Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Sypialnia -wystrój

• Reklama

Sypialnia -wystrój

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Sypialnia -wystrój

Postprzez Hlarona w 12 Mar 2019, 13:49

Jak macie urządzone sypialnie? Modnie, po swojemu, czy jedno i drugie? :) Ja postanowiłam połączyć te dwie rzeczy, chociaż nie wiem jak mi to wyjdzie, bo do projektantki wnętrz mi daleko :) spodobała mi się niedawno sztukateria: http://www.sztukateriaabakus.pl/, takie proste listwy w połączeniu z szarymi albo bladobłękitnymi ścianami. Co sądzicie o takiej dekoracji?
Ostatnio edytowany przez Hlarona, 18 Mar 2019, 12:23, edytowano w sumie 1 raz
Hlarona
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 21 Sty 2019, 19:40
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: Sypialnia -wystrój

Postprzez Mariola378 w 12 Mar 2019, 23:14

Całkiem fajny pomysł. Ja na wiosnę czuję potrzebę zmiany, już przestawiłam meble a teraz choruję na sznurkowe cudeńka z https://www.facebook.com/ZaSznurkiem zwłaszcza dywan i pokrowce na pufy w energetycznych kolorach. Lubię miszmasz, mieszanie barw i stylów.
Mariola378
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Maj 2017, 09:36
Wpisz liczbę między 11 a 99: 78

Postprzez joasialew w 13 Mar 2019, 09:29

Biały i szary albo błękitny to prześliczne połączenie, uwielbiam takie kolory. U mnie też pastele :) Dałabym do tego jakąś kryształową lampę, jakąś taką mega ozdobną, coś w tym stylu:
Image
Bardzo mi się też podobają złote dodatki z błękitem.
joasialew
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 13 Mar 2019, 09:18
Wpisz liczbę między 11 a 99: 82

Postprzez Tabaluga w 13 Mar 2019, 14:50

Nie trzeba być z wykształcenia projektantem,wystarczy nieco dobrego smaku i już nasze sypialnie staną się pomieszczeniem wygodnym,stylowym i nowoczesnym. Ostatnio w wielu katalogach wnętrzarskich sporo czasu poświęca się firankom. To oczywiście nie jest ten sam produkt co jeszcze kilkanaście lat temu,teraz szyte są z najlepszych materiałów,są lekkie i trwałe.W mojej sypialni to właśnie one wiodą prym.Dzięki nim pomieszczenie staje się przytulne i zachwyca mnie każdego dnia. Sklep https://tendina.pl/ oferuje firany na metry,gotowe,makarony precyzyjnie wykonane,szykowne i eleganckie.
Tabaluga
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 13 Lut 2017, 13:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez MonikaGwiazda w 15 Mar 2019, 13:04

Piękny ten żyrandol, szukam właśnie takiego, tym bardziej że ekskluzywne meble w naszym mieszkaniu to temat przewodni i dodatki z kryształów bardzo by do nich pasowały.
MonikaGwiazda
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Lut 2019, 13:13

Postprzez joasialew w 15 Mar 2019, 15:56

MonikaGwiazda napisał(a):Piękny ten żyrandol, szukam właśnie takiego, tym bardziej że ekskluzywne meble w naszym mieszkaniu to temat przewodni i dodatki z kryształów bardzo by do nich pasowały.

My zamawialiśmy na mlamp.pl jak coś, wszystko przez internet :) własnie od nich ze strony go wzięłam
joasialew
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 13 Mar 2019, 09:18
Wpisz liczbę między 11 a 99: 82

Postprzez Tanita34 w 15 Mar 2019, 16:43

Nasza sypialnia jest jeszcze w powijakach, ale już znalazłam https://scandicsofa.pl/pl/n/list gdzie są całkiem fajne pomysły na nią i teraz pójdzie jak po maśle. Wiem już jakie kolory najbardziej pasują do takiego pomieszczenia, jakie meble i w ogóle dzięki tym artykułom dużo się dowiedziałm na temat aranżacji i nie tylko. Na początku mieliśmy plan aby kupić drewniane łóżko lecz teraz zdecydowaliśmy, że lepiej będzie kupić tapicerowane. Przede wszystkim jest wygodniejsze chociażby na sam nawet zagłówek o który można spokojnie i wygodnie się oprzeć, a druga sprawa to wygląd. Takie łóżko jest bardziej eleganckie, a w naszej stanie chyba to almar, które najbardziej się nam spodobało.
Tanita34
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Maj 2017, 07:52

Postprzez florentynka w 17 Mar 2019, 18:20

Gdybyś szukała łóżka zajrzyj na łóżka sosnowe producent Oferta jest bardzo mocno rozbudowana. Ja właśnie urządzam na nowo sypialnię i zastanawiam się nad zamówieniem stamtad łóżka sosnowego w kolorze białym. Cenowo jest bardzo atrakcyjnie.
florentynka
Foremka
Foremka

Dołączenie: 14 Maj 2015, 10:40
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez Marakes w 23 Kwi 2019, 17:04

Jak najbardziej wystrój może jest i ważny, ale moim zdaniem bardziej istotnym jest to na czym i pod czym śpimy. Jeśli ktoś ma problemy i jest uczulony na różne rzeczy to na pewno kołdra antyalergiczna https://senpo.pl/koldry/koldry-antyalergiczne/ będzie najlepszym wyborem jakiego można dokonać. W końcu można się spokojnie wyspać.
Marakes
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 21 Paź 2018, 20:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez versiroth w Dzisiaj, 08:42

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Powróć do Babskie ploty