez franciszka w 12 Kwi 2018, 18:45

a taka w ogóle istnieje? Nie ma dwóch identycznych osób i każda powinna przyjmować inne pokarmy. Ja np. muszę bardzo uważać bo mój układ trawienny jest dość wrażliwy i wcześniej to sobie nie mogłam pozwalić na pewne produkty. Ale pomyślałam że ile można tak żyć. Poszłam do lekarza z moim problemem i on zalecił mi więcej sportu i jedzenie więcej warzyw, a także przyjmowanie Intesty http://intesta.pl/
franciszka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 23 Gru 2017, 20:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 24

Postprzez Manka11 w 13 Kwi 2018, 00:05

Nie ma najlepszej diety. Moim zdaniem dieta powinna być dopasowana do każdego człowieka i jego zapotrzebowania. Ja staram się zdrowo odzywiać, jem dużo warzyw i owoców i kupuje jedzenie głównie w sklepie ze zdrową żywnością, ale nie powiedziałabym, że moja dieta jest idealna. Ostatnio do diety wprowadziłam też mąkę jaglaną bezglutenową, którą kupuje tutaj https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Maka ... -Food/2407 , bo okazało się, że mam problemy z tolerancją glutenu
Manka11
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Paź 2015, 08:14

Postprzez idhalia w 13 Kwi 2018, 12:54

Taka, która pozwoli nam schudnąć :). A tak na poważnie, to najważniejsza jest systematyczność. Wiem co piszę, ponieważ mój mąż jest dietetykiem i od niego sporo się nauczyłam, jeśli chodzi o ćwiczenia i zdrowe odżywianie. Swoje zasady zaczęłam nawet promować wśród swoich pracowników :). Przede wszystkim warto nauczyć się kilku nawyków żywieniowych, których potem trzeba przestrzegać. Sporo na początku walczylam z pokusą ich złamania, ale na szczęście wytrzymałam. A mianowicie warto jeść posiłki o regularnych porach. Kiedyś była to rzecz naturalna, jak w większości ludzie żyli na wsi. A teraz jak często pracujemy w korporacjach, to najczęstszym wyborem są fast foody. A to jest droga donikąd, bo w ten sposób tylko zaśmiecamy swój organizm. Moim zdaniem kluczowe jest to zadanie, aby starać się jeść posiłki o stałych porach i unikać ciężkostrawnych potraw wieczorami. Zdaję sobie z tego sprawę,że to ciężkie ale trzeba ćwiczyć samodyscyplinę. A w ciągu dnia głód można zaspokajać takimi przekąskami jak te - https://ebakalland.pl/. Staram się je nawet popularyzować wśród swoich pracowników
idhalia
Foremka
Foremka

Dołączenie: 18 Gru 2015, 11:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34
PoprzedniaNastępna

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości