Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Dobre jedzenie

• Reklama

Dobre jedzenie

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Dobre jedzenie

Postprzez Mariola378 w 12 Mar 2019, 23:24

Ostatnio odkryłam tę restaurację https://roomservice.pl/restauracja/nienazarty.html ich krem z pieczonego buraka z miętą i fetą to po prostu kosmos. Barszcz czerwony się nawet do niego nie umywa. Mam tam daleko, ale zamawiam dowóz roomservice. Pierogi z soczewicą też palce lizać, warto spróbować.
Mariola378
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Maj 2017, 09:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 78

Postprzez Greta w 13 Mar 2019, 08:49

Jak będziecie w Olsztynie to koniecznie polecam wybrać się do restauracji Kolorowa. Łatwo do niej trafić, a jedzenie jest naprawdę pierwszej klasy. Byłam tam parę razy i zawsze wracałam najedzona i zadowolona z tego, jak mnie obsłużono. Super!
Awatar użytkownika
Greta
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 13 Lip 2017, 07:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 69

Postprzez andrewka w 13 Mar 2019, 16:48

Hej, serdecznie Was witam
andrewka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 13 Mar 2019, 16:47
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez ramoneska w 14 Mar 2019, 15:55

Nie koniecznie dobre jedzenie to musi być to przygotowywane w domu. Nam zdarza sie czasem iść na łatwiznę i zdecydować się na zamówienie pizzy z Pizza Party https://www.facebook.com/PartyPizzaWroclaw?ref=hl . Teraz jeszcze wprowadzili kartę stałego klienta, wiec korzystamy cześciej by zyskac. A pizza jest dobra na wiele okazji.
ramoneska
Foremka
Foremka

Dołączenie: 22 Mar 2018, 12:51
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez yolantaaa w 14 Mar 2019, 21:28

Mi najbardziej smakuje kuchnia polska :) Nie ma to jak polskie pierogi!

Nowicjuszka

Dołączenie: 14 Mar 2019, 21:17
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez Truskaweczka89 w 15 Mar 2019, 19:39

Pyszne jedzenie serwuje restauracja https://www.restauracjanadpotokiem.pl/r ... 18,pl.html . Urządzaliśmy tam komunię naszej córci. Bardzo miła obsługa, piękny wystrój oraz elegancko podane jedzenie. Ceny nas nie zrujnowały, a ja w spokoju mogłam cieszyć się tym ważnym dniem mojego dziecka.
Truskaweczka89
Maniaczka

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55

Postprzez hyla55 w 18 Mar 2019, 13:44

Ktoś kiedyś próbował napój zbożowy? Mnie mega zafascynował ale nie wiem czy to może być dobre :D a może ktoś próbował i mi powie, czy dobre czy wręcz przeciwnie :P
hyla55
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Mar 2019, 13:41
Wpisz liczbę między 11 a 99: 58

Postprzez MichniKK2_ w 27 Mar 2019, 09:59

Ja uwielbiam dobre jedzenie, jak chyba każdy z nas, ale niestety od jakiegoś czasu nie ma kompletnie kiedy sobie gotować. Jestem tak bardzo zapracowany... Na szczęście znalazłem ostatnio ofertę cateringu w poznaniu, z którego ochoczo skorzystałem i teraz przynajmniej nie muszę głodować, bo nie wiem co innego bym zrobił. Korzystacie z takich rzeczy czy raczej sami sobie gotujecie?
MichniKK2_
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Mar 2019, 09:54
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez KamilZab w 19 Kwi 2019, 15:45

Ja jestem od zawsze wielkim zwolennikiem domowego jedzenia. Gdy mam więcej czasu to sam biorę się za gotowanie. W kręgu moich ulubionych dań znajdują się przede wszystkim potrawy kuchni meksykańskiej oraz włoskiej. Pomysłów na pyszne dania szukam przeważnie w sieci, w serwisach i blogach kulinarnych. Jednym z takich miejsc jest strona https://najlepszewkuchni.pl/ na której można znaleźć mnóstwo oryginalnych przepisów na dania obiadowe, kolacje, a także śniadania. Najbardziej lubię przyrządzać sobie wszelkiego rodzaju pożywne zupy oraz dania z makaronem.
KamilZab
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Mar 2019, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez marmanek88 w 25 Kwi 2019, 16:42

Ja lubię dobrze zjeść i lubię sama ugotować. Jeśli nie macie pomysłu na to co będzie na obiad to polecam zajrzeć na stronę https://basiazsercem.pl/ tutaj na pewno znajdziecie przepis na wspaniały obiad. Przepisy są bardzo proste. Przepisy na dobry obiad oraz różne przepisy na przepyszne ciasta. Zobaczcie koniecznie na stronę.
marmanek88
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Paź 2017, 11:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez Nepotka w 25 Kwi 2019, 17:36

Jest to jak najbardziej osobista kwestia. To jest Twoja własna decyzja.
Dopóki nie połączy ich świadomość, nigdy się nie zbuntują; dopóki się nie zbuntują, nie staną się świadomi.
Awatar użytkownika
Nepotka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Kwi 2019, 16:13
Wpisz liczbę między 11 a 99: 18

Postprzez Ariadna w 25 Kwi 2019, 18:30

Niby je się, żeby żyć, le jeśli można mieć przy tym trochę przyjemności, to czemu nie?
Ariadna
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 23 Paź 2018, 14:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez ZeroJeden w 07 Maj 2019, 15:08

Dobre jakościowo jedzenie i zdrowe odżywianie się to trendy, które zdecydowanie mi się podobają :D Ja czuję się o wiele lepiej odkąd odstawiłam produkty pełne "chemii" i sztucznych składników. Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby dobrze się odżywiać przez cały dzień. Jeśli w domu będziemy spożywać wartościowe obiady, ale w pracy będziemy zajadać się słodyczami, to nie ma najmniejszego sensu :/ A ja właśnie taki problem miałam. W firmie, w której pracuje, mamy spory automat vendingowy. Mamy w nim naprawdę pyszne kanapki, ale często zostają wykupione dosłownie w moment i zostają same słodycze :/ No a wiadomo, że chipsy to nie najzdrowszy wybór na przekąskę... Rozmawiałam o tym z kolegami z pracy i stwierdziliśmy, że powinniśmy poruszyć ten temat u szefa. I on sam przyznał, że trzeba zmienić zaopatrzenie naszego automatu! Wspólnie przeszukaliśmy internet i zdecydowaliśmy się na ofertę produktów od https://ebakalland.pl/vending.html :) Bakalland ma przepyszne, zdrowe przekąski. Odkąd mamy je w automatach to o wiele lepiej się odżywiam :D Orzeszki czy suszone owoce to naprawdę pyszna rzecz, a jaka zdrowa!
ZeroJeden
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 18 Maj 2017, 22:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 36

Postprzez jaccobo w 07 Maj 2019, 18:29

Ja tam o wiele bardziej wolę jedzenie przygotowywane w domu
______
laweta ciężarowa
jaccobo
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 07 Maj 2019, 18:26

Postprzez Truskaweczka89 w 13 Maj 2019, 12:47

Moi drodzy, nawet słodycze mogą być zdrowe. Wystarczy postawić na takie ekologiczne i wysokiej jakości, jak na przykład te czekolady https://zakreconysloik.com.pl/slodycze- ... -czekolady . Pozbawione środków konserwujących, utwardzaczy i sztucznych barwników są produktem zdrowym i potrzebnym dla naszego organizmu . Pamiętajmy o hormonie szczęścia, który wytwarzany jest podczas jedzenia czekolady. Tylko niech to nie będzie nasz główny składnik pożywienia :lol:
Truskaweczka89
Maniaczka

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
PoprzedniaNastępna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], versiroth oraz 10 gości