Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - reklama

• Reklama

reklama

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: reklama

Postprzez Rocolka w 04 Mar 2019, 07:40

Możliwości jest mnóstwo, możesz też na przykład zamówić potykacze, standy lub rollupy. Jeżeli chciałabyś zaprezentować swoje usługi to koniecznie zainwestuj w stoisko wystawiennicze, które będzie niezbędne przy targach branżowych i tym podobnych imprezach. Prezentują się one rewelacyjnie, więc na pewno przyciągniesz do siebie na prezentację wiele zainteresowanych osób. Pokaż,że jesteś perfekcyjna w tym co robisz, a już niedługo nie będziesz miała problemu z małą ilością klientów. Produkty, które pomogą ci to wszystko zrealizować znajdziesz na stronie Retio https://www.retio.pl/. Mają świetną ofertę, jakość pierwsza klasa, a przy tym atrakcyjne ceny oraz rabaty. Jestem pewna, że będziesz zadowolona.
Rocolka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 16 Paź 2016, 21:10
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez fatima w 05 Mar 2019, 19:32

Witam Was bardzo serdecznie
fatima
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Mar 2019, 19:31

Postprzez inga2 w 14 Mar 2019, 11:48

Dobry pomysł, ale może warto też wybrać się na jakieś targi branżowe? Można tam rozdawać gościom zainteresowanym ofertą gadżety np. długopisy reklamowe z grawerem. Z doświadczenia wiem, że to świetny sposób na rozreklamowanie firmy, szczególnie na start. Logo lub nazwa firmy umieszczona na długopisie zapada w pamięć użytkownikowi i wywołuje pozytywne skojarzenia z marka, więc klient zawsze jeśli będzie potrzebować konkretnej usługi pomyśli o naszej firmie. Ja przetestowałam i jak najbardziej polecam. :)
inga2
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Wrz 2018, 10:04

Postprzez elwi4 w Wczoraj, 20:17

Myślę, że dobra -dobrze wykonana i widoczna - reklama przyciągnie uwagę klientów. Dlatego najpierw trzeba się zastanowić, czy chcemy się reklamować w internecie, na różnych portalach czy może postawić na reklamę zewnętrzną, taką jak kasetony. Tutaj http://www.max4media.pl/kasetony-frezowane-warszawa.html możesz zobaczyć jak to wygląda w praktyce. Warto też chwilę zastanowić się nad wyborem wykonawcy i udać się do sprawdzonej firmy, która ma doświadczenie, tak jak Max4Media i z pewnością wykona reklamę dobrej jakosci
elwi4
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 28 Wrz 2017, 12:19
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 7 gości