Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - najdrozsza kawa

• Reklama

najdrozsza kawa

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

najdrozsza kawa

Postprzez truskawka w 02 Sty 2019, 08:42

kurcze... maz jest smakoszem kawy, uwielbia wrecz i namawia mnie na ta kawe Luwak czy jakos tak, ale sposob pozyskiwania tych ziaren mnie tak odrzuca, ze nie moge sie przekonac... pil ktos? dobra jest? moze jakos uda mi sie przelamac
truskawka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Paź 2018, 19:51
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66

Re: najdrozsza kawa

Postprzez mruczka w 04 Sty 2019, 21:00

no fakt.. jej pozyskiwanie jest malo zachecające ale smak... hmmmm wyborny? nie wiem czy to dobre slowo :D trzeba sie samemu przekonac.. mysle ze jak bys nie wnikala tak jak ja (przeczytalam o niej tu https://www.darnatury.pl/blog/article/k ... k-powstaje ) z czego powstaje to bys wypila bez obaw.. ja tak kiedys zjadlam pizze ze slimakami nie wiedzac ze one tam sa i byla pyszna a dowiedzialam sie o nich po konsumpcji.. wczesniej pewnie bym sie nie zdecydowala majac ta informacje.. dlatego nie patrz na to jak powstaje a jak smakuje :D
mruczka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 03 Mar 2018, 07:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez Krystian434343 w 05 Sty 2019, 08:11

Raz w swoim życiu piłem kawę za trzydzieści złoty.To była najdroższa kawa w moim życiu.
Krystian434343
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Sty 2019, 08:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez Emili w 10 Sty 2019, 20:11

Lubię kawę, ale nie aż tak, żeby pić najdroższa kawę na świecie, z powodzeniem wystarczają mi te trochę tańsze :) A jeśli już jesteśmy przy kawie, to sa mi potrzebne jakieś eleganckie szklanki do kawy (dokładnie to nie mi, tylko do firmy, do sali konferencyjnej). Pewnie jako smakosze kawki, będziecie w stanie mi doradzić, gdzie można kupić coś sensownego. Wiem, że wybór jest ogromny, ale właśnie dlatego szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu (najchętniej internetowego), żeby nie musiała się przebijać przez te wszystkie strony, które się pojawiają po wpisaniu zapytania.
Emili
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Paź 2017, 11:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Fapei56 w 11 Sty 2019, 16:06

A czym szczególnym charakteryzuje się ta kawa?

__

etykiety samoprzylepne a4
Fapei56
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Sty 2019, 15:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości