Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - duzy problem

• Reklama

duzy problem

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

duzy problem

Postprzez CompactTaito w 11 Sty 2019, 13:51

Dziewczyny ratujcie, jade rano do roboty cos jak nie strzeliło mi tyle auta.. autko to bmw..mojego faceta! zajezdzam powoli do pierwszego lepszego mechanika, cos mi tam mówi co sie zepsuło i cena tez z kosmosu..widzi facet ze rozmawia z kobieta to moze sobie pozowlic na wszystko, prosba o jakiegos sprawdzonego fachowca..moze byc z własnymi częscami badz kupie sama.
CompactTaito
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Gru 2018, 16:57
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: duzy problem

Postprzez CompactTaito w 17 Sty 2019, 22:21

Porosiłam chlopaka o pomoc..części zamówilimsy tutaj https://www.expert.auto.pl/
CompactTaito
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Gru 2018, 16:57

Postprzez misiaczek w 14 Maj 2019, 20:43

Tak to jest z tymi fachowcami! Dlatego ja sama do warsztatów nie jeżdżę ;) My mamy wprawdzie zaprzyjaźniony autoryzowany serwis bmw i mechanicy są w porządku. Raz byłam. Facet próbował mi dwa razy wytłumaczyć co było nie tak. A ja i tak mężowi nie byłam w stanie powtórzyć, więc od tej pory on sam się tym zajmuje! Jakim bmw dokładnie jeździsz? Nie wiem czy słyszałaś, ale teraz jest akcja serwisowa bmw egr! Więcej możesz się dowiedzieć na stronie https://motoryzacja.wnp.pl/europejska-akcja-przywolawcza-bmw-obejmie-324-tys-samochodow,328360_1_0_0.html Bmw wysyła wprawdzie wezwania do osób posiadających samochody do sprawdzenia, ale warto się też samemu zainteresować. Z tego co mówił nasz znajomy, wadliwą część mu wymienili bez problemu. Takie zachowanie dobrze świadczy o marce.
misiaczek
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Paź 2018, 16:51

Postprzez Miroslaw33332 w 15 Maj 2019, 12:34

Poczekam jak trochę więcej osób wypowie się w tym wątku.Tak ja uważam prywatnie.
Miroslaw33332
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 15 Maj 2019, 12:32
Wpisz liczbę między 11 a 99: 35

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości