Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Jak schudnąć po ciąży?

• Reklama

Jak schudnąć po ciąży?

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Jak schudnąć po ciąży?

Postprzez gabrysia5 w 13 Gru 2016, 15:56

Jeżeli dokucza Nam cellulit to mamy prawo skorzystać z zabiegów na "pomarańczową skórkę". Zerknij na ten https://magiadlaciala.versum.com/services/80104 , na stronie można przeczytać, że zwalcza wszystkie odmiany cellulitu, redukuje obwody talii, bioder i ud oraz ujędrnia skórę. Moim zdaniem to świetna wersja zabiegu na cellulit. Tak naprawdę ten zabieg z pośród ośmiu jest najskuteczniejszy.
gabrysia5
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 22 Lis 2015, 22:13
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Ekspert VITAGENUM w 19 Gru 2016, 10:20

W skutecznym odchudzaniu i zadbaniu o swoją sylwetkę, bardzo pomaga opracowanie kompleksowego planu. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Wszystkim, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na podobne pytania, zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk Vitagenum.
Ekspert VITAGENUM
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 09 Gru 2016, 11:55

Postprzez QueenOfThorns w 24 Lut 2017, 09:09

L-karnityna zadziała jako wspomagacz.

Generalnie na rynku istnieją bardziej złożone spalacze tłuszczu.

Zasada jest taka, jeżeli chcesz schudnąć musisz wykonać 3 rzeczy.

1. Ograniczyć ilość spożywanych kalorii, organizm musi więcej spalać niż przyjmować - wtedy spala zaległy tłuszcz (w uproszeczeniu)
2. Ćwiczenia aerobowe
3. Zwiększenie masy mieśniowej - chodzi o to, że gdy zaczniesz ćwiczyć i dojdzie Ci trochę mięśni to twoje spalanie będzie z automatu większe.
Ostatnio edytowany przez QueenOfThorns, 27 Paź 2017, 08:45, edytowano w sumie 1 raz
QueenOfThorns
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Lut 2017, 08:56

Postprzez fatim30 w 24 Lut 2017, 14:36

Dzięki za ciekawe porady :)
-Hrabia Monte Christo- wiesz o czym to?
-O ucieczce z więzienia.
-Czyli do działu edukacyjnego?
Awatar użytkownika
fatim30
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Lut 2017, 13:09
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez Ania22 w 02 Mar 2017, 19:01

Aby schudnąć po ciąży należy regularnie ćwiczyć, ale również stosować się do diety. :)
Ania22
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Lut 2017, 15:52

Postprzez Nola w 06 Mar 2017, 18:26

Ja to się zabrałam porządnie za siebie dopiero pół roku po porodzie. Poszłam do dietetyka, zapisałam się na siłownię. W późniejszym czasie dołożyłam do tego suplement therm line fast- http://therm-line.com/therm-line-fast żeby troszeczkę szybciej spadały te zbędne kilogramy :D W końcu do lata niedaleko więc liczę na upragnione efekty w jak najszybszym i czasie. Oczywiście nie przesadzając i nie forsując swojego organizmu na siłę.
Ostatnio edytowany przez Nola, 31 Mar 2017, 12:55, edytowano w sumie 1 raz
Nola
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 09 Paź 2016, 13:53

Postprzez kolorowy1 w 06 Mar 2017, 23:13

nie wszystkie suplementy są aż tak super. Trzeba uważać w tej sprawie. Polecam poczytać dużo ciekawostek o suplementach na blog-odchudzanie.pl/tabletki-na-odchudzanie
Ostatnio edytowany przez kolorowy1, 11 Mar 2017, 00:45, edytowano w sumie 1 raz
kolorowy1
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 06 Mar 2017, 23:10

Postprzez SzybkiJakWiatr w 08 Mar 2017, 09:54

Ja z kolei słyszałam dużo dobrego o agreście indyjskim na odchudzanie. Ktoś jeszcze słyszał? :wink:
SzybkiJakWiatr
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Mar 2017, 09:52

Postprzez janka88 w 15 Mar 2017, 13:53

Może warto wypróbować takie rozwiązanie jak siłownia gdańsk? Myślę, że regularne treningi mogą Ci pomóc w schudnięciu. Wybierz dobry klub - taki, w którym będziesz miała do wyboru także zajęcia fitness. Dzięki temu będziesz miała na pewno dużo więcej motywacji, aby trenować. No i za szybko się nie znudzisz, a to jest bardzo ważne.
janka88
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 11 Sie 2016, 09:06

Postprzez pingwin w 17 Mar 2017, 07:40

Dobra siłownia to podstawa. Oczywiście można do tego dorzucić dietę ale najlepiej po konsultacji z lekarzem. Jeśli chodzi o dobrą siłownię to mogę polecić Ci kluby Energym http://www.energym.com.pl/, które znajdują się w Krakowie. Są to dwa kluby, świetnie wyposażone, które mają ogromny wybór zajęć fitness. Na pewno coś z ich oferty przypadnie Ci do gustu.
pingwin
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 07 Paź 2016, 15:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez monializa w 31 Mar 2017, 13:41

Tak jak piszą wszedzie jest zachowanie podstaw zdrowego odzywiania, picie duzo wody itp, do tego można dołączyć ciwczenia fizyczne a wręcz trzeba jesli nie dla samego efektu odchudzania to dla poprawy wygladu skóry, dużo fajnych tipów znajdziesztutaj, mozna dodac suplementacje różnego rodzaju jest tego od koloru do wyboru
monializa
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Lis 2016, 20:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez Paula w 03 Kwi 2017, 09:29

ruch ruch ruch i jeszcze raz ruch, sama walczyłam z nadwaga po ciąży... ruszyłam tyłek na siłownie i po uzgodnieniu z trenerem sięgnęłam po naturalny ekstrakt african mango. Jestem już po, schudłam 13 kilo teraz pracuję nad wyrzeźbieniem ciała. Spróbuj może Tobie też pomoże , swój zamówiłam z vital progres, mają wiele pozytywnych opinii warto poczytać
Paula
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Kwi 2017, 09:21
Wpisz liczbę między 11 a 99: 77

Postprzez idhalia w 04 Kwi 2017, 13:41

Ja jestem zniechęcona do siłowni. Po tym jak mój instruktor o mało nie wykręcił mi ręki, chcąc zademonstrować ćwiczenie, powiedziałam sobie: nigdy więcej! Po ciąży i urodzeniu Maćka musiałam jednak jakoś zrzucić zbędne kilogramy i postawiłam na bieganie. Mogę Wam polecić ten rodzaj aktywności z czystym sumieniem: nie dość, że dotleniamy organizm, to jeszcze odrzucamy choć na chwilę złe myśli. Korzystając z okazji, chciałam się Was poradzić koleżanki o jeszcze jedną rzecz. Pracuję w firmie zajmującej się produkcją kosmetyków i zamierzam wynająć tę agencję - http://wpahealth.pl/marketing-farmaceutyczny/ do przeprowadzenia kampanii reklamującej krem do twarzy dla panów w wieku 35+. Słyszałam o firmie raczej pozytywne opinie, ale chciałabym poznać Wasze zdanie.
idhalia
Foremka
Foremka

Dołączenie: 18 Gru 2015, 11:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez kij_mon w 14 Cze 2017, 15:23

Może zabrzmi to nieco absurdalnie, ale w walce z nadwagą pomocny może okazać się psycholog. Ten, nakieruje Twoje myślenie na właściwy tor, wyznaczy Ci cele i wyodrębni czynniki motywujące. Jeśli nie wiesz, do kogo mogłabyś się udać, skorzystaj z usług tej, warszawskiej kliniki: https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/.
kij_mon
Przyjaciółka
Przyjaciółka

Dołączenie: 29 Mar 2017, 08:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 52

Postprzez qwerek w 10 Lip 2017, 20:39

najlepiej udać się do dietetyka, którego możesz szukać np tutaj http://www.szukamdietetyka.pl/gabinety.html?query=
qwerek
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Kwi 2015, 10:29
PoprzedniaNastępna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 13 gości