Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Popularne zabiegi kosmetyczne

• Reklama

Popularne zabiegi kosmetyczne

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Popularne zabiegi kosmetyczne

Postprzez janickaa w 05 Gru 2018, 18:35

Witajcie :) czy są tu osoby, które pracują w branzy beauty lub prowadzą swoje salony urody ? Jakie zabiegi kosmetyczne cieszą się u Was największą popularnością wśród klientów ? Niebawem startuje z takim biznesem i robie research :) z góry dzięki :)
janickaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 31 Sie 2017, 19:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 53

Re: Popularne zabiegi kosmetyczne

Postprzez kasixx w 10 Gru 2018, 12:36

Ja akurat korzystam sporo z zabiegów :) i moje ulubione to są te odmładzające i dbające o skórę - https://klinikamiracki.pl/pico-sure/ :) polecam bardzo bo efekty mnie zaskoczyły aż
kasixx
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Sie 2018, 20:08
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez kikiki w 11 Gru 2018, 15:01

hmm wiesz co mysle, że u nas najbardziej popularne są wszystkie zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz depilacja laserowa. Coraz więcej osób pyta tez o zabiegi przeciwzmarszczkowe ale takie nieco bardziej ,,inwazyjne" niż maseczki czy oczyszczanie i nawilżanie.
kikiki
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez nikitka w 16 Gru 2018, 16:50

zdecydowanie infuzja tlenowa i zabiegi wyszczuplające i upiększające. Ciekawe zabiegi to jedno ale moim zdaniem najważniejsza jest współpraca z dobrą firmą. W naszym przypadku jest to Monduniq. a Ty masz już coś na oku ?
nikitka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez janickaa w 20 Gru 2018, 07:57

nie jesszcze się nad tym nie zastanawiałam. O Monduniq pierwsze słysze, napiszesz coś więcej na ich temat ? Chętnie poznam szczegóły takiej współpracy :)
janickaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 31 Sie 2017, 19:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 53

Postprzez nikitka w 20 Gru 2018, 12:02

wiesz co współpracujemy z nimi od jakiś 6 miesięcy. Kontakt z doradcą bezproblemowy, jesteśy na bieząco jeśli chodzi o wszystkie nowości itd. Mamy od nich dobrej jakości kosmetyki i sprzęt kosmetyczny. Dodatkowo mamy możliwośc sprzedaży detalu klientom. Ich kosmetyki są sietnej jakości więc zainteresowanie jest duże a jakby nie patrzeć to dla nas jako właścicieli salonu dodatkowe zrodlo dochodu.
nikitka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15

Postprzez gnaca w 20 Gru 2018, 18:01

według mnie najlepszym zabiegiem kosmetycznym jest botoks :)
gnaca
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Gru 2018, 17:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Mercredi w 24 Gru 2018, 13:44

Ja co jakiś czas korzystam z oczyszczania twarzy. Na szczęście nie potrzebuję na razie żadnych przeciwzmarszczkowych kuracji.
Mercredi
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Mar 2018, 11:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez oficjalna w 01 Sty 2019, 15:07

W dzisiejszych czasach zabiegów kosmetycznych dostępnych na rynku jest całe mnóstwo. Wystarczy wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego. Mogę Wam śmiało polecić salon Elite w Białymstoku: http://elite-kosmetologia.pl/. Od lat jestem ich stałą klientką, wybieram zazwyczaj depilację woskiem i różne zabiegi na twarz oraz ciało. Bardzo dobrze się po nich czuję :)
oficjalna
Znawczyni

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez bizuniaa w 10 Sty 2019, 10:56

ja też polecam tą firmę Monduniq. Współpracuje z nimi co prawda dopiero od kilku miesięcy ale mam porównanie z innymi tego typu firmami i monduniq bije je na głowę :) Poza dobrej jakości kosmetykami i urządzeniami oferują przede wszystkim doskonałe wsparcie handlowe.
bizuniaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 31 Sie 2017, 20:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez mruczka w 11 Sty 2019, 18:57

Wydaje mi się ze najwieksze zainteresowanie jest zabiegami typu usuwanie zmarszczek i depilacja laserowa. Jak bylam sie zapisac na te zabiegi do Katowickiej kliniki Dermed to dopytywalam o terminy i zazinetresowanie, szukalam tez o nich opinii na necie i o tym najwiecej dziewczyny wspominaly. A że zalezalo mi na klinice z najlepsza opinia wiedzialam ze wybralam dobrze :)
mruczka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 03 Mar 2018, 07:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez elwi4 w 29 Sty 2019, 20:07

Depilacja laserowa - rewelacja! Dziewczyny, naprawdę polecam każdej z was która ma problem z nadmiernym owłosieniem w niechcianych miejscach. Miałam duży problem z wąsikiem, brodą i włosach na brzuchu, któe przez kilka lat goliłam. Po serii kilku zabiegów mam święty spokój i nie muszę się martwić, że z rana znów pojawią się jakieś czarne włoski. Na conajmniej kilka lat pozbyłam się problemu. Z resztą poczytajcie sobie na: http://www.coco-time.pl/crystal-laser-laser-diodowy jak to działa. Wiadomo, za kilka lat będę musiała powtórzyć zabieg że y efekt się nadal utrzymywał. Ale i tak uważam że WARTO!
elwi4
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 28 Wrz 2017, 12:19
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez lilika w 19 Lut 2019, 10:21

Mezoterapia mikroigłowa cieszy się dużą popularnością, to skuteczny i co najważniejsze wcale nie bolesny zabieg pomagający pozbyć się zmarszczek, usunąć blizny potrądzikowe czy rozprawić się z cellulitem. Świetny zabieg odmładzający. Taki zabieg na twarz w http://caelesti.pl/ w Warszawie można zrobić za 299 zł, efekty widać oczywiście już po jednym. Początkowo twarz może być nieco opuchnięta i zaczerwieniona ale potem widać spłycenie zmarszczek, blizn jeszcze lepiej jak po wypełniaczach.
lilika
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 10 Mar 2016, 18:25

Postprzez oska45r w 26 Lut 2019, 12:50

Jeśli mowa o zabiegach odmładzających na twarz to ja mogę szczerze polecić mezoterapię. Sprawdza się znakomicie JEŚLI jest wykonana poprawnie. Polecam sobie poczytać ten artykuł. https://www.farmaurody.com.pl/kosmetyka/pielegnacja-twarzy/peelingi-chemiczne/peelmission strona główna
oska45r
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Sie 2016, 10:53
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez asia84 w 27 Lut 2019, 13:21

Moim zdaniem depilacja laserowa Warszawa nie ma sobie równych. Szczególnie jeśli ją porównać z epilacją woskiem... Chodzę do Kliniki Spire Clinic na depilację laserem Vectus i jestem niezmiernie zadowolona. Dodatkowo podczas zabiegu specjalistka używa urządzenia chłodzącego, aby jeszcze bardziej zminimalizować uczucie bólu. Dla mnie rewelacja. Jeszcze dwa zabiegi i przed latem gładkie nogi, jak marzenie.
Warto sprawdzić i poczytać - http://przedszkole-warszawa.pl/
Awatar użytkownika
asia84
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 16 Sty 2018, 18:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 65
Następna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości