• Reklama

Salon masażu Mandala Wrocław - nie polecam !

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Salon masażu Mandala Wrocław - nie polecam !

Postprzez oska45r w 21 Mar 2017, 16:51

Jeśli szukacie we Wrocławiu salonu masażu to omijajcie szerokim łukiem salon Mandala http://salonmandala.pl/ który się do niczego nie nadaje - tragicznie wykonana usługa masażu, a cena ? Z kosmosu ! Nie polecam !
oska45r
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 29 Sie 2016, 10:53
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Re: Salon masażu Mandala Wrocław - nie polecam !

Postprzez adel87 w 03 Gru 2017, 09:37

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami.Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.
adel87
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 03 Gru 2017, 09:37
Wpisz liczbę między 11 a 99: 13

Re: Salon masażu Mandala Wrocław - nie polecam !

Postprzez Ivka w 22 Lut 2018, 20:00

Na szczęście są u nas jeszcze dobre salony np. masażu tajskiego, takie jak chociażby thaisun http://www.thaisun.pl/pl . Możemy tam doskonale się zrelaksować, pod rękami doświadczonych masażystów. Jednocześnie oferta jest naprawdę bogata i poza zabiegami masażu klasycznego, możemy postawić na takie typowo relaksacyjne propozycje.
Ivka
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 22 Lis 2016, 05:56
Wpisz liczbę między 11 a 99: 55

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości