Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Funkcjonalna kuchnia

• Reklama

Funkcjonalna kuchnia

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Funkcjonalna kuchnia

Postprzez tepol w 10 Wrz 2019, 16:45

taka kuchnia faktycznie bardzo dobrze się sprawdza
tepol
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Wrz 2019, 16:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez kuchennie w 24 Paź 2019, 11:01

Czy polecicie mi jakie wybrać sobie kosze na śmieci do segregacji? Szukam takich z prowadnicami, co można wysunąć z szafki, nie trzeba się schylać, nie brudzi się tak. Znalazłam tutaj w sklepie iForm, wydają się na porządne https://iform.com.pl/sklep/17-kosze-na-smieci, bo nie chciałabym kupić i za parę miesięcy znowu wymieniać. Polecicie coś? :)
kuchennie
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 24 Paź 2019, 10:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Agi000 w 24 Paź 2019, 12:35

Niedawno chciałam znaleźć dużo informacji na ten aspekt w sieci i znalazłam stronę - http://aranzacje-kuchni.pl , na której odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj sporo interesujących info można się nauczyć z tej strony. Gorąco polecam.
Agi000
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 23 Paź 2019, 10:41

Postprzez MoniMil w 28 Paź 2019, 14:17

Podstawa to dobrze wybrane meble kuchenne, dlatego ja zdecydowałam się na modułowe, gdzie sama mogłam zdecydować, gdzie która szafka ma stanąć.
MoniMil
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 24 Cze 2019, 09:12
Wpisz liczbę między 11 a 99: 24

Very nice blog, so well done for the time spent!

Postprzez FrankJScott w 08 Lis 2019, 09:27

Big fan of this page :) I also suggest useful forums such as this resource, this forum and this resource, not to mention this site and this site here.
FrankJScott
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Lis 2019, 18:35
Miejscowość: Antigua and Barbuda
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Big fan of this topic, so big thanks for the time spent!

Postprzez FrankJScott w 10 Lis 2019, 21:55

Big fan of this article :) I recommend related articles such as this resource, this page and this site, not to mention this page and this resource. Also worth checking out are blogs such as this website, this site and this article, not to mention this article and this resource and this website, this resource and this forum, not to mention this blog and this article. Check out this blog, this forum and this url, not to mention this url and this blog alongside forums like this site, this article and this article, not to mention this url and this blog and finally this url, this url and this article as well as this source and this forum. Don't forget this url, this site and this blog, not to mention this resource and this article alongside sites such as this article, this article and this site. Moreover there's this blog and this page and finally this page, this page and this forum. Moreover this url and this article are good too!
FrankJScott
Foremka
Foremka

Dołączenie: 06 Lis 2019, 18:35
Miejscowość: Antigua and Barbuda
Wpisz liczbę między 11 a 99: 23

Postprzez versiroth w Wczoraj, 08:13

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43