Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Związek na odległość ...

• Reklama

Związek na odległość ...

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Związek na odległość ...

Postprzez mawic1981 w 28 Gru 2016, 10:30

Mam wielki problem z moja Druga Polowka...jestesmy ze soba od prawie 3 lat,zwiazek dramatycznie ciezki bo na odleglosc:( wiadomo pociagi smutek na dworcach i oczekiwanie na kolejne spotkanie...wszystko znieslismy ale teraz jest innaczej powiem tyle ze Ona znalazla sobie rozne zajecia zeby wypelnic jakos ten czas rozstania,powiedziala ze nie chce tylko czekac na przyjazd ze to jest straszne i w ogole...nie wiem co mam zrobic wiele razy sie krzywdzilismy oczywiscie nie bylo mowy o zadnej zdradzie nigdy Jej tego nie zrobilem zawsze uwazalem ale i tak nie bylem do konca ok,bo nie pozwalalem jej na wiele rzeczy Ona wreszcie sie zbuntowala:( jest inna,nie czuje chyba juz tego co kiedys,ja juz zrozumialem ten blad,ale to i tak nic nie dalo,poza tym nie chce sie ze mna kochac(sic!) wiecie co to znaczy dla faceta dwudziesto-paro-letniego:/ nigdy nie chodzilo mi o sam seks,nie ukrywam ze to bylo strasznie przyjemne takie dopelnienie,bylo cudownie i w ogole i nagle taka strata,oczywiscie wiem,ze nie wolno dziewczyny do niczego zmuszac,zeby robila cos wbrew sobie,i wytrzymuje to jakos(na prawde jakos:/),nie wiem jak mam Ja do siebie przekonac,popatrzcie na ten post jak na post osoby ktora mowi Wam prawde,ze kocha,bardzo kocha i chce zeby bylo lepiej,tak jak kiedys.Wiele razy podejrzewalem o zdrade zupelnie nie slusznie i bezsensownie:/,poddawalem w watpliwosc Jej szczerosc,sam nie wiem czasami czemu,moze to wina odleglosci albo kolegow od ktorych non stop slysze ze "laska mnie zdradzila" itd itp,bylo wiele bledow i moich i Jej,wiele nieporozumien,wiekszosc spowodowanych odlegloscia ale i tak pomimo tego wszystkiego wytrzymalismy 2,5 roku,jestem pewien ze chce byc z Nia do konca zycia,Kocham calym sercem,poradzcie mi cos prosze zalezy mi na Niej jak na nikim na swiecie,prosze wiec jeszcze raz dziewczyny ktore sa obecne na tym forum o szczera, porade,jezeli potrzebujecie wiecej informacji zeby pomoc to prosze o napisanie jakich.Z gory dziekuje i pozdrawiam
mawic1981
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Gru 2016, 12:31
Miejscowość: Bellevue
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Re: Związek na odległość ...

Postprzez Derma w 23 Mar 2017, 18:17

jeżeli się okazę, że wasza miłośc nie przetrwa to znak, że to nie było to.. trzeba szukać dalej.. tylko uważaj na znaleziska z internetu ponieważ można się nabrać na wszelkie typy oszustów o których możecie przeczytać na http://topdycha.pl/twoja-symaptia-okazala-sie-oszustem/ . ja byłam w szoku, jak odkryłam te ich triki... że komuś się chce tak robić drugiego człowieka w konia... :(
Derma
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 25 Mar 2016, 18:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez Paryżanka w 23 Sty 2018, 13:05

Wiem o czym piszesz. Siostra żyła w związku na odległość przez 3 lata. Już po ślubie. Na szczęście krążyli tylko między Włocławkiem a Warszawą, ale zawsze. Ile czasu spędzili w tych busach to ich. Ale na szczęście życie się poukładało i teraz oboje mieszkają w stolicy i mają dobrą pracę. Także w ich przypadku opłaciło się zacisnąć zęby. Wam też się poukłada.
Paryżanka
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 19 Paź 2016, 14:05
Wpisz liczbę między 11 a 99: 98

Postprzez Gagarin w 23 Sty 2018, 14:32

Świetnie :) Dzięki wielkie za świetne porady w tym obszarze tematycznym :) Z całą pewnością mi się to przyda :)
Odsłanianie swoich słabości to proszenie się o przykrość.
Awatar użytkownika
Gagarin
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 22 Sty 2018, 14:59
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88

Postprzez kika26 w 13 Lut 2018, 18:53

Związek na odległość również może być bardzo udany, jeśli my, jako kobiety wiemy jak zrobić dobrze chłopakowi. Dbajmy o niego i pokazujmy, że jest dla nas najważniejszy.
kika26
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 09 Paź 2017, 21:14
Wpisz liczbę między 11 a 99: 52

Postprzez beton5 w 15 Lut 2018, 15:54

W tak długich związkach na odległość nie mam doświadczenia ale kiedyś z moją byłą byliśmy ponad 3 miesiące na odległość niestety nie był to związek międzymiastowy a międzykrajowy...3 najtrudniejsze miesiące ale jakoś przetrwaliśmy potem znowu było mieszkanie w tym samym mieście potem było mieszkanie razem a potem i tak się rozstaliśmy. Nie ma reguły czasem trzeba odpuścić a czasem odpuszczenie sobie to najgorsza rzecz jaką można zrobić. Tylko że nigdy nie wiadomo w którym momencie jaka decyzja jest odpowiednia. Po prostu rób tak jak czujesz a co z tego wyjdzie to czas pokaże.
beton5
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 15 Lut 2018, 15:26
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez kaczmarczykp w 16 Lut 2018, 09:51

Związek na odległość jest trudny do utrzymania. Mam doświadczenie w tym i wiem, że na dłuższą metę kończy się czas, cierpliwość i zaufanie.
kaczmarczykp
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 16 Lut 2018, 09:42

Postprzez Kawer62 w 02 Lip 2018, 15:28

Czasami to może przetrwać.
Kawer62
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 02 Lip 2018, 13:40
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez versiroth w 25 Maj 2019, 19:48

versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Postprzez Nastka33 w 18 Cze 2019, 19:59

Ciężko przetrwać w takim związku ale jest to możliwe ja poznałam się ze swoim teraz mężem przez portal randkowy i długo mieszkaliśmy w dużej odległości. Jednak prawdziwa miłość może wiele przetrwać więc wiem,że jest to możliwe aczkolwiek ciężkie.
Nastka33
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Maj 2018, 21:28
Wpisz liczbę między 11 a 99: 14

Postprzez ramoneska w 16 Lip 2019, 11:20

Zazwyczaj przy poznawaniu ludzi przez internet jest tak, że zaczynamy tworzyć związek na odległość ale wydaje mi się, ze jak dwie osoby się kochają to odległość, nie jest problemem. Mozesz w takich miejscach https://www.mydwoje.pl/uslugi/powazne-o ... rymonialne poszukać dla siebie drugiej połówki. Być może nie bedzie ona tak daleko ale warto spróbować.
ramoneska
Foremka
Foremka

Dołączenie: 22 Mar 2018, 12:51
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez versiroth w 03 Wrz 2019, 02:21

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości