• Reklama

Co na prezent

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Co na prezent

Postprzez gosia32 w 08 Cze 2017, 10:16

co do praktycznych prezentów ja ostatnio kupiłam mężowi tabletki na powiększenie penisa i muszę przyznać że oboje na tym skorzystaliśmy
hejka polecam większy członek :D
gosia32
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Cze 2017, 09:21
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Agusiek55 w 08 Cze 2017, 18:43

Ludzie najbardziej się zawsze cieszą z takich prezentów, po których widać że ktoś się wysilił, by je zdobyć, a przede wszystkim wymyślił. Bardzo fajnie równiez przymowane są porządne życzenia , a nie po prostu "wszystkiego najlepszego" i masz. Polecam wam bardziej się postarać i może niekoniecznie wymyślać ale możecie spokojnie skorzystać z gotowych życzeń na każdą okazję.
Agusiek55
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Maj 2017, 15:05

Postprzez ostrożna w 24 Cze 2017, 06:14

Dla mnie najlepszym prezentem jest dobra książka. Ostatnio znalazłam tę pozycję http://www.taniaksiazka.pl/sekretny-dzi ... 54108.html
Młoda dziewczyna , wzorowa uczennica pisze pamiętnik. Pewnego dnia zostaje zamordowana, a jej pamiętnik dostarcza niemałej sensacji. Okazuje sie, że np dziewczyna dorabiała do kieszonkowego prostytucją. I to nie jedyna szokująca wiadomość.
Książka warta przeczytania, szczególnie dla kobiet mających dorastające córki. Książka zmusza do myślenia i zadania sobie ważnych pytań.
ostrożna
Foremka
Foremka

Dołączenie: 14 Lip 2015, 11:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez Tanita34 w 26 Cze 2017, 08:20

Zazwyczaj wybieram prezenty stosownie do okazji. Ostatnio kupowałam w Jagodowym Kocie na dzień dziecka prezenty dla siostrzenicy i chrześniaka. Praktycznie mogę powiedzieć, że akurat z takimi prezentami problemow nie mam, a u nich znajdę zawsze coś nowego, czego w stacjonarnych sklepach niema i to akurat jest fajne. W tym roku postawiłam nie na zabawki ale coś milusińskiego, małej wybrałam piekną poduszkę w kształcie chmurki z bardzo zabawnymi różowymi nogami, a dla chrześniaka również była poduszka ale w kształcie wieloryba. Obojgu się spodobały i wiem, że oboje teraz śpią z nimi i to jest najlepsze jak człowiek trafi z prezentem, ta radość dziecka jest najlepszą podzięką.
Tanita34
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Maj 2017, 07:52

Postprzez idhalia w 10 Lip 2017, 09:02

Napiszę banał, ale fajnym prezentem dla kobiety może być coś z ubrania. Teraz, kiedy mamy lato, paniom przyda się zwłaszcza kostium kąpielowy. Ja taki prezent otrzymałam w zeszłym tygodniu od chłopaka na urodziny i byłam bardzo zadowolona. Wprawdzie Tomek trochę wykosztował się na ten prezent (kupił strój Calzedonia czyli wiadomo, marka), ale jak powiedział, wydanych na mnie pieniędzy nigdy nie żałował :). Zresztą myślę, moje panie, że jeśli same sobie czasem kupimy np. kostium, to same możemy poprawić sobie humor. A jak jeszcze skorzystamy z kodów rabatowych - https://blip.pl/calzedonia/, to ceny spadają bardzo szybko...
idhalia
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 18 Gru 2015, 11:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez achilli-1976 w 17 Lip 2017, 19:47

Mój mąż bardzo często dostaje w prezencie różne książki. Głównie w tematyce motoryzacyjnej i sportowej, chociaż ostatnio pokusił się o Bastion Stephena Kinga. Jeśli nie macie pomysłu jaką książkę kupić warto zrobić mały wywiad. Każdy ma jakieś dziedziny, którymi w mniejszym czy większym stopniu się interesuje. Moja tania księgarnia, w której zamawiam książki ma dostępnych ponad 130 000 tytułów. Fajnym rozwiązaniem jest też program rabatowy Bonito.plus dający nawet 5% dodatkowej zniżki na książki.
achilli-1976
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Kwi 2017, 11:03
Wpisz liczbę między 11 a 99: 78

Postprzez oficjalna w 20 Lip 2017, 11:19

Oczywiście każdy lubi co innego. Dlatego właśnie ja z reguły kupuję prezenty praktyczne. Ostatnio na stronie https://printerrier.com/ widziałam świetne bluzy damskie z różnymi nadrukami. Myślę, że to może być ciekawy prezent dla przyjaciółki lub kogoś z rodziny.
oficjalna
Foremka
Foremka

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35

Postprzez miniaturka w 23 Sie 2017, 15:26

ja mojemu chłopakowi wysłałam link do strony do tych butków https://multu.pl/products/view/171492, że bardzo byłabym zadowolona z takiego prezentu :) i otwieram paczkę, a tu moje butki, czasem facetom trzeba pomóc w wyborze :)
miniaturka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Sie 2017, 10:23

Postprzez katrina369 w 27 Sie 2017, 10:35

no dokładnie każdy lubi co innego dlatego najlepsze są prezenty faktycznie związane z czyimiś zainteresowaniami, z jakimś hobby... bratu ostatnio zrobiłam paczuchę niespodziankę z owijek, filtrów i bibułek do palenia do tego jeszcze młynek z bletki.com Nie wiem czy to jego pasja czy nie, w każdym razie bez papierosa nie widziałam go chyba nigdy (poza dzieciństwem oczywiście)...
katrina369
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 18 Kwi 2017, 19:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez Agni23 w 27 Sie 2017, 17:51

Mężczyźnie trzeba trochę podpowiedzieć :) te bransoletki są fajne https://www.apart.pl/kolekcje/kolekcja_fun_fun
Agni23
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Cze 2016, 11:54
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Postprzez klementyna w 11 Wrz 2017, 10:31

Ja mojemu powedziałam, że chciałabym dostać braster, ale to już mąż z 5letnim starzem. Najpierw się wypytał co to, jak mu powiedziałam, że to urządzenie do samobadania piersi i na czym to polega i do czego służy to dziś już mam braster.
klementyna
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Mar 2017, 21:27
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości