• Reklama

Edukacja

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Edukacja

Postprzez nikitka w 10 Paź 2018, 17:41

chmielu w pełni podzielam Twoje zdanie. My też postanowiliśmy inwestować w edukację dzieci juz od samego początku :) Od września synek rozpoczął naukę w Te Vizji na warszawskiej Ochocie. Rozszerzony angielski i matematyka, duża liczba zajęć dodatkowych ( większość z nich odbywa się w aramach czesnego ). Do tego szkoła przykłada dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa co tez ma dla mnie jako rodzica wielkie znaczenie.
nikitka
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 14 Sie 2017, 07:15
Wpisz liczbę między 11 a 99: 56

Postprzez bizuniaa w 22 Paź 2018, 09:47

Ja też uważam, ze szkoła prywatna to świetne rozwiązanie. mieszkamy od kilku lat w Warszawie i tu na szczęście dobrych placówek nie brakuje. Ja ze swojej strony mogę śmiało polecić dwujęzyczną szkołę podstawową Edison na Wilanowie. Miła atmosfera, wysoki poziom nauczania i dużo ciekawych zajęć dodatkowych. Doświadczeni i bardzo zaangażowani nauczyciele i sympatyczna Pani Dyrektor.
bizuniaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 31 Sie 2017, 20:50
Wpisz liczbę między 11 a 99: 85

Postprzez igi45 w 24 Paź 2018, 19:42

Mozna znalezc dzisiaj fajna placowke dla naszego dziecka. Wiem, ze taka Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest dobra i wiele pozytywnych opinii. Moze wlasnie na taka warto sie zdecydowac.
igi45
Foremka
Foremka

Dołączenie: 24 Lis 2017, 21:23
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości