Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - dieta a grupa krwii

• Reklama

dieta a grupa krwii

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

dieta a grupa krwii

Postprzez gabrysia5 w 29 Mar 2016, 19:29

Znacie , może dietę która jest właśnie zgodna z moją grupą krwii ? wierzycie w takie rzeczy ? Przeczytałam artykuł http://obk.pl/dieta-zgodna-z-grupa-krwi-hit-czy-kit/ i teraz kminię.
gabrysia5
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 22 Lis 2015, 22:13
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: dieta a grupa krwii

Postprzez Celendech w 01 Kwi 2016, 10:05

Nawet o takiej nie słyszałam. W żadne diety nie wierze wystarczy odstawić słodycze i smażone
Nie pokładaj zbyt wiele nadziei w młodym, nie zniechęcaj się starym.
Awatar użytkownika
Celendech
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Mar 2016, 16:28
Wpisz liczbę między 11 a 99: 36

Postprzez marcelaa w 05 Kwi 2016, 06:11

A sprawdzacie czy mięso ma na przykład certyfikat jakości? Spotkaliście się na przykład z takim oznakowaniem - qafp?
marcelaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Sty 2015, 07:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez Mikołajka9 w 09 Kwi 2016, 16:21

spoko sprawa , ja dla lepszego efektu jeszcze bym brała therm line fast by szybciej usunąc moją pomarańczową skórkę z bioder i by talia była węższa bo w sumie tam najwiecej mnie się odkłada tłuszczu. + jakieś bieganko rano lub 3 razy w tygodniu siłownia i git sylwetka.
Mikołajka9
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 19 Sty 2016, 12:06
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez sybilla77 w 25 Kwi 2016, 16:52

Nie słyszałam o diecie dopasowanej do grupy krwi, ale ostatnio natknęłam się na coś takiego jak Genodieta. Chodzi mniej więcej o to, że na podstawie badania genetycznego wspólnie z dietetykiem tworzona jest odpowiednia dieta dopasowana do indywidualnej przemiany materialnej człowieka. Jak to dokładnie wygląda można poczytać na https://zdrowegeny.pl/badania-genetyczne/genodiet-zdrowa-dieta
sybilla77
Foremka
Foremka

Dołączenie: 24 Lut 2016, 16:26
Wpisz liczbę między 11 a 99: 25

Postprzez sophii w 26 Kwi 2016, 05:53

Coś mi się obiło o uszy że takie diety istnieją. Ale czy się sprawdzają - to już nie wiem.
Najwspanialsza mądrość – to poznanie samego siebie.
Awatar użytkownika
sophii
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 21 Kwi 2016, 18:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 14

Postprzez Derma w 20 Lip 2016, 09:17

Ja mam tylko diete paleo. Nie mam żadnych innych. jedynie suplement biorę therm line hydrofast. Jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ usuną mi cellulit z ud i pośladków oraz zniwelował zbędną wodę z organizmu.
Derma
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 25 Mar 2016, 18:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez ttomma w 20 Lip 2016, 15:06

sophii napisał(a):Coś mi się obiło o uszy że takie diety istnieją. Ale czy się sprawdzają - to już nie wiem.

Mi też coś się obiło. Niestety, mam zawodną pamięć i nie przypomnę sobie nic szczególnego.
Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.
Awatar użytkownika
ttomma
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 11 Lip 2016, 18:32
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez versiroth w 22 Maj 2019, 14:19

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez versiroth w 28 Sie 2019, 11:15

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
versiroth
VIP

Postprzez versiroth w 09 Lis 2019, 15:33

versiroth
VIP

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum