Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Czy oddalibyście rodzica do domu opieki

• Reklama

Czy oddalibyście rodzica do domu opieki

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Czy oddalibyście rodzica do domu opieki

Postprzez Ada99 w 19 Mar 2019, 11:06

Myślę, że takie domy są naprawdę bardzo fajną opcją. Osoby, które tam pracują mają duże doświadczenie w opiekowaniu się właśnie starszymi osobami. Personel jest również uprawniony do tego aby podawać leki, które zostały przepisane przez lekarza. Sprawdźcie ofertę ciekawej placówki https://dziennydomseniora-parasolka.pl/ Wydaje mi się, że starsze osoby również lubią przebywać w takich miejscach. Mają tam wiele zajęć, wktórych mogą uczestniczyć oraz przepyszne posiłki.
Ada99
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 05 Wrz 2017, 06:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez marcelinawww w 18 Maj 2019, 21:51

Czasem sytuacja zmusza do podjęcia takiej decyzji. Zresztą teraz domy opieki nie wyglądają tak, jak kiedyś. Seniorzy mogą liczyć w nich na bardzo profesjonalną opiekę. Ja sama mam babcię w ZOLu w Nowym Dworze Mazowieckim. W Domu Rodzinnym konkretnie. Jest tam z ZUSu i po prostu dopłacamy różnicę, bo chcieliśmy żeby babcia miała własny pokój z łazienką. Warunki są tam naprawdę fajne.
marcelinawww
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 15 Mar 2017, 09:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez versiroth w 23 Maj 2019, 04:13

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Krystka w 18 Cze 2019, 15:46

Wedlug mnie to nic zlego - nie zawsze jestesmy w stanie otoczyc opieką naszych bliskich tak jak tego chcemy - kiedy np nie mamy czasu siedziec w domu ze wzgledu na prace i wlasne zycie. Na szczescie są takie miejsca ktore oferują calodobową opiekę nad seniorami - tutaj https://podtopolami.eu/ w Piotrkowie Kujawskim funkcjonuje osrodek pod Topolami gdzie rowniez mozna wybrac opiekę dzienna dla seniora. To porzadne miejsce.
Krystka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Mar 2019, 21:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości