• Reklama

firma

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: firma

Postprzez igi45 w 20 Sie 2018, 14:04

Warto zastosowac najnowsze rozwiazania dla firmy. Dzieki takim firmom https://itmagination.com/ mozna znalezc pomoc w prowadzeniu firmy. Na pewno sie nam przyda taka pomoc. Macie specjalne programy w swoich firmach?
igi45
Pisarka
Pisarka

Dołączenie: 24 Lis 2017, 21:23
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Postprzez Wix w 23 Sie 2018, 20:37

Teraz już niemalże w każdej branży korzysta się z systemów informatycznych. Obecnie nawet gabinety lekarski, czy przychodnie korzystają z takich systemów, dość popularnym jest Medchart. Usprawnia on bardzo działania w zakresie prowadzenia elektronicznej dokumentacji pacjenta, karty wizyty, czy umawianiu kolejnych wizyt z wykorzystaniem kalendarza, gdzie są wykazane wszystkie zarówno wolne, jak i zajęte terminy. Tutaj jest to opisane https://medchart.pl/funkcjonalnosc , można zajrzeć i się zapoznać. Jest również możliwość spotkania i obejrzenia, jak funkcjonuje ten system.
Wix
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 27 Gru 2017, 18:08
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez kij_mon w 28 Sie 2018, 14:13

Firmę własną już mam tylko teraz przymierzam się do otwarcie mojego sklepu internetowego. Wynajęłam firmę fastwhitecat z Wrocławia do wdrożenia magento i obsługi, projektują mi też ten sklep. Mają naprawdę dużą wiedzę i znają sie na rzeczy jestem pod wrażeniem ich pracy.
kij_mon
Foremka
Foremka

Dołączenie: 29 Mar 2017, 08:30
Wpisz liczbę między 11 a 99: 52

Postprzez Parny w 25 Paź 2018, 10:45

Jak jeszcze szukasz rozwiązań, które mogą usprawnić pracę to na pewno zobacz, jakie możliwości daje oprogramowanie dla firm i mowa tu zarówno o systemach ERP jak i DMS. W zależności od potrzeb możesz skonfigurować oprogramowanie i będzie ono całkowicie dopasowane do potrzeb firmy, a nie odwrotnie. Zapytaj o prezentację zdalną, będziesz mieć okazję żeby od razu zobaczyć jak funkcjonuje system na żywo.
Parny
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Kwi 2017, 11:42
Wpisz liczbę między 11 a 99: 10

Postprzez mostara w 03 Lis 2018, 14:02

Według mnie dzisiaj warto myśleć o innowwacjach w firmach. Polecam poczytać o nowoczesnych aplikacjach - https://mobtech.interia.pl/systemy-oper ... Id,2645191. Odpowiednio zaprojektowana aplikaacja firmy może przełożyć się na jej popualrnośc i zyski ;)
mostara
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 20 Lip 2018, 20:11
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Postprzez listeczek5 w 03 Lis 2018, 16:58

Cześć, mam nadzieję, że spędzę miło czas na tym forum. Pozdrawiam Was wszystkich.
listeczek5
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Lis 2018, 16:57
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez Truskaweczka89 w 06 Lis 2018, 22:05

Według mnie, najważniejszym czynnikiem w firmie, jest po prostu czynnik ludzki. To zaangażowanie Twoich pracowników w pracę dla dobra zespołu czy przedsiębiorstwa da najlepsze efekty. Trzeba inwestować w ich rozwój, tak jak w produkcję czy maszyny. Należy zadbać o ich dobre samopoczucie w pracy. Spowodować, aby czuli się z nią związani, że mają realny wpływ na jej kształt i wyniki, jakie przynosi. Dlatego warto zastanowić się nad kwestią sposobu ich motywacji, utrzymywania zaangażowania. Doskonały w swej prostocie system znajdziesz tutaj https://nais.pl/benefity-w-firmie-ktory ... by-zyskac/ .
Truskaweczka89
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez Onufry76 w 07 Lis 2018, 11:26

Jeśli chce się otworzyć firmę to trzeba się na tym znać. W przeciwnym razie możemy sporo stracić.
Onufry76
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 06 Lis 2018, 19:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 52

Postprzez Parny w 08 Lis 2018, 10:41

W temacie rozwoju możesz jeszcze zdecydować się na system DMS, które będzie odpowiadał za każdy z obszarów Twojej firmy. Mowa tu między innymi o elektronicznym obiegu dokumentów, crm, narzędziach do analiz i raportów albo systemie do zarządzania projektami. Dobrym pomysłem jest prezentacja, wtedy czarno na białym masz informacje czy potrzebujesz tego oprogramowania czy musisz szukać dalej.
Parny
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 10 Kwi 2017, 11:42
Wpisz liczbę między 11 a 99: 10

Postprzez Ab Ovo w 08 Lis 2018, 20:19

Wiele firm opiera się na transporcie, jest on jednym z kluczowych elementów o które trzeba dbać. Według mnie najrozsądniejszą opcją jest inwestycja w nowe samochody, które są przede wszystkim bezpieczne ale na przestrzeni lat bardziej opłacalne. Ostatnio sporo interesuję się w temacie Iveco Daily, sporo pozytywnych opinii słyszę o ich autach dostawczych a coś takiego mnie interesuje. Muszę mieć niezawodny transport w firmie.
Ab Ovo
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Kwi 2017, 09:41
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości