Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Siłownia

• Reklama

Siłownia

i wszystko o tym jak je zachować jak najdłużej

Moderator: Kitka

Re: Siłownia

Postprzez TuliPanna w 23 Lut 2018, 21:26

No ja też jakoś fanką siłowni nie jestem... Wkurzają mnie ludzie co się gapią, mnie to stresuje, że może coś źle robię i strasznie mnie to demotywuje do ćwiczeń. I tak w zasadzie jak chodziłam na siłkę to tylko na rower albo orbitrek więc szkoda kasy na karnet... Uzbierałam trochę kasy i kupiłam orbitrek do domu. Akurat sklep Bardomed miał fajne promocje na orbitreki więc zamówiłam sobie :) Teraz ćwiczę sama, bez "publiczności" i idzie mi zdecydowanie lepiej :)
TuliPanna
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 24 Mar 2017, 10:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez jasmeen123 w 26 Gru 2018, 11:42

hii,
It is a myth that if you go to Gym then you will lose weight. It all depends on your mindset, Consistency and efforts.
There are different ways to lose your body weight and maintain strength & fitness.
*Gym - Cardio (Heart rate workout)
*Gym - Weight Lifting (Muscle workout)
*Gym - Cross fit (Core Workout using your own body weight)
*Yoga
*Aerobics
*Zumba Dance fitness
ISO 9001 Certification in bangalore
ISO 9001 Certification in Hyderabad
jasmeen123
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 13 Kwi 2018, 11:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez Krystka w 08 Cze 2019, 23:43

Ja akurat bardzo sobie chwale silownie w domu - sama mam i teraz wkoncu cwicze regularnie. A mialam z tym spory problem kiedy codzilam na silke miejska - tam nie zawsze mialam okazje pocwiczyc na swoich ulubionych sprzetach. Teraz bez problemu moge biegac na biezni tyle ile chce i kiedy chce - ten model https://www.e-insportline.pl/1926/biezn ... model-2019 jest niezawodny - ma wiele ciekawych programow.
Krystka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Mar 2019, 21:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez tamarka w 10 Cze 2019, 09:44

Mi znajomy ostatnio polecał bardzo formę treningu - nazywa się EMS. To elektrostymulacja mięśni, która jest dużo bardziej efektywniejsza niż klasyczne treningi na siłowni (wystarczy raz w tygodniu przez 20 minut). Super rzeźbi sylwetkę, modeluje ciało, buduje mięśnie, redukuje tkankę tłuszczową etc. Polecał chodzić do studia http://bodytec20.pl/ . Co sądzicie o takiej formie aktywności?
tamarka
Foremka
Foremka

Dołączenie: 08 Maj 2016, 10:53
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44
Poprzednia

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości