Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - producent mebli "GEORGE AZZAR"

• Reklama

producent mebli "GEORGE AZZAR"

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

producent mebli "GEORGE AZZAR"

Postprzez bizuniaa w 15 Mar 2019, 13:58

Hej :) Jak w temacie czy ktoś z Was miał już okazję zamawiać meble w firmie George Azzar ? Będe niebawem meblować nowy dom a nie ukrywam, że taki oryginalny design mebli podoba mi się najbardziej. Zastanawiam się jednak jak z jakością ? Z gory dzięki za informacje :)
bizuniaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 31 Sie 2017, 20:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Re: producent mebli "GEORGE AZZAR"

Postprzez nikitka w 15 Mar 2019, 14:11

znam i jak najbardziej polecam :) póki co złożyłam u nich dopiero jedno zamówienie na stolik kawowy. dotarł do mnie jakieś 2 tygodnie temu i jestem nim zachwycona :) bardo dobra jakość wykonania, oryginalny wygląd no i niewygórowana cena.
nikitka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Re: producent mebli "GEORGE AZZAR"

Postprzez Roksanka231 w 17 Mar 2019, 22:23

A czy oni mają też meble z prawdziwego drewna? Ja zamówiłam ostatnio też właśnie stolik kawowy stąd http://ekskluzywnestoly.pl/kategoria-produktu/stoliki-kawowe/ i byłam zachwycona jakość i wykonaniem. To takie małe arcydzieło, które codziennie umila mi poranki z kawą, a wieczory z herbatą. To był mój pierwszy mebel drewniany, ale na pewno nie ostatni. Jak sobie porównam te meble co mam, a z drewna, to niebo, a ziemia. Warto dopłacić i mieć coś porządnego, na lata.
Roksanka231
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Lis 2018, 14:08
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości