• Reklama

Jak schudnąć po ciąży?

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postprzez janbogdan10 w 07 Mar 2018, 11:17

Moja żona po ciąży piła chyba z 3litry wody dziennie. Dodatkowo chodziła też na zumbę. Zanim jeszcze wróciła z macierzyńskiego do pracy, już wróciła do swojej wcześniejszej wagi.
janbogdan10
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 07 Mar 2018, 11:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 59

Postprzez pamietlik w 13 Kwi 2018, 11:45

niektórzy nie potrafią szybko schudnąć, a czasami i cellulit zostaje, wiem coś o tym, bo pomimo zdrowego trybu życia cellulit miałam ogromny, więc w klinice mediart clinic w Poznaniu zrobiłam sobie lipolizę strzykawkowa i cellulitu nie mam do dzisiaj, oczywiście nie jem śmieci tylko o siebie dbam i uprawiam sport :)
pamietlik
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Gru 2016, 16:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez nikitka w 21 Kwi 2018, 06:36

A macie jakieś doświadczenia z dermomasażerem ? Osobiście mam pozytywne odczucia po pierwszym zabiegu, robiłam go we wrocławskim COCO-TIME. Zabieg skutecznie stymuluje układ limfatyczny, poprawia przepływ krwi. Dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych co ułatwia też pozbycie się szkodliwych skutków przemiany materii. Wiadomo, że jeden zabieg nie wystarczy ( a fajnie by było ;p ), trzeba ich zrobić od 6 do 10 w zależności od poziomu zaawansowania.
nikitka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez atom w 10 Lip 2018, 18:41

Dwa słowa - dieta i trening. To jest najważniejsze dla naszego organizmu dlatego warto o to zadbać.
Ty dalej wierzysz w Boga, Baker?
Nie wiem, panie pułkowniku. Zaczynam się raczej zastanawiać nad ludźmi.
Awatar użytkownika
atom
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 06 Lip 2018, 09:34
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości