• Reklama

Kancelaria

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Kancelaria

Postprzez zebra w 16 Gru 2018, 23:11

Wszystkiego o zachowku możecie dowiedzieć się tutaj https://zachowek.biz.pl . Jest to ważna kwestia, szczególnie kiedy ktoś w testamencie zapisuje nam swój majątek lub nas pomija. Warto więc wiedzieć jakie mamy prawa i w jaki sposób możemy walczyć o swoje. Wpisy na blogu są napisane tak, że na pewno każdy zrozumie o co chodzi.
zebra
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 30 Sie 2018, 22:44
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez toddler00 w 17 Gru 2018, 09:42

Polecam adwokata katowice, zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw. Specjalizuje się w przekształceniach i restrukturyzacji firm, obsłudze upadłości, windykacji i antywindykacji oraz doradztwie prawnym dla firm w kryzysie. Reprezentuje klientów przed sądami i organami egzekucyjnymi w sprawach karnych gospodarczych, karnych skarbowych i sporach cywilnych. Doradza także osobom prywatnym w procesie upadłości konsumenckiej.
toddler00
Bywalczyni
Bywalczyni

Dołączenie: 21 Lis 2018, 13:23
Wpisz liczbę między 11 a 99: 32

Postprzez Majkaaa w 17 Gru 2018, 15:13

Podpisuję się pod JST. Mają zespół świetnych prawników, bardzo przystępni ludzie, chętni do pomocy. Warto mieć ich po swojej stronie.
Majkaaa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 08 Wrz 2017, 19:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez MadziulaK w 11 Sty 2019, 17:51

Ja z JST znam tylko Pana Tomasza Tomaszczyk- pomagał mi kiedyś w dziedzinie prawa pracy ( miałam mały zatarg z pracodawcą). Ale jeśli wszyscy prawnicy w tej kancelarii są tacy jak Pan Tomasz to gorąco polecam!
MadziulaK
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 06 Wrz 2018, 16:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 88
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości