• Reklama

Co na prezent

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Co na prezent

Postprzez gosia32 w 08 Cze 2017, 10:16

co do praktycznych prezentów ja ostatnio kupiłam mężowi tabletki na powiększenie penisa i muszę przyznać że oboje na tym skorzystaliśmy
hejka polecam większy członek :D
gosia32
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 08 Cze 2017, 09:21
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Agusiek55 w 08 Cze 2017, 18:43

Ludzie najbardziej się zawsze cieszą z takich prezentów, po których widać że ktoś się wysilił, by je zdobyć, a przede wszystkim wymyślił. Bardzo fajnie równiez przymowane są porządne życzenia , a nie po prostu "wszystkiego najlepszego" i masz. Polecam wam bardziej się postarać i może niekoniecznie wymyślać ale możecie spokojnie skorzystać z gotowych życzeń na każdą okazję.
Agusiek55
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Maj 2017, 15:05

Postprzez ostrożna w 24 Cze 2017, 06:14

Dla mnie najlepszym prezentem jest dobra książka. Ostatnio znalazłam tę pozycję http://www.taniaksiazka.pl/sekretny-dzi ... 54108.html
Młoda dziewczyna , wzorowa uczennica pisze pamiętnik. Pewnego dnia zostaje zamordowana, a jej pamiętnik dostarcza niemałej sensacji. Okazuje sie, że np dziewczyna dorabiała do kieszonkowego prostytucją. I to nie jedyna szokująca wiadomość.
Książka warta przeczytania, szczególnie dla kobiet mających dorastające córki. Książka zmusza do myślenia i zadania sobie ważnych pytań.
ostrożna
Foremka
Foremka

Dołączenie: 14 Lip 2015, 11:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez Tanita34 w 26 Cze 2017, 08:20

Zazwyczaj wybieram prezenty stosownie do okazji. Ostatnio kupowałam w Jagodowym Kocie na dzień dziecka prezenty dla siostrzenicy i chrześniaka. Praktycznie mogę powiedzieć, że akurat z takimi prezentami problemow nie mam, a u nich znajdę zawsze coś nowego, czego w stacjonarnych sklepach niema i to akurat jest fajne. W tym roku postawiłam nie na zabawki ale coś milusińskiego, małej wybrałam piekną poduszkę w kształcie chmurki z bardzo zabawnymi różowymi nogami, a dla chrześniaka również była poduszka ale w kształcie wieloryba. Obojgu się spodobały i wiem, że oboje teraz śpią z nimi i to jest najlepsze jak człowiek trafi z prezentem, ta radość dziecka jest najlepszą podzięką.
Tanita34
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Maj 2017, 07:52

Postprzez idhalia w 10 Lip 2017, 09:02

Napiszę banał, ale fajnym prezentem dla kobiety może być coś z ubrania. Teraz, kiedy mamy lato, paniom przyda się zwłaszcza kostium kąpielowy. Ja taki prezent otrzymałam w zeszłym tygodniu od chłopaka na urodziny i byłam bardzo zadowolona. Wprawdzie Tomek trochę wykosztował się na ten prezent (kupił strój Calzedonia czyli wiadomo, marka), ale jak powiedział, wydanych na mnie pieniędzy nigdy nie żałował :). Zresztą myślę, moje panie, że jeśli same sobie czasem kupimy np. kostium, to same możemy poprawić sobie humor. A jak jeszcze skorzystamy z kodów rabatowych - https://blip.pl/calzedonia/, to ceny spadają bardzo szybko...
idhalia
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 18 Gru 2015, 11:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez achilli-1976 w 17 Lip 2017, 19:47

Mój mąż bardzo często dostaje w prezencie różne książki. Głównie w tematyce motoryzacyjnej i sportowej, chociaż ostatnio pokusił się o Bastion Stephena Kinga. Jeśli nie macie pomysłu jaką książkę kupić warto zrobić mały wywiad. Każdy ma jakieś dziedziny, którymi w mniejszym czy większym stopniu się interesuje. Moja tania księgarnia, w której zamawiam książki ma dostępnych ponad 130 000 tytułów. Fajnym rozwiązaniem jest też program rabatowy Bonito.plus dający nawet 5% dodatkowej zniżki na książki.
achilli-1976
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Kwi 2017, 11:03
Wpisz liczbę między 11 a 99: 78

Postprzez oficjalna w 20 Lip 2017, 11:19

Oczywiście każdy lubi co innego. Dlatego właśnie ja z reguły kupuję prezenty praktyczne. Ostatnio na stronie https://printerrier.com/ widziałam świetne bluzy damskie z różnymi nadrukami. Myślę, że to może być ciekawy prezent dla przyjaciółki lub kogoś z rodziny.
oficjalna
Przyjaciółka
Przyjaciółka

Dołączenie: 26 Wrz 2015, 14:35

Postprzez miniaturka w 23 Sie 2017, 15:26

ja mojemu chłopakowi wysłałam link do strony do tych butków https://multu.pl/products/view/171492, że bardzo byłabym zadowolona z takiego prezentu :) i otwieram paczkę, a tu moje butki, czasem facetom trzeba pomóc w wyborze :)
miniaturka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Sie 2017, 10:23

Postprzez katrina369 w 27 Sie 2017, 10:35

no dokładnie każdy lubi co innego dlatego najlepsze są prezenty faktycznie związane z czyimiś zainteresowaniami, z jakimś hobby... bratu ostatnio zrobiłam paczuchę niespodziankę z owijek, filtrów i bibułek do palenia do tego jeszcze młynek z bletki.com Nie wiem czy to jego pasja czy nie, w każdym razie bez papierosa nie widziałam go chyba nigdy (poza dzieciństwem oczywiście)...
katrina369
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 18 Kwi 2017, 19:02
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez Agni23 w 27 Sie 2017, 17:51

Mężczyźnie trzeba trochę podpowiedzieć :) te bransoletki są fajne https://www.apart.pl/kolekcje/kolekcja_fun_fun
Agni23
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Cze 2016, 11:54
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Postprzez klementyna w 11 Wrz 2017, 10:31

Ja mojemu powedziałam, że chciałabym dostać braster, ale to już mąż z 5letnim starzem. Najpierw się wypytał co to, jak mu powiedziałam, że to urządzenie do samobadania piersi i na czym to polega i do czego służy to dziś już mam braster.
klementyna
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Mar 2017, 21:27

Postprzez Dannie w 25 Wrz 2017, 14:39

Cóż ja ostatnio myślałam co dać mojemu chrześniakowi na jego 5 urodziny, które ma w przyszłym tygodniu. Ale na szczęście już wpadłam na genialny pomysł. A natchnęło mnie w czasie czytania http://www.listymikolaja.pl/swiety-miko ... -miry.html skąd dowiedziałam, że podobno Święty Mikołaj podczas jednych ze swoich licznych wojaży uratował marynarzy od rychłej śmierci na skutek rozpętanego sztormu. I to było właśnie to. Na pewno to nie przypadek, bo mój chrześniak ma na imię Mikołaj. W każdym razie postanowiłam, że kupię mu łódkę zdalnie sterowaną. Myślę, że jak dziś taką zamówię to powinna przyjść na czas. Dobrze, że na swoim podwórku mają niewielkie oczko wodne to będzie miał gdzie się tym statkiem bawić. Choć jestem pewna, że jak tylko ten statek dostanie to naleję wodę do wanny i tam będzie się nią bawił. Aż dziw, że taka historyjka może natchnąć na prezent, a tu taka niespodzianka. Jestem pewna, że tym razem mój prezent będzie lepszy od prezentu ojca chrzestnego. Nie abym faceta nie lubiła, ale nie rozumiem jak mój brat mógł kogoś takiego wybrać na ojca chrzestnego.
Dannie
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 22 Kwi 2016, 07:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez Ada99 w 26 Wrz 2017, 08:23

Jeżeli to chłopak interesujący się komputerami i elektroniką to może warto zerknąć na https://www.morele.net/chlodzenie-wodne-nzxt-kraken-x42-am4-ready-rl-krx42-02-1347687/ To naprawdę porządny sprzęt, wyprodukowany przez profesjonalną i solidną firmę, wystarczy spojrzeć na opinie.
Ada99
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 05 Wrz 2017, 06:30

Postprzez zdeterminowana w 29 Wrz 2017, 15:58

ja np mojemu chłopakowi zorganizowałam takie urodziny, że do tej pory mi dziękuję :) a mianowicie zrobiłam jego ulubione jedzenie, jakieś wino i było mnóstwo balonów i serpentyn z https://godanparty.pl/ . Poczuliśmy się wtedy jak dzieci i urodziny były bardzo udane :)
zdeterminowana
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 26 Wrz 2017, 16:04

Postprzez idhalia w 24 Paź 2017, 08:13

Cóż, w ciągu roku nie brakuje okazji, żeby naszym bliskim fundować jakieś wyjątkowe prezenty. A to imieniny, a to urodziny, a to święta bożego narodzenia...Dla mnie to bardzo dobry zwyczaj, ponieważ w ten sposób okazujemy naszym bliskim miłość, że zależy nam na nich i tak dalej i tak dalej. Ja osobiście wychodzę z założenia, ze każda okazja, chociażby mikołajki - https://www.listymikolaja.pl/zwyczaj-mikolajki.html jest dobra, aby pokazać mamie, tacie, bratu, siostrze, mężowi czy żonie że są dla nas ważni. Okazywania uczuć nigdy za wiele, oczywiście nie chodzi też o to aby popadać w egzaltację, ale zawsze warto dbać o bliskich.
idhalia
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 18 Gru 2015, 11:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34
PoprzedniaNastępna

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości