Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Akcja serwisowa BMW

• Reklama

Akcja serwisowa BMW

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Akcja serwisowa BMW

Postprzez misiaczek w 14 Cze 2019, 08:06

Dziewczyny! Słyszałyście o akcji serwisowej BMW? W kolejce na poczcie dwóch panów bardzo żywo dyskutowało na ten temat, a ja z nudów się przysłuchałam. Nawet poszukałam w necie informacji na ten temat. Chodzi o pożary w niektórych modelach BMW. Z tego, co przeczytałam w artykule https://tvn24bis.pl/moto,99/bmw-naprawi-324-tys-samochodow-zagrozonych-pozarem-w-europie,859579.html wynika, że wadliwa część się do tego przyczynia. Co ważne BMW organizuje akcję serwisową i wszystkie samochody z potencjalnym zagrożeniem będą sprawdzane w autoryzowanym serwisie. Więc sprawdźcie czy wasze auta się kwalifikują. Bardzo dobrze, że BMW nie zostawiło tego problemu, tylko profesjonalnie się nim zajęło.
misiaczek
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Paź 2018, 16:51
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: Akcja serwisowa BMW

Postprzez Mężatka987 w 19 Cze 2019, 11:08

Taka akcja jest jak najbardziej na plus dla marki BMW i przekonuje mnie do wcześniej niezatwierdzonej wizyty w salonie BMW Bawaria Motors w Jankach. Myślimy właśnie o nowym modelu auta i wahaliśmy się nad BMW, ale teraz się zdecydujemy. Mają tam fajnego BMW serii 3 Touring dla rodziny, dokładnie takiego, jaki wstępnie rozważaliśmy. Teraz na pewno się tam po samochód wybierzemy.
Mężatka987
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 26 Kwi 2018, 15:00
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości