Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Studia z zarządzania?

• Reklama

Studia z zarządzania?

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Studia z zarządzania?

Postprzez Paryżanka w 06 Lut 2019, 10:40

Myślicie, że to dobry, przyszłościowy kierunek?
Paryżanka
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 19 Paź 2016, 14:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 98

Re: Studia z zarządzania?

Postprzez Korlanna w 06 Lut 2019, 14:42

Owszem, natomiast ja zastanawiam się, czy jednak nie wystarczy tego rodzaju szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi.
Korlanna
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 29 Gru 2016, 11:10
Wpisz liczbę między 11 a 99: 37

Postprzez Tymek w 14 Lut 2019, 10:47

Jeżeli Cię interesuje to dobry. Myślę, że jeżeli na prawdę jesteśmy w czymś dobrzy to prędzej czy później znajdziemy jakąś ciekawą i przyzwoicie płatna pracę.
Studia marketing - dla kogo będą najlepszym rozwiązaniem?
Tymek
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 14 Lut 2019, 10:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez Ilona321 w 20 Lut 2019, 13:25

Wybierz taki kierunek, który jest dla Ciebie interesujący. Dla mnie były to studia psychologiczne i jestem bardzo zadowolona, że wtedy podjęłam właśnie taką, a nie inną decyzję. Studia mają duży wpływ na naszą późniejszą karierę więc warto dokonać świadomego wyboru :)
Ilona321
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 26 Paź 2017, 09:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez inga2 w 13 Mar 2019, 18:46

Jeśli lubisz tą tematykę i chcesz pracować w przyszłości w zawodzie związanym z zarządzaniem, to dlaczego nie? Ja studiuje na kierunku Zarządzanie o specjalności Business Marketing Management i jak najbardziej polecam. Uważam, że wybór tego kierunku i tej specjalności to była bardzo dobra decyzja, lubię swoje studia i myślę, że będę lubić również swój przyszły zawód. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej specjalności, to zaglądnij tutaj: https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/zarzadzanie/business-marketing-management. Myślę, że Ci się spodoba. :)
inga2
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Wrz 2018, 10:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez adzik8 w 14 Mar 2019, 17:31

Myślę, że jeśli ktoś ma zarządzać zespołem pasuje by miał ukończone studia. Z informacji jakie znalazłem na stronie http://podyplomowe.wse.krakow.pl/studia-menedzerskie studia menedżerskie powinny wystarczyć. Oczywiście są to studia podyplomowe, więc pasuje mieć ukończone już jakieś inne licencjackie, inżynierskie, bądź magisterskie, ale jak ktoś chce zarządzać zespołem osób to wykształcenie to podstawa ;) Takie oczywiście moje zdanie i nie każdy musi się z tym zgadzać ;)
adzik8
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 22 Gru 2017, 10:16
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez Werka159 w 10 Kwi 2019, 11:25

Ja postawiłabym na inny kierunek studiów. Zarządzanie wydaje mi się już nieco „oklepane”. Według mnie bardzo ciekawą ścieżką kształcenia są studia na specjalności Zarządzanie kryzysowe, dostępnej w ofercie Wyższej Szkoły Prawa. Na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... kryzysowe/ dostępne są szczegółowe informacje na temat prowadzonych w ramach tych studiów zajęć… :)
Werka159
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 03 Sie 2017, 07:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez Bassi w 10 Kwi 2019, 21:30

Paryżanka napisał(a):Myślicie, że to dobry, przyszłościowy kierunek?

Średni, ja ukończyłam zarządzanie zasobami ludzkimi ale w perspektywie podjęcia pracy zwykle pracodawcy oczekują doświadczenia na określonym stanowisku. Więc tak czy inaczej człowiek zaczyna na magazynie albo jako podrzędny gryzipiórek. Najbardziej opłaca się studiować kierunki techniczne.
Bassi
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 25 Paź 2018, 21:41
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez Agnieszka_DD w 18 Kwi 2019, 17:41

Jeśli chodzi o samo zarządzanie, to trzeba powiedzieć, że jest to w sumie dosyć szeroka dziedzina, a studia podyplomowe to z reguły kierunki, które przekazują specjalistyczną wiedzę z wybranego obszaru zarządzania. I osoby, które chcą się uczyć zarządzania w ogóle, powinny iść na studia ogólne. Natomiast więcej szczegółowych informacji o studiach podyplomowych można znaleźć na stronie: studiapodyplomie.pl
Agnieszka_DD
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Kwi 2019, 17:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: versiroth oraz 15 gości