Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - odszkodowanie powypadkowe

• Reklama

odszkodowanie powypadkowe

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

odszkodowanie powypadkowe

Postprzez QuiltSos w 10 Sty 2019, 19:53

Witam. Miałem jakiś czas temu wypadek z winy kierowcy. Czeka mnie teraz długa i kosztowna rehabilitacja, odszkodowanie, które zostało mi zaproponowane jest dosłownie śmieszne. Może gdybym się udał do dobrego prawnika to pomógłby mi uzyskać większe? wiele osób mówiło mi, że ta firma jest najbardziej profesjonalna https://www.aif.com.pl/odszkodowania/od ... wypadkowe/ znacie ich?
QuiltSos
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Gru 2018, 20:53
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: odszkodowanie powypadkowe

Postprzez zaczarowana0 w 25 Sty 2019, 12:03

Może ktoś z forum powie mi co nie co na temat wózek inwalidzki p 129? Potrzebuje informacji z doświadczeń, nie technicznych :)
zaczarowana0
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Sty 2019, 12:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 16

Postprzez toddler00 w 28 Sty 2019, 10:30

Dostałem zaniżone odszkodowanie powypadkowe.
Początkowo myślałem, że to była pomyłka niestety później dowiedziałem się, że wszystko jest odpowiednie.
Nie wiem gdzie mam się zgłosić z tą sprawą. Jest jakaś szansa, że otrzymam całe odszkodowanie?
Znacie kogoś kto specjalizuje się w tego typy sprawach?
toddler00
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 21 Lis 2018, 13:23
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez kikiki w 12 Lut 2019, 00:26

Niestety coraz więcej osób skarży się na to że kwota proponowanego im odszkodowania jest zaniżona. I tu pojawia się problem co dalej ? I właśnie dlatego odsyłam was do https://auxilia.pl/zanizone-odszkodowanie-lub-zadoscuczynienie-wyplacone-przez-ubezpieczyciela-co-moze-zrobic-poszkodowany/ . Dowiecie się jak postąpić aby uzyskać wyższą kwotę .
kikiki
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 08 Maj 2017, 14:31
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez mami w 28 Lut 2019, 18:44

Na szczescie nastały takie czasy, ze za większość rzeczy należy nam sie prawo do odszkodowania. Już niedługo zacznie sie okres wakacyjny, mysle, ze warto zainteresowac sie tematem odszkodowań lotniczych https://donothing.com.pl/ Pasażerowi, którego lot jest opóźniony, odwołany lub któremu odmówiono wejścia na pokład, przysługują prawo do opieki, do zwrotu należności lub zmiany planu podróży, a także prawo do odszkodowania. Warto o tym pamiętać i znać swoje prawa.
mami
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 24 Lut 2017, 10:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez zebra w 24 Mar 2019, 21:25

A kojarzycie taką firmę jak EuCO ? Oni zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań. Na rynku są od lat. Można do nich zadzwonić na infolinię i zapytać się jak wygląda cała procedura.
zebra
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 30 Sie 2018, 22:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości