Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Skuteczna depilacja laserowa

• Reklama

Skuteczna depilacja laserowa

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Skuteczna depilacja laserowa

Postprzez Andrus44 w 27 Sty 2016, 20:53

Hejka wszystkim forumowiczkom :)

Czy znacie jakiś dobry gabinet z Krakowa, który zajmuje się depilacja laserową? Zastanawiam się czy np. ta oferta byłaby ok xxxxx. Co o tym sądzicie? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?
Ostatnio edytowany przez Ola, 06 Kwi 2016, 13:09, edytowano w sumie 1 raz
Powód: spam
Życie nigdy nie toczy się według planu.
Awatar użytkownika
Andrus44
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Sty 2016, 18:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Re: Skuteczna depilacja laserowa

Postprzez oficjalna w 28 Sty 2016, 13:25

W Krakowie to polecam Vici Clinic :) Najniższe ceny w mieście :) Mają laser Light Sheer Duet, zabiegi są zupełnie bezbolesne a efekty - rewelacyjne. Więcej poczytasz na stronie salonu xxxxxxxxxxxxx.
Ostatnio edytowany przez Ola, 06 Kwi 2016, 13:10, edytowano w sumie 1 raz
oficjalna
Znawczyni

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez anetkad w 30 Sty 2016, 13:05

To podobno strasznie boli... Ja bym nie miała odwagi, za bardzo jestem na ból wrażliwa :((((
anetkad
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Sty 2016, 13:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 49

Postprzez agiem w 31 Sty 2016, 01:13

anetkad napisał(a):To podobno strasznie boli... Ja bym nie miała odwagi, za bardzo jestem na ból wrażliwa :((((

Bez przesady z tym bólem. Po pierwsze to warto pocierpieć odrobinę bo depilacja laserowa daje najlepsze efekty. A po drugie wcale nie trzeba cierpieć- opracowano już praktycznie bezbolesne metody. Zobacz jak działa laser Soprano Ice: xxxxxxxxxxxxxxx . Korzystam, polecam :)
Ostatnio edytowany przez Ola, 06 Kwi 2016, 13:10, edytowano w sumie 1 raz
agiem
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Sty 2016, 09:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 20

Postprzez samochodowa w 06 Mar 2016, 11:35

A ja chodzę do Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Teraz namówiłam moją przyjaciółkę, bo warto skorzystać z aktualnej promocji 5+1 zabieg gratis, a na pierwszy zabieg dzięki voucherowi wydrukowanemu z ich strony można dostać 50 % rabatu. Wiem z własnego doświadczenia, że robią to skutecznie i prawie bezboleśnie.
samochodowa
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 27 Wrz 2015, 13:08

Postprzez selme w 13 Cze 2016, 07:17

Ja również chodziłam na depilację laserową do Krakowa. Z tym,żę do salonu Laser de Lux na ulicy Dietla. Na stronie jest kontakt:
http://www.laserdelux.pl/krakow/depilacja-laserowa
Wybrałam się tam z uwagi na laser light sheer duet ( mam nadzieję,ze dobrze to napisałam). Możesz sobie o nim poczytać w sieci bo ma dobre opinie wśród dziewczyn do czego ja również się dopisuję bo usunąl mi praktycznie wszystkie włoski w okolicach bikini i pach z czego jestem mega zadowolona bo jest to wygodne. Jesienią planuje wybrac się jeszcze na lydki. Może nie jest to takie tanie ale standardowa depilacja również taka tania nie jest. Jak podliczy się koszt tych wszystkich depilatorów i maszynek to laser nie wychodzi tak drogo.
selme
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Maj 2016, 05:32

Postprzez Inal w 14 Cze 2016, 11:15

Ja byłam parę razy na depilacji i nic nie boli. Na pewno dużo lepsza jest depilacja laserowa niż klasyczna. Dłużej się utrzymuje oraz jest mniej bolesna. Ja polecam depilacje z tego salonu ; http://salonpieknecialo.pl/zabiegi/depilacja/
Chwila relaksu poprzez: bioenergoterapia Opole albo Fryzjer Katowice
Inal
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 13 Cze 2016, 14:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez ostrożna w 26 Lip 2016, 16:32

Jeżeli boicie odczuwania bólu przy depilacji laserowej, to proponuję http://naporost.pl/ Jest to krem przeciwbólowy stosowany na 30 min przed zabiegiem. W dużym stopniu niweluje ból. Teraz jest do kupna w cenie promocyjnej.
ostrożna
Przyjaciółka
Przyjaciółka

Dołączenie: 14 Lip 2015, 11:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez kampela w 13 Kwi 2017, 12:10

WOSK DO DEPILACJI HB. Kwestia też umiejętnego użycia, ale ogólnie u mnie od momentu wprowadzenia tego wosku, znacznie dłużej wytrzymuję bez konieczności ponownej depilacji. Zwyczajnie włoski znacznie dłużej odrastają, a dla mnie właśnie to miało kluczowe znaczenie.
kampela
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 17 Paź 2013, 12:24

Postprzez DanielaMT77 w 04 Maj 2017, 12:40

Jeżeli jesteście ze Śląska i okolic polecam salon Skinline depilacja gliwice . Bardzo miła obsługa i na najwyższym poziomie. A sama depilacja nie boli tak bardzo jak koleżanki straszyły :)
DanielaMT77
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Kwi 2017, 08:46

Postprzez Ivka w 10 Maj 2017, 10:59

Wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteśmy wyczulone na ból, jak grube włoski mamy oraz od rodzaju lasera. Z tego co wiem, na rynek wchodzą coraz to nowsze i lepsze sprzęty. Jeśli chcemy mieć pewność, że nasz salon jest odpowiednio wyposażony warto zainstalować sobie aplikacje mobilną https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna . Możemy zainstalować ją na telefon poprzez Google play oraz iTunes. Myślę, że dla nas kobiet będzie to bardzo przydatne, a czytając artykuł na http://www.zeberka.pl/art/tego-w-nowym- ... ieta-43784 zauważyłam, że w ostatnim czasie staje się ona dość modna i popularna.
Ivka
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 22 Lis 2016, 05:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez pingwin w 17 Paź 2017, 15:40

Polecam Vici Clinic na św. Sebastiana w Krakowie. Dysponują oni laserem Light Sheer Duet, zabiegi są bezbolesne. Obecnie mają bardzo ciekawą promocję - pierwszy zabieg wykonują za pół ceny. Warto się przejść i spróbować, zobaczyć na własnej skórze jak to jest.
pingwin
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 07 Paź 2016, 15:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez Edyta126p w 20 Paź 2017, 09:30

Jeżeli poszukujecie salonu gdzie dobrze robią depilacje laserową to mogę wam zaproponować Studio urody Piccola Stella w Rzeszowie http://studio-piccolastella.pl/. Ja byłam u nich i przyznam, że całkiem profesjonalnie wszystko wykonuje. Pozbyłam się niechcianego owłosienia, a teraz planuję się zapisać do nich na paznokcie ;)
Edyta126p
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Maj 2017, 11:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 16

Postprzez Werka159 w 05 Lis 2017, 15:39

Ja korzystałam z zbiegu depilacji laserowej w gabinecie kosmetologii Gorlicka-Kruk. Informacje tutaj: http://gorlickakruk.pl/depilacja-laserowa/. Po serii zabiegów, które okazały się praktycznie bezbolesne, nie muszę się martwić o wrastające włoski. Pewnie za jakiś czas udam się do nich na zbieg przypominający. Bardzo podobało mi się profesjonalne podejście i miła atmosfera w gabinecie. Sądzę, że grunt to odpowiednia konsultacja i dopasowanie zabiegu do rodzaju włosa, jego grubości itp.
Werka159
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 03 Sie 2017, 07:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez elenaW w 08 Lis 2017, 22:47

Osobiście nad zabiegiem depilacji laserowej zastanawiam się już od dawna. Znalazłam już nawet fajne miejsce, w którym mogłabym ją wykonać, a konkretnie http://skinlogica.pl/ . Tak na dobrą sprawę ilość dostępnych w Skinlogica zabiegów jest naprawdę duża, przy czym często można tam skorzystać z różnego rodzaju promocji, więc może uda mi się natrafić na jakąś fajną ofertę:).
elenaW
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 04 Gru 2014, 00:07
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33
Następna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości