Owulacja.pl - Forum • Zobacz temat - Jakościowe ubrania

• Reklama

Jakościowe ubrania

czyli rozmawiamy o wszystkim i o niczym :)

Moderator: Kitka

Re: Jakościowe ubrania

Postprzez polyanna w 26 Cze 2019, 10:46

Jeżeli chodzi o dobrą jakość ubrań to ostatnimi czasy kupuje tylko na www.styloweam.pl Mam dość włóczenia się po galeriach i szukania takich ubrań, w których nie chodzi połowa miasta.
polyanna
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 08 Mar 2016, 11:19
Wpisz liczbę między 11 a 99: 75

Postprzez marmanek88 w 28 Cze 2019, 08:38

Ubrania bardzo dobrej jakości i niedrogie dostaniecie w sklepie https://tono.sklep.pl/pol_m_ODZIEZ-DAMS ... e-260.html tutaj macie ubrania w większych rozmiarach. Piękne eleganckie bluzeczki i modne topy. Myślę że komuś się przyda znajomość takiego sklepu. Ubrania są super jakości i niedrogie. Polecam.
marmanek88
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 12 Paź 2017, 11:04
Wpisz liczbę między 11 a 99: 44

Postprzez pieknyolek w 28 Cze 2019, 10:58

pieknyolek
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Sty 2019, 12:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 14

Postprzez CałaJa w 30 Cze 2019, 12:07

Powiem tak, że ja zdecydowanie bardziej wolę kupić jedną porządną rzecz, niż potem przejmować się, że coś po chwili jest już zniszczone. Od siebie polecam Vistulę - https://www.wolczanka.pl/ona-szale, masa damskich rzeczy, nie tylko męskie. Zdecydowanie jakość na najwyższym poziomie, zarówno ja, jak i mąż tam kupujemy i śmiało mogę polecić.
Image
CałaJa
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 29 Wrz 2016, 13:33
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12

Postprzez szarunia w 17 Lip 2019, 17:05

Ostatnio staram się żyć ekologicznie, więc ubrania kupuję tylko z drugiej ręki. Czemu coś jakościowo dobrego i ładnego ma się marnować, skoro może pochodzić w tym ktoś, kto ma na to ochotę? Swoje ciuchy też oddaję, aby nic się nie zmarnowało.
szarunia
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 17 Lip 2019, 17:01
Wpisz liczbę między 11 a 99: 43

Postprzez XXXYYY w 17 Lip 2019, 17:11

Dobrej jakości ubrania na pewno znajdziecie w sklepie https://ubierzsie.com/ sklep oferuje bogaty asortyment najnowszej kolekcji samych dobrych i znanych marek. Sama kupuję u nich ubrania, zawsze przychodzą na czas z rozmiarem nie ma problemu polecam.
XXXYYY
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 20 Gru 2017, 20:51
Wpisz liczbę między 11 a 99: 20

Postprzez MilenkaD22 w 18 Lip 2019, 13:02

Też zwracam dużą uwagę nie tylko na styl, ale również jakość kupowanych ubrań. Dlatego jeśli szukacie sprawdzonego miejsca w którym możecie znaleźć modne, dobrze wykonane ubrania i to w przystępnych cenach to zdecydowanie jestem za Infinity Fashion w którym bardzo często kupuję ubrania dla siebie, szczególnie przed wyjazdem na urlop ponieważ potrzebowałam kilku nowych sukienek oraz sandałków. Mają dobrze rozbudowaną ofertę i w ich ubraniach czuję się piękna oraz bogactwo kolorów też ma wpływ na moje samopoczucie.
MilenkaD22
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 10 Wrz 2018, 13:35
Wpisz liczbę między 11 a 99: 15

Postprzez Truskaweczka89 w 26 Lip 2019, 12:09

Zalezy mi na zmianie szafy. Przez ten rok dosc sporo schudlam i chcialabym zmienic styl. Co sądzicie o tym,aby krozystac z kodow rabatowych? Ja i tak zazwyczaj zamawiam ciuchy przez Internet,a teraz moglabym to zrobic jeszcze taniej https://kuplio.pl/kupony/zalando Co sądzicie?
Truskaweczka89
Znawczyni

Dołączenie: 06 Sie 2015, 09:55
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez Gardener w 29 Lip 2019, 14:02

Jest wiele dobrych sklepów na których mozesz kupić ubrania dobrej jakości, na przykład na stronie jaką jest https://www.czasnabuty.pl/product-pol-4 ... PONKI.html Znajdziesz bardzo dużo butów każdej maści. Ja znalazłam tutaj śliczne japonki które będą się świetnie prezentować na siłowni czy basenie! rozejrzyj się bo warto!
Gardener
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 19 Gru 2017, 10:25
Wpisz liczbę między 11 a 99: 22

Postprzez janekend w 30 Lip 2019, 06:24

Ja na lato szukałem lnianych ubrań i byłem zaskoczony, że coraz więcej takiego asortymentu można spotkać w sieciówkach
janekend
Nowicjuszka
Nowicjuszka

Dołączenie: 30 Lip 2019, 06:22
Wpisz liczbę między 11 a 99: 45

Postprzez Klaara21 w 10 Sie 2019, 18:21

Zerknijcie sobie na tę bluzkę ze sklepu merg.pl
Image
Mega jakość ubrań, a wcale nie kosztuje milionów ;) Ja lubię wyszukiwać takie perełki w sieci, za małe pieniądze a naprawdę dobrej jakości i ładne ciuszki :)
Klaara21
Rozglądająca się
Rozglądająca się

Dołączenie: 10 Wrz 2016, 20:39
Wpisz liczbę między 11 a 99: 34

Postprzez versiroth w 04 Wrz 2019, 09:55

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingultramaficrockultraviolettesting
versiroth
VIP

Dołączenie: 27 Kwi 2019, 06:43
Wpisz liczbę między 11 a 99: 12
Poprzednia

Powróć do Babskie ploty

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 6 gości