Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - jaka kurtka

• Reklama

jaka kurtka

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

jaka kurtka

Postprzez panipan w 14 Cze 2019, 17:20

Idąc ulicą zauważyłam że dziewczyna miała ubraną bardzo fajną i gustowną kurtkę dżinsową. Nie przypuszczałam,że takie są jeszcze w modzie, gdyż w sklepie stacjonarnym dawno nie spotkałam takich kurtek. Przejrzałam kilka ofert w internecie i żadna do mnie nie przemówiła. Gdzie mogę taką dobrej jakości kurtkę kupić? Czy warto w ogóle czy lepiej sobie podarować. Nosicie jeszcze czasem kurtki dżinsowe?
panipan
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Maj 2019, 15:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Re: jaka kurtka

Postprzez Ela78 w 17 Cze 2019, 12:35

No chyba warto poszukac ale w sklepie internetowym, an pewno coś takiego znajdziesz, ale teraz to czas kochana na sukienki. Teraz lato więc tylko zwiewne, rozkloszowane, kwieciste itd. Ja to lubie chodzić w takich sukienkach, czuje się wygodnie i komfortowo, bo gdzież to w takich upałach chodzić w spodniach i koszulkach wrrr... Ja właśnie szukam sukienki :) w sierpniu lecimy na wakacje na Majorkę więc musze mieć ze dwie exstra sukienki.
Ela78
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 06 Mar 2017, 19:49
Wpisz liczbę między 11 a 99: 66

Postprzez Zosia33 w 18 Cze 2019, 10:07

Myślę że w sieci jest wiele fajnych miejsc, w których można kupić porządne kurtki na rózne okazje. Jeansowe kurtki widziałam tutaj https://riccafashion.pl/odziez/kurtki/
Zosia33
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 25 Lis 2016, 08:58
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez Marika w 18 Cze 2019, 11:25

Tak to już jest w życiu, że kobiety ciągle mają problem typu "nie mam się w co ubrać", ale za to mężczyzna w jednym garniturze obleci wszystkie ważne uroczystości. Ostatnio taki problem miała moja siostra. Szukała sukienki na wesele. Do końca nie wiedziała jaki fason wybrać, aż trafiła w necie na kieckę do kolan z koronką na górze i dole w kolorze jasnego różu. Od razu jej się spodobała i zmówiła ją. Ta kiecka okazała się strzałem w dziesiątkę
Marika
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 25 Kwi 2019, 07:21
Wpisz liczbę między 11 a 99: 33

Postprzez Frole56 w 18 Cze 2019, 18:47

Piękne stare kurtki można znaleźć w lumpeksach.

__

sklep motoryzacyjny sosnowiec
Frole56
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Cze 2019, 15:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 65

Postprzez Nasteczka w 20 Cze 2019, 17:18

Jeśli chcę wiedzieć, co aktualnie jest modne, to zaglądam do mojego ulubionego butiku internetowego Cocomoda https://www.cocomoda.pl/ . Z każdym razem znajduję w nim coś nowego i oryginalnego. Na bieżąco aktualizują cały asortyment, uzupełniając go w najnowsze fasony. Są tu również kurtki jeansowe, o których mówisz i to bardzo ładne. Może nawet dla siebie taką zamówię. Warto, bo w są w dobrych cenach.
Nasteczka
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 06 Kwi 2019, 09:46
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez tamarka w 29 Paź 2019, 10:41

Ja jestem jak najbardziej za kupowaniem w sklepach internetowych. Ceny są niekiedy o wiele atrakcyjniejsze niż w sklepach stacjonarnych, poza tym wybór jest większy. Jak już znajdę sprawdzony sklep online, to trzymam się go i na bieżąco śledzę nowości. Tak jest w przypadku sklepu https://moodo.pl/ . Jest super! A, że promują kolekcję na jesień i zimę, to mają sporo fajnych kurtek i płaszczy!
tamarka
Foremka
Foremka

Dołączenie: 08 Maj 2016, 10:53
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: versiroth oraz 23 gości