Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Meble do mieszkania

• Reklama

Meble do mieszkania

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Meble do mieszkania

Postprzez florentynka w 09 Mar 2019, 22:27

Gdzie kupowaliście meble do mieszkania? Ja właśnie się urządzam i zastanawiam się nad meblami na zamówienie z www.mebelplyt.net.pl Znacie tą firmę? Z tego co widziałam mają dość szeroką ofertę i cieszą się zaufaniem klientów.
florentynka
Foremka
Foremka

Dołączenie: 14 Maj 2015, 10:40
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Re: Meble do mieszkania

Postprzez kamilaadada w 14 Mar 2019, 21:34

Ja akurat zamawialam wiekszosc w salonie agata - mielismy meble juz wybrane w trakcie remontu, wiec jak tylko sie zakonczyl to wiekszoscz zamowilismy online :) Bardzo szybciutko realizuja zamowienia!
kamilaadada
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Gru 2017, 14:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez MonikaGwiazda w 15 Mar 2019, 12:57

Ja ostatnio tu https://www.bemondi.pl/produkt/biblioteczki/ kupowałam biblioteczkę i mogę ci śmiało polecić, bo jakość super, a kontakt ze sklepem też na poziomie.
MonikaGwiazda
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Lut 2019, 13:13
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Tanita34 w 15 Mar 2019, 17:19

Od siebie mogę polecić Ci sklep, w którym większość mebli do naszego mieszkania kupiliśmy. Tu masz tylko jedną kategorię https://scandicsofa.pl/pl/c/EDYCJA-LIMITOWANA/50 ale tak samo wyglądają i inne ich meble. Do tego dodam, że faktycznie tak jak maja napisane te konstrucje mebli są robione z naturalnego drewna, a materiały obiciowe są pierwsza klasa. Na naszej welurowej sofie dzieciaki już nie raz coś rozlały i nic nie widać. Wystarczy tylko czysta woda i ściereczka, potem osuszam i lekko wyczesuję i mebel wygląda jak nówka.
Tanita34
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Maj 2017, 07:52
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości