Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - świąteczny prezent dla teściowej

• Reklama

świąteczny prezent dla teściowej

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

świąteczny prezent dla teściowej

Postprzez hades w 29 Lis 2018, 13:40

Cześć!
Wiem, że jeszcze sporo czasu do świąt, ale już ustalam prezenty dla bliskich i kompletnie nie mam pomysłu na prezent dla teściowej! Chciałabym coś symbolicznego jej podarować. W zeszłym roku była to bombka taka wielka, ozdobna. A w tym? Pewnie samo upieczenie ciasta nie wystarczy ;) Będę bardzo wdzięczna za każdą podpowiedź. od razu zaznaczę - kosmetyki i ubrania odpadają!
Ile kosztuje fotowoltaika?
Sprawdź tutaj!
hades
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 29 Lis 2018, 13:38
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Re: świąteczny prezent dla teściowej

Postprzez Ranije48 w 08 Gru 2018, 12:22

Drobne upominki jak zestawy kosmetyków są świetne.

__

kredyt w wysokości 80 tys. zł z lowcakredytow.pl
Ranije48
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Gru 2018, 12:13
Wpisz liczbę między 11 a 99: 47

Postprzez Tabaluga w 08 Gru 2018, 16:52

A moim zdaniem warto podarować teściowej coś,co sprawi jej ogromną radość,coś co przywoła wspomnienia.Jeśli teściowa ma wnuki,dobrym pomysłem na prezent będzie ich wspólna fotografia,oprawiona w elegancką, ale niebyt krzykliwą ramkę.Zrobienie takiego upominku nie jest ani zbyt drogie ani zbyt pracochłonne.Wystarczy zebrać wnuki,zrobić im wesołe zdjęcie ,a potem tylko w https://aluramy.pl/ dobrać odpowiednią ramkę i gotowe,prezent już jest.
Tabaluga
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 13 Lut 2017, 13:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez Cleo89 w 10 Gru 2018, 19:45

Można podarować również w prezencie przykładowo badania Nutrifit z Medistore https://www.medistore.com.pl/swieta , które uświadomią daną osobę jak powinna się faktycznie odżywiać. Często nie zwracamy uwagi na to co jemy i nie myślimy tym samym, że negatywnie to wpływa na nasze zdrowie oraz sylwetkę. Takie badania jak te, pozwolą nam opracować precyzyjną dietę. Także na pewno taki prezent formie badań genetycznych byłby idealny dla osób dbających o swoje zdrowie.
Cleo89
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 31 Mar 2018, 12:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Postprzez prettybee w 11 Gru 2018, 16:23

Moja teściowa to chyba jedyna osoba z rodziny, z którą nie mam problemu jeżeli chodzi o prezenty. Zawsze chce taką sól do kąpieli, jaką mają w sanatorium :D Kupuję jej w Auchan wielkie opakowanie Zabłockiej soli termalnej, czasami też innych z tej serii np. niebieskiej z wyciągiem z alg i jest kobietka szczęśliwa :)
prettybee
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Paź 2018, 14:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 70

Postprzez Truskaweczka89 w 13 Gru 2018, 10:08

Mojej teściowej wykupiłam weekend nad morzem, połączony z wizytą u okulisty. Wydaje mi się, że znacznie pogorszył się jej wzrok. Mówiła coś, że kiedyś okulistka napomknęła, że może mieć , ale nie była pewna... Jak nie wiecie co to astygmatyzm to zapraszam do przetestowania https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie także nasz prezent będzie łączył przyjemne z pożytecznym. Klinika wygląda fachowo i ceny też są bdb w porównaniu z Warszawskimi.
Truskaweczka89
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez gwiazdeczka7777 w 14 Gru 2018, 19:48

No i fajnie. Będzie mogła się zrelaksować, a potem zbadać sobie swoje oczy. Ja dla swojej teściowej myślę, czy nie kupić badania nutrifit z Medistore. Takie badania nie są jeszcze zbyt popularne u nas w Polsce. Ale wiem, że na świecie wiele osób skorzystało z nich i teraz dzięki nim prowadzą zdrowy styl życia. Badanie na podstawie genów pozwala odkryć to, co nasz organizm potrzebuje i powinno się mu dostarczać. Tak samo w drugą stronę, pozwala określić również jakich pokarmów unikać, bo nam szkodzą. A Ty co myślisz o tej opcji?
gwiazdeczka7777
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Sie 2018, 18:34
Wpisz liczbę między 11 a 99: 89

Postprzez Ania Kajto w 08 Sty 2019, 14:36

Ja dla teściowej z reguły kupuję kolczyki. Bardzo je lubi a dzięki temu, że wzory są niepowtarzalne, jest to praktycznie niewyczerpywalna forma upominku :)
Ania Kajto
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 22 Gru 2016, 09:48
Wpisz liczbę między 11 a 99: 52

Postprzez N_J w 08 Sty 2019, 16:13

Moja teściowa jest bardzo wybredna. Nigdy nie wiem co jej kupić, żeby faktycznie sprawiło jej to radość. Dlatego zawsze, zarówno na urodziny jak i imieniny czy inne święto mam ogromny problem z prezentem. W zeszłym roku kupiłam jej zestaw perfum, natomiast teraz myślę nad takim kompletem ręczników na prezent. Myślicie, że to dobry pomysł?
N_J
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 03 Kwi 2017, 13:17
Wpisz liczbę między 11 a 99: 77

Postprzez wiola438 w 10 Sty 2019, 16:33

Ja swojej teściowej na prezent podarowałam komplet garnków od https://gerlach.pl/ bo wspominała że będzie musiała kupić nowe. No i była zadowolona, także wiedziałam że prezent się udał. Ten producent ma bardzo dobre noże, mam je od lat i nie zamieniła bym na żadne inne.
wiola438
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 09 Paź 2017, 17:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości